صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

سلام

من ساکن آلمان هستم و پولم به یورو هست. ارزون ترین روشی که بتونم به صورت نقد یا غیرنقد (هر دو) پولم رو به پوند تبدیل کنم چی هست؟ کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه؟ یه مقدار حداقل داشته باشم برای اجاره خونه و زندگی ماه اول.
    ممنون
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام

من ساکن آلمان هستم و پولم به یورو هست. ارزون ترین روشی که بتونم به صورت نقد یا غیرنقد (هر دو) پولم رو به پوند تبدیل کنم چی هست؟ کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه؟ یه مقدار حداقل داشته باشم برای اجاره خونه و زندگی ماه اول.
    ممنون
    Transferwise معمولا نرخ خوبی میده. بانک Starling هم حساب یورو داره که میتونید به پوند تبدیل کنید. برای تبدیل نقد هم Eurochange اگه شعبه نزدیک شما داشته باشه و آنلاین رزرو کنید معمولا نرخ نقد خوبی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    Transferwise معمولا نرخ خوبی میده. بانک Starling هم حساب یورو داره که میتونید به پوند تبدیل کنید. برای تبدیل نقد هم Eurochange اگه شعبه نزدیک شما داشته باشه و آنلاین رزرو کنید معمولا نرخ نقد خوبی است.
    سلام
    من دقیقا همین چند وقت پیش درگیر این موضوع بودم و اصلا روش مناسبی پیدا نکردم. اینجا خیلی بد تبدیل میکنند و واقعا نرخ منصفانه ای ندارند. اگر میتونستم برمیگشتم ایران و یورو رو به ریال و بعد به پوند تبدیل کنم خیلی به صرفه تر بود. کلا متوجه شدم دلار رو خیلی بهتر تبدیل میکنند تا یورو... مخصوصا که من 500 یورویی همراهم بود و اصلا قبول نمیکردند و پوستم کنده شد تا تبدیل کردم. خلاصه از من گذشت ولی به همه دوستان پیشنهاد میکنم در همون کشوری که هستند وال نرخ تبدیل اینجا و اونجا رو چک کنند تا خیلی متضرر نشن

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط DrBioOptics نمایش پست ها
    سلام
    من دقیقا همین چند وقت پیش درگیر این موضوع بودم و اصلا روش مناسبی پیدا نکردم. اینجا خیلی بد تبدیل میکنند و واقعا نرخ منصفانه ای ندارند. اگر میتونستم برمیگشتم ایران و یورو رو به ریال و بعد به پوند تبدیل کنم خیلی به صرفه تر بود. کلا متوجه شدم دلار رو خیلی بهتر تبدیل میکنند تا یورو... مخصوصا که من 500 یورویی همراهم بود و اصلا قبول نمیکردند و پوستم کنده شد تا تبدیل کردم. خلاصه از من گذشت ولی به همه دوستان پیشنهاد میکنم در همون کشوری که هستند وال نرخ تبدیل اینجا و اونجا رو چک کنند تا خیلی متضرر نشن

موفق باشید
    سلام دوستان بهترین نرخ را صرافیهای شخصی یعنی همانهایی که یک مغازه کوچک مثل ایران و ترکیه و یونان و... دارند میدهند.
    اصلا سمت زنجیره ایها نباید رفت که نرخهایشان واقعا ناجوانمردانه پایین است.

بیشتر شهرهاهم این مغازه ها در مرکز اصلی توریستی هست.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان بهترین نرخ را صرافیهای شخصی یعنی همانهایی که یک مغازه کوچک مثل ایران و ترکیه و یونان و... دارند میدهند.
    اصلا سمت زنجیره ایها نباید رفت که نرخهایشان واقعا ناجوانمردانه پایین است.

بیشتر شهرهاهم این مغازه ها در مرکز اصلی توریستی هست.
    بله کاملا درسته... اما در عین حال باز هم از نرخ ایران مناسب تر نیست و البته مشکل عمده من این بود که تبادل 500 یورویی در انگلستان ممنوع شده و هر کسی اونو چنج نمیکنه. البته در بیرمنگهام ، لندن رو نمیدونم

Junior Member

Hi, I am a postdoc in UK. If anyone wants to transfer money to a bank here in UK. I'll be happy to do it and in turn you transfer the Rial value of that to my bank account in Iran. This is because 7 months ago I had the same problem and someone else helped me.
    Good luck

Junior Member

سلام دوستان
    نظرتون در مورد این خبر چیه در مورد f a t f هست، تو تلگرام دیدم. عکسشو آپلود کردم
    https://ibb.co/FYKDNjs

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MCR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون در مورد این خبر چیه در مورد f a t f هست، تو تلگرام دیدم. عکسشو آپلود کردم
    سلام دوست عزیز

به نظرم باید شرایط توصیه نامه های ۴۸ گانه را دید و خواند.
    فرمایش ایشان استنباط از شرایط و پیش بینی احتمالات رفتار کشورهای دیگر است. با اطلاعات خیلی کم من توصیه نامه ها همچنان که از اسمشان پیداست توصیه هستند و چنین تصریحی ندارند.

ممنون از اینکه موضوع را به بحث گذاشتید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

شرایط ۴۸ گانه؟ مربوط به مفاد اف ای تی اف هست؟ لینکی دارید در این زمینه؟
    امروز گفته شد ایران قبلا تو لیست سیاه بوده و تو دولت آقای روحانی از لیست خارج شده. با این اوصاف اگه مشکلی قرار باشه پیش بیاد باید قبلا هم اتفاق افتاده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط MCR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فکر میکنم خبر مصرف داخلی داره که بتونند تصویب کنند. یه طرف شرایط وحشتناک در صورت تصویبش رو میگه و طرف دیگر عواقب خطرناک عدم تصویبش.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)