صفحه 11 از 80 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 800

موضوع: ديتابيس موضوعات اخير تافل iBT (لطفا فقط به عنوان كردن موضوعات آزمون بپردازيد!!)

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

پیش فرض پاسخ : موضوعات speaking و Writing تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

1 october
    رایتینگش از بارونز سخت تر بود .. لیستنینگش خیلی راحت میشد فهمید ولی سوالاش واقعا افتضاح بود

speaking :
    1- اگه بخوایین توی وقت آزادتون بیرون برین، ترجیح میدن کجا برین و توی چه هوایی؟
    2- ترجیح میدین ترم تابستونی وردارین یا تابستون استراحت کنن یا برین سر

writing:
    دوست دارین از دوستای هم سن و سالتون نصیحت بشنوین یا از دوستای بزرگترتون

Junior Member

November 7:
    Speaking 1: What you didn't in your past which you wanted to do, explain..
    Speaking 2: Do you prefer to have many short assignments or two long projects as a student...
    Writing: For development of a country, is it better to spend money in universities or for very young children(5 to 10)?
    The whole exam was good, reading was like barrons, listening lectures was very understandable, but questions was difficult!

Junior Member

Nov 8. 2009

speaking: یک مشکل که در جامعه شماست را بگویید (describe a problem in your community)

writing: برخی معتقدند خوشگلی و خوش پوشی (good looks and dresses)در موفقیت موثر تر از نظرات خوب (good ideas)است ، موافقید یا نه؟
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    پسرخالهء من امروز تافل داشت ... تافل March 28

1. بهترین زمانی که می تونی کارات رو بطور موفقیت آمیز انجام بدی چه موقعیه !؟ (independent بود)
    2. در مورد طرز آموختن رفتار اجتماعی به کودکان بود که بهشون اسنک داده بودند و همشون رو ریختن کاغذشون رو روی زمین و معلم می آد می گه شما خیلی بچه های تمیزی دو هفته بعد بهشون باز اسنک می دن و اکثر بچه ها دیگه ریخته بودن توی سطل .. integrated بود این یکی ! ...
    3. قانون گذاشته بودن در مورد تعداد کاغذهایی که هر دانشجو می تونه پرینت بگیره که نباید بیشتر از 100 تا بشه ...
    4. یه دختری لکچر داشته از توی کتابخونه می خواسته بره کلاس که بارون می گیره و پسره می خواد بهش چتر بده که یادش می آد توی کلاس جا گذاشته .. آخر دختره می بینه اگه منتظر بمونه که پسر چترش رو بیاره کلاس شروع می شه و آخر کیفش رو می گیره روی سرش و می ره ..
    5. در مورد رفتار حیوانات در مواقع خطر ...

آخریش که همون دومیش بوده هم یادش نمی آد ... من از طرف اون معذرت خواهی می کنم ! ...

writing :

1. موافقین یا نه ! قانون بذارن که سر کار و توی مدرسه همه یونیفرم بپوشن ...
    2. در مورد دایناسورهای پرنده زمان عصر یخبندان بوده ... (integrated)

موفق باشین
    من امروز 14 nov امتحان داشتم.سوالا من دقیقا همینا بود
    با اینکه من فقط دو تا سوالاشو یادم بود اما کلی اعتماد به نفس گرفتم.مرسی :d
    ضمنا در مورد سوال اول من فکر کردم می گه کدوم بار کارتو موفقیت آمیز انجام دادی؟ چرا؟ و نتیجه اش چی بود که این جور که به نظر می اد به سوال دقت نکردم (((
    سوال دوم independent هم یادم نیست.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin.sa نمایش پست ها
    من امروز 14 nov امتحان داشتم.سوالا من دقیقا همینا بود
    با اینکه من فقط دو تا سوالاشو یادم بود اما کلی اعتماد به نفس گرفتم.مرسی :d
    ضمنا در مورد سوال اول من فکر کردم می گه کدوم بار کارتو موفقیت آمیز انجام دادی؟ چرا؟ و نتیجه اش چی بود که این جور که به نظر می اد به سوال دقت نکردم (((
    سوال دوم independent هم یادم نیست.
    درود، من هم امروز امتحان داشتم و ریدینگ لانگ بود !!! سوالام هم دقیقا همین ها بود فقط با این تفاوت که توی سوال اینپندنت اسپیکینگ اول گفته بود یک لحظه موفقیت آمیز توی زندگیتون شرح بدید . مثل لحظه ای که من توی دانشگاه قبول شدم.
    سوال دوم هم : به نظر شما باید برای ورود به دانشگاه سن آدما ( آدمای مسن ) را در نظر بگیرند یعنی نباید بزارند بیان دانشگاه.
    در مورد اون رفتار حیوانات هم اولیش ترساندن مهاجم که مثلا 1ماری تظاهر میکنه میخواد نیش بزنه ولی... و دومیش هم تظاهر به مردن بود.
    راستی دو تا سوال در مورد اون دختر و پسر توی کتابخانه پسره فقط همون 1راه حل داد؟؟؟ و اینکه برای اون رفتار اجتماعی که توب لیسنینگ مثال زد به نظرم گفت که بعد از دفعه اول روانشناسان به معلم گفتند که شاگردا را تشویق کنه و بعد از دو هفته دیدند که نتیجه داد و دیگه بچه آشغال نریختند؟؟؟ اگر نه من بدجور جواب دادمممممم
    I am back to AA.

Junior Member

منم امروز 14 Nov امتحان داشتم از تاپیک ها هم اطلاع نداشتم.
    این speking سوال اول گفته بود describe a successful situation and say how did you feel
    نتیجه رو نخواسته بود تا جایی که یادمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، من هم امروز امتحان داشتم و ریدینگ لانگ بود !!! سوالام هم دقیقا همین ها بود فقط با این تفاوت که توی سوال اینپندنت اسپیکینگ اول گفته بود یک لحظه موفقیت آمیز توی زندگیتون شرح بدید . مثل لحظه ای که من توی دانشگاه قبول شدم.
    سوال دوم هم : به نظر شما باید برای ورود به دانشگاه سن آدما ( آدمای مسن ) را در نظر بگیرند یعنی نباید بزارند بیان دانشگاه.
    در مورد اون رفتار حیوانات هم اولیش ترساندن مهاجم که مثلا 1ماری تظاهر میکنه میخواد نیش بزنه ولی... و دومیش هم تظاهر به مردن بود.
    راستی دو تا سوال در مورد اون دختر و پسر توی کتابخانه پسره فقط همون 1راه حل داد؟؟؟ و اینکه برای اون رفتار اجتماعی که توب لیسنینگ مثال زد به نظرم گفت که بعد از دفعه اول روانشناسان به معلم گفتند که شاگردا را تشویق کنه و بعد از دو هفته دیدند که نتیجه داد و دیگه بچه آشغال نریختند؟؟؟ اگر نه من بدجور جواب دادمممممم
    اره، تست رو دوباره از بچه ها گرفتند و این دفعه آشغال نریختن.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin.sa نمایش پست ها
    سلام
    منظورم از نتیجه اش این بود که چه احساسی گرفتین؟
    به نظرتون سوالا آسون نبود نسبت به همیشه؟؟ می خوام ببینم اگه یه بار دیگه شرکت کنم بدتر می شه یا بهتر؟
    سلام، به نظرم در کل به غیر از رایتینگ، همه قسمت ها سخت تر از دفعه قبلی (18october) بود که من امتحان داده بودم ریدینگش که اشک منو درآورد. اگر میخواهید دوباره امتحان بدید حتما 3-4 هفته ای از ریپورت نمرتون گذشته باشه بهتره. اسپیکینگ این دفعه توی لیسنینگهاش خیلی بد بود.
    I am back to AA.

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

سلام
    من امروز 20 نوامبر تو امیربهادر امتحان دادم. امتحان واقعا آسون بود. این نظر خیلی از بچه ها بود البته. بعضی ها هم که بار دومشون بود همین نظر رو داشتند. امیدوارم نمرات هم خوب بشه.
    موضوعات امتحان این ها بودند:
    speaking
    Your favorite kind of book نوع کتاب منظور بود نه کتاب خاصی
    A or D ? The best way to learn is to make mistakes
    Writing
    People gain more benefit by traveling to other countries or traveling in their own country

امیدوارم امتحان شما هم آسون باشه.
    اگه برم دلم تنگ میشه !

Junior Member

من امروز 21 نوامبر امتحان دادم
    موضوعات اسپیکینگ :
    1. کشور یا فرهنگی رو که دوست دارین بیشتر باش آشنا بشین و دلیلش؟
    2. بعضی ها می گن که یه روزی همه ی کتاب ها با نسخه های نرم افزاریشون جایگزین میشن؟ نظرتون رو بگین

رایتینگ:
    برخی از والدین با پول بچه هاشونو تشویق می کنن که نمره ی بهتر بگیرن، نظر شما چیه؟
    ویرایش توسط aryaee : November 21st, 2009 در ساعت 09:19 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)