صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Zalzalak نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. اتفاقا منم از DHL استفاده می کنم. ولی این بار باید پاسپورت رو ببره به سفارتی در آن کشور و وقتی آماده بود بره بگیره و برگردونه واسه من. نمی دونم این هماهنگی بین سفارت و DHL چگونه انجام میشه. آیا من باید به DHL خبر بدم پاسپورتم آماده است تا برن بگیرن و برام بیارم؟ چون همیشه تاحالا هروقت از DHL استفاده کردم ارسال بسته به صورت یکطرفه بوده. حالا نمی دونم اینبار روند کارشون و هماهنگیها چه طور باید انجام بشه. لطفا اگه شما اطلاعاتی دارید به منم بگید.
    یکی از دوستان UPS را پیشنهاد داده. شما در اینباره اطلاعاتی دارید؟
    UPS هم عالی است من خیلی بسته UPS دریافت می کنم و همیشه بی نقص بوده. نمی دونم این سرویس سفارت چگونه انجام میشه (یک تلفن بزنید بد نیست). از خود سفارت بپرسید احتمالا اگه هزینه اش رو پرداخت کنید اونها خودشون توسط Courier تحت قرارداد خودشون براتون می فرستند. معمولا شیوه اینچنین است یا اینکه شما بسته پیش پرداخته شده رو می خرید و در درون بسته اولیه می گذارید و اون ها بعد از اتمام کار پاسپورتتون رو در این بسته می گذارند و تحویل Courier میدن.

Junior Member

با بانک چک کنید

درسته دوست عزیز
    ویرایش توسط sh_shafiee : October 25th, 2017 در ساعت 02:36 PM

Junior Member

سلام
    من تجربه ای در انتقال وجه به انگلیس دارم که شاید به دارد دوستان بخوره
    یک دوست شخصی رو به من معرفی کرد در لندن که من پول رو به حساب بانک ملی ایشان واریز کردم و ایشان نیز پول به پوند رو یکبار نقدی و چندبارهم وقتی حساب باز کردم به حسابم ریخت.
    به نظرم قابل اطمینان بود و البته خیلی سریع.
    سرج کنید تو لندن پره اما باید مراقب هم بود.

Junior Member

سلام

میشه از طریق صرافی در ایران پول به حساب در بانکهایی مثل TSB یا Santander در خارج از لندن فرستاد؟ مشکلی پیش نمیاد برای حسابم تو UK? صرافیها در هر نوبت چقدر میتونن بفرستن؟

بغیر از صرافی ها از چه طریق دیگری میشه از ایران پول فرستاد که هزینه اش هم مناسب باشه؟

لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    از طریق دوست یا آشنایی که به کارت اعتباری بین المللی مثل ویزاکارت یا مسترکارت دسترسی دارن و یا از طریق صرافی. اینجا هم میتونید اطلاعات خوبی کسب کنید.

اگه شماره حساب دانشگاه رو داريد صرافي بدون هزينه يا بعضا با هزينه كمي پرداخت ميكنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    سلام

میشه از طریق صرافی در ایران پول به حساب در بانکهایی مثل TSB یا Santander در خارج از لندن فرستاد؟ مشکلی پیش نمیاد برای حسابم تو UK? صرافیها در هر نوبت چقدر میتونن بفرستن؟

بغیر از صرافی ها از چه طریق دیگری میشه از ایران پول فرستاد که هزینه اش هم مناسب باشه؟

لطفا راهنمایی کنید
    من 2000 تا از طريق صرافي هفته پييش حواله كردم به حساب بانكي در انگليس ( خارج از لندن) .... كارمزد هم نگرفت!

Junior Member

دوستان خدمات وسترن یونیون در ایران توسط صرافی ها انجام میشه؟ با توجه به اینکه ارز ما در لیست وسترن یونیون نیست صرافی ها نرخ رو بر حسب دلار میذارن؟ فرق وسترن یونیون با Bank to Bank transfer چیه و کدوم بهتره برای پرداخت شهریه دانشگاه؟

ممنون از راهنمایی

Junior Member

سلام
    چون پست های این تاپیک قدیمی هست، اگر کسی اخیرا پول به انگلستان حواله کرده از طریق بانک یا صرافی مجاز، خیلی ممنون میشم اطلاعاتش رو به اشتراک بگذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Liverpool

دوستان کسی اطلاع داره که الان به چه شکلی باید شهریه رو انتقال داد؟ من پذیرش گرفتم اما برای حفظ شدن جام باید یه پیش پرداخت داشته باشم. کسی هست که بتونه در این مورد راهنمایی کنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم صحبت از ۵۰۰ پوند و ۱۰۰۰ پوندباشد. یکی از راهها استفاده از کمک ایرانیها -دانشجو یا مقیم - است. که پول شما را با خودشان هنگام سفر ببرند یا شما معادل ریالی را به بستگان /حساب آنها در ایران بدهید و آنها هم شهریه شما را به حساب دانشگاه واریز میکنند یا اگر در همان شهر باشند و دانشگاه مکانیسم دریافت نقد داشته باشد نقدی به دانشگاه بدهند. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط g_m_sarmad نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که الان به چه شکلی باید شهریه رو انتقال داد؟ من پذیرش گرفتم اما برای حفظ شدن جام باید یه پیش پرداخت داشته باشم. کسی هست که بتونه در این مورد راهنمایی کنه؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)