صفحه 7 از 80 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 800

موضوع: ديتابيس موضوعات اخير تافل iBT (لطفا فقط به عنوان كردن موضوعات آزمون بپردازيد!!)

پیش فرض پاسخ : موضوعات speaking و Writing تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

TOEFL IBT 8 November
    Listening--------یکی در مورد چگونگی تشخیص محط توسط دلفین ها و اون صداهایی که از خودشون در می آرن ، یه شکا هم داده بود که اعضایی که باش ای صداها رو تولید می کنه تو لکچر داده شده بود .یکی دیگه در مورد حفره های اتشفشانی کره ماه بود ، یکی هم در مورد دو نیم کره مغز آدم و اینکه یکی ماله یادگیری ریاضی یکه ماله زبانه و از این حرفا البته این در ادامه موضوع این بود که بحت زیبایی شناختی (aesthetic) در ادم و بچه ها رو بحث میکرد بقیه لکچر های بین دانش اموز و معلم مثل کتاب بارونز بود .
    speaking -----کدوم معلمتونو دوست ، در مورد ریشه گیاهان تو مناطق کویری که با سیستمی به اسم (Root communication ) باعثٍ میشن ریشه ها از هم فاصله بگیرن و هرکدوم یه محدوده ای داشته باشن که بیشتر بتونن از آب موجود در زمین کویر استفاده کنن.
    writing ------- متن گفته بود که چجوری انشان توانسط سگ رو یه حیون اهلی کنه که گفته بود از نژاد گرگ و اینکه 14000 سال پیش اهلی شده و اون موقع باستان شناسا دیدن کسیو که خاک می کردن سگشم باش خاک می کردن که معلوم بوده از او زمان لهلی شده بوده و طبق روال همشه در لکچر 3 تا دلیل رد شد . قسمت انشا هم گفته بود آیا دانشمندان مسئول عواقب و اثرات اکتشافاتشان هشتند موافقید یا نه .
    از سارمان سنجش هم ممنونیم که وسط امتحان فکر کنم وسط سالن می خواست چاه بزنن که به موقع سر امتحان تافل این کارو کردن تنها صدایی که اون وسط شنیده نمیشد صدای لیستنینگ بود یه چنتا مرغ و خروس هم بیارن اون وسط قد قد کنن سمفونی صداها کامل می شه وسط امتحان بجا مونیتر همه همو نگا می کردن .
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Junior Member

من 9 نوامبر امتحان دادم...اسپیکینگ اولیش این بود که ترجیح میدین کجا زندگی کنید؟ لب دریا...جنگل..؟
    رایتینگ ایتگریتد : یه تکست بود راجع به اینکه چون بنزین باعث آلودگی محیط زیست میشه باید مالیاتشو اضافه کنند تا از این طریق مصرفش کمتر بشه ولی این کار غلطه بعد 3 تا دلیل براش آورده بود. اما تو لیسنینگ اومده بود گفته بود که بالا بردن مالیات بنزین خیلی کار درستیه اونم چند تا دلیل آورده بود.
    رایتینگ ایندیپندنت: آیا با این عبارت موافقید: اثرات منفی فیلم و تلویزیون بیشتر از اثرات مثبت آن هاست

ما هم راحت شدیم

سازمان سنجش بودم، همه چیز هیلی خوب بود، از برخورد مسئولین تا بقیه چیزا، فقط این بغل دستی عربده میشکید تو میکروفون 8)

ریدینگ
    اولیش خیلی آسون بود؛ دومیش معمولی بود ، سومیش سخت ، از شانس بد ما تا ریدینگ دیگه هم بعد اومد.
    2تا متن تاریخی داشت، که خیلی سخت بود، بقیه خوب بود.
    یه نکته اینکه ریدینگ به شدت شبیه بارونز بود، و یه نکته جالب اینکه به هیچ وجه سوال از task, recognizing refrence نداده بودن، منظورم همون مرجع ضمیر هست.
    لیسنینگ
    من خیلی نگران این قسمت بودم ولی انصافا سرعت لیسنینگها از دلتا هم کمتر بود، سوالاش هم معقول بود مثل بارونز سوالای خیلی سخت نداشت.
    آخریش همزمان شد با اسپیکینگ این بغل دستی که به کل اعصابمون رو ریخت بهم، ولی شانس آوردم متنش درباره مکانیک ( انتقال حرارت ) بود و بلد بود ;D

اسپیکینگ
    اولی : بهترین خبری که شنیدی خیلی خوشحالت کرد چی بوده
    دومی : بعضی دانشگاه ها سال اولی ها رو توی خوابگاه از بقیه جدا می کنن ، موافقید یا مخالف؟

رایتینگ :

خشونتی که توی تلویزیون و فیلم ها و حتی جامعه وجود داره روی رفتار بچه ها تاثیر داره ، و نمیشه بچه ها رو کنترل کرد.

چند تا نکته هم بگم، اصلا عجله برای Continue زدن نداشته باشید، بین تسک ها خستیگی در کنید، من نمیزدم تا خودش رد میکرد،
    اوصیکم به باونز
    تو رو خدا موقع اسپیکینگ داد نزنید
    کاغز هم خیلی زیاد دادن من حدود 12 تا گرفتم ،

Junior Member

سلام
    من 14 ام امتحان داشتم:
    ريدينگ:
    8 تا ريدينگ بود كه 3 تاي اول خيلي آسون بود. 2 تاي آخر يا سخت بود يا من خسته بودم. ضمنا واسه منم اصلا ضمير نداشت
    ليسنينگ:
    سرعت سوالات خيلي كم بود
    اما سوالا خيلي هوشمندانه تر از بارونز و دلتا و لانگمن بود. من كاپلان رو توصيه مي كنم.
    اسپيكينگ:
    1- چرا دانشجويان براي ادامه تحصيل خارج مي روند؟
    2- دوست داري با ماشين خودت مسافرت بري يا اتوبوس؟
    رايتينگ:
    - بچه ها فقط واسه fun ورزش كنن درسته يا نه؟
    من اميربهادر امتحان دادم. عالي بود همه چي.
    در كل واسه تافل من كاپلان رو توصيه مي كنم.

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

من امروز امتحان دادم. مرکز امیر بهادر. همه چی خوب بود. به نظر من از سنجش بهتر بود.
    independent رو فقط یکیش یادم مونده اونم اینکه " 10 سال دیگه همین موقع چیکار دارید میکنید ؟ "
    integrate ها هم، یکیش درمورد رقابت برای singing in school بود .
    یکی دیگه اش هم راجع به یه گونه گوزن بود که تو آمریکای شمالی زندگی میکنه و صیادش اون قدیماً شیر بوده ولی الان که نسلش منقرض شده، میخواست بگه که سرعت دویدن این گوزن رو بقاش چه اثری داره
    دیگه مشکلی بود که برای یه نفر وجود داشت و اونم اینکه مقاله اش رو جا گذاشته بود و باید پیشنهادات دوستشو میگفتیم.
    آخرین speaking هم یه بحث راجع به business و marketing و Advertisement واسه کالاها بود بود که دو تا عامل مهمه براش مثل سن مصرف کننده و موقعیت جغرافیاییش .

writing ها هم : integrate : تو متن دلیل آورده بود واسه اینکه محصولات کشاورزی رو که براشون از organic fertilizer استفاده میکنند و مردم امروزه به سمت مصرف اونا گرایش پیدا کردن، برای سلامتی خطرناکه . و لی توی lecture پروفسوره همه این دلایل رو رد کرده بود و باید دلایل پروفسور رو می گفتیم.
    independent : بچه ها از معلمشون بیشتر تاثیر میپذیرند یا از دوستاشون.؟

Junior Member

من هم 23 نوامبر شيراز بودم.

speakingدوم هم كه دوستمون يادش رفته اين بود كه ايا خوبه ادم culture هاي ديگه رو بشناسه يا نه؟

يه اتفاق جالب هم افتاد: به مدت 2 ساعت وسط امتحان برق رفت!!!و 4تا سوال listening من هم پريد!!! به ets نامه زدم، ولي بيچاره شدم رفت!!!

Independent speaking topics. December 6
    چه کسی بهتون کمک کرده و چطور؟
    افراد جوان بیشتر تحت تاثیر افراد خانوادن یا دوستان؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط chemist1375
    Independent speaking topics. December 6
    چه کسی بهتون کمک کرده و چطور؟
    افراد جوان بیشتر تحت تاثیر افراد خانوادن یا دوستان؟

مرسی که موضوع رو اینجا گذاشتین. اما تی کاش همون دیروز تینکارو می کردین که برای کسایی که می خوان امروز امتحان بدن هم مفید باشه
    موضوعات 7 دسامبر:
    1- چه کسی بهتون کمک کرده و چطور؟
    2- دولت باید برای هنر سرمایه گذاری کنه. موافقیت یا مخالف؟
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

Today's speaking topics
    1.Decribe one accomplishment you had and explain what it was so important for you and why you tried for it?

2. Which is better? Living in a countryside or in a big city? Give reason...

In the lecture section there were one about habituation...
    One about extinction of some kinds of birds in Australia...
    I don't remember the rest...sorry

Junior Member

(TOEFL 12 DEC)

speaking
    free choice: what is your favorite type of music? explain

paired choice:unfortunately i can't remember ... if anyone remember say it please! thanx

integrated1:
    campus: the university has changed its rules about how to study abroad and a girl in the listening part seems dissatisfied with this change....
    academic: was about i think "effect expectancy" that means if you believe that a drug has good effects it may lead to cure you even if it is a fake one...

integrated 2:
    - a girl is going to publish a long paper but the newspaper staffs say that she oght to cut it in half or postpone it to summer version
    - the other one I don't remember either

Take care
    Do not hesitate, check the manual |

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)