صفحه 4 از 80 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 800

موضوع: ديتابيس موضوعات اخير تافل iBT (لطفا فقط به عنوان كردن موضوعات آزمون بپردازيد!!)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : موضوعات speaking و Writing تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

1. اتاق كوچك رو شما دوست دارين يا اتاق بزرگ رو ؟ دلايل !
    2. براي شما مسير مهم يا مقصد اهميت داره !

writing

1. موافق هستين يا نه ! ... معلم ها مشق بدن ؟؟ ;D

Senior Member pouya4 آواتار ها

19 ژانویه:

Independent Speaking:
    1) هر کسی یه Skill داره، مثلا رقص، نقاشی و .... Skill شما چیه؟
    2) بعضی ها ترجیح میدن وقتی می خوان برن مسافرت از قبل برنامه ریزی کرده باشن، بعضی ها هم یاعلی بزن بریم، شما چه تریپی حال می کنید؟

Writing:
    برای Integrated داستان این بود که می خواستن تو شهر خونه های قدیمی رو خراب کنن و خونه های جدید بسازن، یه سری موافق بودن به 3 دلیل و مخالفین نیز!
    برای Independent گفته بود برای کارهای گروهی تو دانشگاه یه سری معتقدن استاد باید به گروه نمره بده و به همه اعضاء یکسان. یه سری میگن باید فردی نمره بده. تا نظر شما چه باشد؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

سلام،
    من ديروز 10 May مجتمع فني تهران امتحان دادم. شرايط برگزاري امتحان خيلي خوب بود.

موضوعات speaking:
    1- شغلي كه آن را تحسين مي كنيد ولي خودتون نمي خواهيد آن را داشته باشيد.
    2- ترجيح مي دين كه تعطيلات آخر هفته را كار كنيد و يا relax باشيد و با خانواده و فاميل بگذرونيد؟

موضوع writing :
    موافقيد يا نه كه دولتها بايد بيشتر پول صرف هنر كنن يا براي قهرمانهاي ورزشي و تيمهاي المپيكي؟

سلام به تمام دوستان

من امروز 17 may در سازمان سنجش امتحان داشتم
    Reading
    1- عوامل تشکیل خاک. شیمیایی و فیزیکی
    2-یک نوع ماهی که در آبهای سرد رودخانه های امریکا زیست میکنه
    3-در خصوص قلمرو بعضی پرندگان که باعث ادامه حیات و جفت یابی بهتر
    Speaking
    1- در خصوص letter or essay که اخیرا نوشته اید صحبت کنید
    2- دوست دارید تو گروه کار کنید یا انفرادی. چرا؟
    3-یک دانشجو یک نامه نوشته که هزینه اجاره خونه تو دانشگاه زیاد است و چون در تابستان اونجا نیستن و می خواهند اون اجاره بدن تا هزینه شون کمنر بشه اما چون گرونه کسی اجاره نمیکنه
    اما دختره در صحبت میگه مشکل این نیست اصلا خونه ها ارزونه اما مشکل نبود سازمان دهی است بهتره یک وب سایت درست کنن تا آنجا تبلیغ کنن
    4-the passage was about some plants which produce a massive amount of seads to prevent animals to find them harder and the lecture was about bamboo which was an example for these kind of plants
    5- یه فستیوال موسیقی در دانشگاه تو محیط باز می خوان اجرا کنن با 8 گروه موسیقی اما هواشناسی اعلان کرده آخر هفته بارانی است . نمیدونن که تو بارون برگزار کنن یا به وقت دیگری موکول کنن
    6-two ways of making survey one does not need an exact mark such as a survey to make a parking lot in a company for staff and the second which need an exact mark or point such as how many science techer are in a city
    Writing
    1- متن در خصوص تاثیرات منفی دی اکسید سولفور در سه زمینه هوا و زمین و بشر
    اما استاد میگه این طورها هم که میگن دی اکسید سولفور بد نیست تازه بعضی جاها مفید هم هست مثل reflecting the sunlight and making the earth cooler and decrease the global warming effect
    2- بهتر است فیلم هایی که یا این هدف تولید شدن که انسان را به فکر کردن وا دارند نگاه کنیم یا آنهایی که قصد سرگرم کردن را دارند چرا؟

با آرزوی موفقیت برای تمام ایرانی ها :'(

Hoseinn :
    (ضمن تشکر از شما بخاطر این پست مفیدتون باید بگم که قهرمانی پرسپولیس ربطی به موضوعات این تاپیک نداره و برای جلوگیری از انحراف موضوع توسط طرفداران سپاهان عبارت های اضافی ویرایش شد ! )

Junior Member

May 31 2008
    Speaking:
    1-How you often relax yourself
    2-Some students attend in classes alwaeys other not participate in all of classes,what do you prefer
    3-About new off campus hospital and eliminating student health center which the girl is not satisfy about this issue
    4-about behaviour of people that thinks all of her belifs and behaviours are ordinary but it is incorrect and the research study about this
    5-The problem of a girl who wants purse his education in mexici next semester, whereas he is leadr of community until next year
    6-about the affects of particular plant in area with 2 examples
    Writing:
    1-cast doubt writing about kind of fish
    2-It is better to use your own experience and acknowledge to solve the problem or use some other's advice

امتحان من امیر بهادر بود. با اجازتون دقیقا یک ساعت بعد از شروع امتحان برق رفت و نیم ساعت بعد ادامه امتحان شروع شد.
    این چیزهایی هم که نوشتم شاید زیاد دقیق نباشه چون الان خیلی خستم ولی خوب Topic ها همینا بود.

Junior Member

سلام
    من امروز 31may امتحان دادم.
    موضوع speaking:
    1- برای relaxed شدن کجا میرید؟ چرا؟
    2- بعضی ها همه کلاسها رو شرکت می کنند و بعضی ها ترجیح میدن از خارج از کلاس چیز یاد بگیرن کدوم بهتره چرا؟
    موضوع writing:
    1- استفاده از تجربه و توصیه دیگران بهتره یا تصمیم گیری براساس تجربه شخصی؟
    2- در مورد ماهی استروژن و علت اینکه میپره و استاد تئوری ها رو نفی کرده بود.
    بقیه اش یادم نیس اما reading اولش خیلی سخت بود هول شدم.

Junior Member

من امروز 31may امتحان دادم.در شیراز ساختمان 4 زبان های خارجی.شرایط واقعا عالی بود و هیچ گونه disconnection اتفاق نیفتاد,فقط یک خانم مراقبی اونجا بود که نمیدونم چه فکری کرد که بلند بلند با تلفن صحبت کرد و باعث شد قسمتی از speaking رو از دست بدم.اینو نوشتم که هر کسی می خواد اونجا امتحان بده از قبل با مسئول اصلی صحبت کنه که از اینجور مشکلات پیش نیان. .listning , speaking و writing هم خیلی خیلی خوب بود.موضوع writing در واقع این بود:
    some people prefere to solve their problems using their own knowledge and experience while others prefere to use other people''s advice.which one do you prefere and why
    بقیه رو هم دوستان دقیق توضیح دادند.

Junior Member

سلام
    29 June
    1-چه تغییراتی در یک مدرسه بدیم که بهتر بشه؟
    2-بعضی ها وقتی میرن سفر قبل از رفتن تمامی اطلاعات راجع به اون شهر رو در میارن بعضی ها هم نه.شما؟

Writing
    1-Cast doubt essay about some fish
    2-Getting university education is an important factor for success in life

I am so tired now.I cannot remember another integrated tasks of speaking

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط halim27_17
    سلام
    29 June
    2-بعضی ها وقتی میرن سفر قبل از رفتن تمامی اطلاعات راجع به اون شهر رو در میارن بعضی ها هم نه.شما؟
    سلام من 19 ژانویه امتحان دادم یکی از موضوع های Speaking همین بود. پس قدر این تاپیک و Applyabroad رو بدونین، به خدا...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

سلام
    من تازگی امتحان ندادم. تاریخ امتحانم تو اکتبر 2007 بود ولی خوب شاید بد نیست که منم تاپیک های speaking رو بگم:
    1- در آینده چه شغلی رو می خوای داشته باشی و چرا ؟
    2- بعضی دانش آموزها یه اردوی طولانی مدت در آخر سال تحصیلی رو ترجیح می دن، بعضی ها سفر های کوتاه در طول سال رو . به نظر تو کدوم بهتره و چرا ؟
    integrate ها رو یادم نیست.

writing هم :
    1- تاپیک independent : دانش آموزها رو فقط از روی نمره امتحانشون باید ارزیابی کرد یا از روی کل فعالیتی که در طول سال انجام می دن ؟ معیار تشویق یه دانش آموز چیه ؟ نمره یا تلاشش ؟
    2- تاپیک integrated هم این بود که : با اینکه این روزا پدر مادرا به تمیز بودن محیط زندگی بچه ها خیلی بیشتر از قدیم اهمیت می دن، بچه های الان بیشتر از قبل مریض می شن. reading در مورد این بود که تمیز نگه داشتن محیط زندگی بچه خوبه. listening راجع به این بود که نه ! دیگه در این حد که الان با این وسواس انجام می شه خوب نیست ! . بعد باید اینا رو قاطی می کردیم و writing می نوشتیم.
    این شروع ماجراست ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)