صفحه 8 از 26 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط skhodadad نمایش پست ها
    سلام من باید Deposit دانشگاهم رو که مبلغ 4000 پوند هست رو حواله کنم، سوالم اینه که اگه بخام از طریق صرافی که تنها راه حواله است این کار رو انجام بدم نمیتونم اسم خودم رو به عنوان پرداخت کننده بنویسم. فک می کنین اگه خود رسید پرداخت پول رو از صرافی بگیرم و واسه دانشگاه ایمیل کنم کافیه ؟! یعنی فقط استناد کنم به شماره فیش.

کسی هست کمکم کنه ؟
    مشکلی نیست اسم پرداخت کننده فرد دیگری باشه، ولی بگید اونجا که پرداخت میکنه شماره دانشجوییتون رو بگه و یک کپی از رسید پرداخت براتون بفرسته.

Junior Member

پوند باز هم گران میشود.احتمالا تا 2030-40تومان هم ممکنه برسه.چون پول ملی باید خیلی تقویت بشه تا پوند بیاد پایین که فعلا بعید بنظر میرسه.البته باز هم باید صبر کرد ممکنه بیاد پایین البته فقط کمی

دوستان ساکن در انگلیس کسی از کیفیت credit card های virgin prepaid cards اطلاع داره؟ لینکش رو اینجا میگذارم:
    http://uk.virginmoney.com/virgin/prepaid-card/
    ضمن اینکه آیا در انگلیس gift card به مفهومی که در آمریکا هست وجود داره؟ چنانچه میشناسید لطفا معرفی کنید.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    دوستان ساکن در انگلیس کسی از کیفیت credit card های virgin prepaid cards اطلاع داره؟ لینکش رو اینجا میگذارم:
    http://uk.virginmoney.com/virgin/prepaid-card/
    ضمن اینکه آیا در انگلیس gift card به مفهومی که در آمریکا هست وجود داره؟ چنانچه میشناسید لطفا معرفی کنید.
    اونی که شما میگید دیگه کردیت نیست و یه نوع debit هستش. gift card هم هست، یه سری به این سایت بزنید:

http://www.visaeurope.com/en/cardholders/prepaid.aspx
    http://www.compareprepaid.co.uk/compare-uk.html

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    اونی که شما میگید دیگه کردیت نیست و یه نوع debit هستش. gift card هم هست، یه سری به این سایت بزنید:

http://www.visaeurope.com/en/cardholders/prepaid.aspx
    http://www.compareprepaid.co.uk/compare-uk.html
    ممنون از جواب. راستش قصد من خرید یک gift card از انگلستان هست برای کسیکه بتونه از ایران باهاش کار کنه و هزینه های اپلایش رو + ثبت نام تافل و... را انجام بده. آیا بهترین گزینه (مخصوصا باصرفه ترینش) همین هست؟
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

ممنون از جواب. راستش قصد من خرید یک gift card از انگلستان هست برای کسیکه بتونه از ایران باهاش کار کنه و هزینه های اپلایش رو + ثبت نام تافل و... را انجام بده. آیا بهترین گزینه (مخصوصا باصرفه ترینش) همین هست؟
    بله چندتا شرکت در ایران هست که این کار را انجام میدهند

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    بله چندتا شرکت در ایران هست که این کار را انجام میدهند
    منظور من خرید یک prepaid card یا gift card از بانکهای انگلستان هست نه شرکتهای داخل ایران

ApplyAbroad Guru

منظور من خرید یک prepaid card یا gift card از بانکهای انگلستان هست نه شرکتهای داخل ایران
    یه شرکت هست به اسم 3V که از این Prepaid ها می فروشه. شما از Paypoint ها Voucher می خرید و در سایتش تبدیل به یک سری ویزا نامبر می کنه که میشه آنلاین استفاده کرد. به صرفه ترین راه برای شما همینه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Culinary Arts- Manchester Uni

سلام دوستان.

من یه سوال داشتم در مورد اینکه پوند رو چطور بخرم ببرم و ....

منظورم اینه که برای خرید پوند از ایران حتما باید به صورت آزاد بخریم یا مثل خرید دلار میشه رفت بانک و یه مقدار محدودی رو با قیمت دولتی خرید؟؟؟
    دوم اینکه نمیشه اینجا دلار رو با قیمت دولتی خرید کرد بعد ببریم انگلیس با قیمت جهانی که حدود 1600-1700 تومن هست چنج کنیم؟؟

Junior Member s4m4n4u آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط persianbear198 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من یه سوال داشتم در مورد اینکه پوند رو چطور بخرم ببرم و ....

منظورم اینه که برای خرید پوند از ایران حتما باید به صورت آزاد بخریم یا مثل خرید دلار میشه رفت بانک و یه مقدار محدودی رو با قیمت دولتی خرید؟؟؟
    دوم اینکه نمیشه اینجا دلار رو با قیمت دولتی خرید کرد بعد ببریم انگلیس با قیمت جهانی که حدود 1600-1700 تومن هست چنج کنیم؟؟
    تا سقف 1300 پوند میشه از بانک پوند دولتی گرفت! در نظر داشته باشین هر بار که بخواین پول رو تبدیل کنین کلی ضرر میکنین! مخصوصا اگه انگلیس این کارو کنین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)