صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Overseas Student Health Cover - OSHC
    ميشه تاييديه OSHC رو تو ايران گرفت؟
    .Fall seven times, Stand up eight

پیش فرض پاسخ : Overseas Student Health Cover - OSHC در ايران؟

آقا تائيديه OSHC چيه؟ ببخشيد كه شهرستاني برخورد ميكنم البته. ولي تو admission letter كه براي من فرستادن نوشتن پول OSHC كه 680 دلار استراليا هست رو به ما پرداخت ميكني و حله!

Junior Member

OSHC همون بیمه خودمون!!
    Scholarship من OSHC رو Coverنمی کنه! پس باید خودمون بديم.
    کسی نمی دونه ویزا AU چقدر طول می کشه؟ چه جوری می شه سريعتر گرفت؟

Junior Member

مدت زمان صدور ويزات به اين بستگي داره كه واسه ثبت نام تو دانشگاه و اقدام واسه ويزات از چه روشي اقدام كرده باشي... تا اونجا كه من ميدونم كلا دو تا روش وجود داره:
    1. يا پولتو سه ماه تو يه حساب مي خوابوني و بعدش Bank statement ميگيري
    2. يا شهريه يه ترمتو يه ترم جلوتر به دانشگاهت پرداخت ميكني

واسه روش اول تقريبا سه ماه زمان لازمه... واسه روش دوم نصف روش اول (تقريبا)

Junior Member

پیش فرض OSHC

سلام به همه
    چه جوری می تونم پول OSHC رو واريز کنم؟ استارت کار از کجا بايد بزنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط amini
    سلام به همه
    چه جوری می تونم پول OSHC رو واريز کنم؟ استارت کار از کجا بايد بزنم؟
    فکر کنم بهترين کار اينه که از خود دانشگاه بپرسين. حتما شماره حساب چيزي دارن که بايد پول رو واريز کنين.
    چون موقعی که PVA رو ميگيرين به اين دوتا مدرک نياز دارين:

1- your official Confirmation of Enrolment certificate from the education provider
    2- evidence that the Overseas Student Health Cover has been paid (if not paid through the education provider.

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl نمایش پست ها
    فکر کنم بهترين کار اينه که از خود دانشگاه بپرسين. حتما شماره حساب چيزي دارن که بايد پول رو واريز کنين.
    چون موقعی که PVA رو ميگيرين به اين دوتا مدرک نياز دارين:

1- your official Confirmation of Enrolment certificate from the education provider
    2- evidence that the Overseas Student Health Cover has been paid (if not paid through the education provider.

خوب من یک توضیح میدم شاید کمک کنه . شرته اینکه ویزا بگیرید این هست که خودتون و همراهتون بیمه باشید. میتونید خودتون جدا اون شرکت بیمه که مورد نظرتون هستو پیدا کنید و بیمه کنید خودتون رو ( من توصیه نمیکنم ! دردسرش زیاده ! معمولان خود دانشگاه شرکت بیمه رو معرفی میکنه !) حالا اگر خاستید همون بیمه باشید که دانشگاه میگه فقط کافی هست که پول بیمه رو واسه خودتون و همراهتون اگر دارید ( اینجوری میشه فامیلی ) همراه با شهریه دانشگاه به دانشگاه پرداخت کنید. ایم وقتی که دارید آفر دانشگاه رو قبول میکنید و فرم پرداخت شهریه رو پور میکنید یک قسمت داره معمولان که علامت میزنید و قیمت بیمه که خود دانشگاه هم بهتون میگه چقدر هستو بهش اضافه میکنید . وقتی که ثبت نام با دانشگاه تموم شد و شما رسمن بیمه شدید و استرالیا تشریف آوردین اونوقت میتونید از طریق سایت اون شرکت بیمه درخواست کارت بیمه رو بکنید به تعداد نفرات خانواده ! فقط مشخصات و شماره دانشجویی و اسم دانشگاه ! همین ! به زودی هم کارتتون میاد دم خونه !

البته این تجربه من بود ! ما اینجا با HBA هستیم. اکثر هزینه ها رو پوشش میده ! جراحی اگر زیبای نباشه ! بیمارستان خصوصی، عمومی، .... کلان بیمه در حد medicare خود استرالیایی ها هست !
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

با سلام،
    بورس من OSHC را پوشش میده. ولی این بیمه از زمانیه که تحصیلم شروع میشه فعال خواهد شد. به همین دلیل وقتی که ویزام را گرفتم در یک برگه سفارت این طور برام نوشته بود:
    " If you intended to arrive before this date, you need to arrange for a private health insurance" خوب طبیعتاً رسیدن من قبل از شروع تحصیلم خواهد بود. حالا سوال اینه که برای اون چند روزی که من زودتر میرسم حتماً باید OSHC بخرم یا میشه از بیمه های سفر که شرکتهای داخلی ارائه میدهند هم خرید.
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of sydney

میتونید از OSHCبخرید میتونید از شرکت‌های داخلی‌ بخرید، میتونید هم اصلا بیمه نخرید، اما دیگه خدای نکرده هر اتفاقی‌ افتاد تو اون چند روز واستون، همهٔ هزینش رو باید از جیب خودتون پرداخت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshirvan نمایش پست ها
    با سلام،
    بورس من OSHC را پوشش میده. ولی این بیمه از زمانیه که تحصیلم شروع میشه فعال خواهد شد. به همین دلیل وقتی که ویزام را گرفتم در یک برگه سفارت این طور برام نوشته بود:
    " If you intended to arrive before this date, you need to arrange for a private health insurance" خوب طبیعتاً رسیدن من قبل از شروع تحصیلم خواهد بود. حالا سوال اینه که برای اون چند روزی که من زودتر میرسم حتماً باید OSHC بخرم یا میشه از بیمه های سفر که شرکتهای داخلی ارائه میدهند هم خرید.
    با سپاس

Junior Member

فکر کنم پيدا کردم:
    به گفته سايت health.au از اين سايتا ميتوني استفاده کني:
    http://www.medibank.com.au/Client/St...SHC/quote.aspx
    https://www.oshcworldcare.com.au/Default.aspx
    http://www.overseasstudenthealth.com...home/index.htm
    http://www.ahm.com.au/

صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)