صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

سلام دوست شما میتوانند به هر دو طریق پرداخت کنند. البته روش مستقیم طبیعتا خیلی ساده تر است اولا بانک رفتن ندارد و دوم بلافاصله متوجه میشوید که پرداخت انجام شده است.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای دانشگاه تو انگلیس باید 3000 پوند پیش پرداخت کنم تا نامه پذیرش برام صادر بشه. دانشگاه گفته فقط به یکی از این دو روش (1-bank draft یا 2-directly payment) باید پرداخت صورت بگیره... میشه راهنمایی کنید بهترین راه چیه؟
    آیا دوستم که انگلیس زندگی می کنه نمی تونه برام واریز کنه ؟ (اطلاعاتم در مورد مسایل مالی بین المللی خیلی کمه
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوم سوال شما نبود با اینحال پیشنهاد میکنم از دانشگاه بخواهید نامه CAS را بدون پیش پرداخت برایتان صادر کنند. احتمال همکاری دانشگاهتان کم نیست. یکی از دوستان چندی پیش سوال کردند و من هم از چند جا پیگیری وسوال کردم تقریبا همه حداقل در حد کلام و ایمیل اولیه به نوعی با درک شرایط دانشجوهای ایران منعطف بودند.
    موفق باشید

l
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای دانشگاه تو انگلیس باید 3000 پوند پیش پرداخت کنم تا نامه پذیرش برام صادر بشه. دانشگاه گفته فقط به یکی از این دو روش (1-bank draft یا 2-directly payment) باید پرداخت صورت بگیره... میشه راهنمایی کنید بهترین راه چیه؟
    آیا دوستم که انگلیس زندگی می کنه نمی تونه برام واریز کنه ؟ (اطلاعاتم در مورد مسایل مالی بین المللی خیلی کمه
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنونم از راهنمایی که کردید.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوم سوال شما نبود با اینحال پیشنهاد میکنم از دانشگاه بخواهید نامه CAS را بدون پیش پرداخت برایتان صادر کنند. احتمال همکاری دانشگاهتان کم نیست. یکی از دوستان چندی پیش سوال کردند و من هم از چند جا پیگیری وسوال کردم تقریبا همه حداقل در حد کلام و ایمیل اولیه به نوعی با درک شرایط دانشجوهای ایران منعطف بودند.
    موفق باشید

l

Junior Member

بچه ها من از چند واحد ارزی بانکهای مختلف پرسیدم که به انگلیس پول حواله میکنن یا خیر، همشون گفتن دیگه انجام نمیدیم. شما اطلاع دارین از بانک یا صرافی معتبری که از طریق اون بتونم اینکار رو انجام بدم؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید کارم فوریه. منتظرم.

ApplyAbroad Superstar

سلام در کنار بانک/صرافی سعی کنید با ایرانیهای مقیم تماس برقرار کنید میتوانند کمک کنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Gelato نمایش پست ها
    بچه ها من از چند واحد ارزی بانکهای مختلف پرسیدم که به انگلیس پول حواله میکنن یا خیر، همشون گفتن دیگه انجام نمیدیم. شما اطلاع دارین از بانک یا صرافی معتبری که از طریق اون بتونم اینکار رو انجام بدم؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید کارم فوریه. منتظرم.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام
    من مقیم انگلیس هستم و میتونم به دوستانی که نیاز به انتقال پول به انگلیس دارند کمک کنند.

Junior Member

سلام، من ی راهنمایی میخواستم.
    من باید ۶۰۰۰ پوند به حساب دانشگاه واریز کنم. شخصی تو کانادا میخاد این کارو برای من انجام بده. ایشون به من گفتن ک باید معادله پولو با نرخه ۱۷۱۰۰ براشون بریزم. این نرخ واقعی هست؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی صرافی معتبر تو انگلیس برای انتقال پول میشناسه؟

سلام
    من یک سوال داشتم، الان منطقی و کم هزینه تر روش برای انتقال پول با شرایط حال حاضر ایران چیه، سقف ارز خروجی 5000 یورو بیشتر نیست!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bluecamellia86 نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال داشتم، الان منطقی و کم هزینه تر روش برای انتقال پول با شرایط حال حاضر ایران چیه، سقف ارز خروجی 5000 یورو بیشتر نیست!
    ۱ خرید از ایرانیهای مقیم
    ۲ حواله صرافیها

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)