صفحه 10 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of sydney

پیش فرض پاسخ : OSHC

اگر می‌بینید شرکتی که بیمه رو ازش خریدید جواب ایمیل نمیده حتما بهشون زنگ بزنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mishka77 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه ملبورن میدونن من برا اکستند بیمه باید به کی ایمیل بزنم؟ سفارت گفته بیمه مو 6 ماه اکستند کنم و من یه هفته هس به هر کس ایمیل زدم جواب نداده... ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of sydney

میتونید از OSHCبخرید میتونید از شرکت‌های داخلی‌ بخرید، میتونید هم اصلا بیمه نخرید، اما دیگه خدای نکرده هر اتفاقی‌ افتاد تو اون چند روز واستون، همهٔ هزینش رو باید از جیب خودتون پرداخت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshirvan نمایش پست ها
    با سلام،
    بورس من OSHC را پوشش میده. ولی این بیمه از زمانیه که تحصیلم شروع میشه فعال خواهد شد. به همین دلیل وقتی که ویزام را گرفتم در یک برگه سفارت این طور برام نوشته بود:
    " If you intended to arrive before this date, you need to arrange for a private health insurance" خوب طبیعتاً رسیدن من قبل از شروع تحصیلم خواهد بود. حالا سوال اینه که برای اون چند روزی که من زودتر میرسم حتماً باید OSHC بخرم یا میشه از بیمه های سفر که شرکتهای داخلی ارائه میدهند هم خرید.
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering-Amirkabir University of Technology

من هم همین مشکل رو دارم، کسی تو دانشگاه جواب نمیده که باید چکار کرد. چون scholarship من OSHC واسم گرفته الان من دسترسی به چیزی ندارم که بخوام 4 ماه دیگه extend کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mishka77 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه ملبورن میدونن من برا اکستند بیمه باید به کی ایمیل بزنم؟ سفارت گفته بیمه مو 6 ماه اکستند کنم و من یه هفته هس به هر کس ایمیل زدم جواب نداده... ممنون میشم راهنمایی کنین.

آخه موضوع اینه که تاریخ ورود من به استرالیا هنوز معلوم نیست (چون ویزام هنوز نیومده). بنابراین نمی‌تونم بهشون بگم که تاریخ شروع بیمه رو از چه تاریخی بزنن! ضمنا من از طریق دانشگاه بیمه گرفتم، یعنی پول رو به حساب دانشگاه واریز کردم و اونها برام بیمه خریدن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonnia12345 نمایش پست ها
    شما باید به اون شرکتی که ازش بیمه خریدید و نه به دانشگاه ایمیل بزنید و ازشون بخواین که تاریخ شروع رو مثلا ۱ ماه عقب بندازن

بازم سلام دوسان
    من به شرکتی که بیمه رو ازش خریدم ایمیل زدم. گفتن نیازس نیست تاریخ OSHC رو عقب بندازم. هروقت رفتم استرالیا (انشاالله) باید به یکی از دفاترشون مراجعه کنم و بگم تاریخشو واسم درست کنن. گفتم اینجا بگم، شاید بقیه‌ی دوستان هم مشکل مشابهی داشتن و این مطلب به دردشون بخوره! :-) ضمنا، من OSHC رو از شرکت Worldcare گرفته بودم!

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    آخه موضوع اینه که تاریخ ورود من به استرالیا هنوز معلوم نیست (چون ویزام هنوز نیومده). بنابراین نمی‌تونم بهشون بگم که تاریخ شروع بیمه رو از چه تاریخی بزنن! ضمنا من از طریق دانشگاه بیمه گرفتم، یعنی پول رو به حساب دانشگاه واریز کردم و اونها برام بیمه خریدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    بازم سلام دوسان
    من به شرکتی که بیمه رو ازش خریدم ایمیل زدم. گفتن نیازس نیست تاریخ OSHC رو عقب بندازم. هروقت رفتم استرالیا (انشاالله) باید به یکی از دفاترشون مراجعه کنم و بگم تاریخشو واسم درست کنن. گفتم اینجا بگم، شاید بقیه‌ی دوستان هم مشکل مشابهی داشتن و این مطلب به دردشون بخوره! :-) ضمنا، من OSHC رو از شرکت Worldcare گرفته بودم!
    سلام
    دوست عزیز، این مساله ربطی به شرکتی که از اون بیمه رو خریداری کردین نداره!!! مساله این هست که سفارت از شما نمی پذیره که ظول دوره بیمه کمتر از دوره ویزا باشه....اونهایی که کار ویزاشون طول میکشه و به تاریخ مورد نظر نمیرسند باید صبر کنند و زمانیکه که کار سکیورتی چکشون به پایان میرسه، خود سفارت با اونها تماس میگیره و راجع به اکستند کردن طول دوره بیمه به اونها خواهد گفت که ناگفته نمونه که تا زمانی که طول دوره اکستند نشه ویزا هم صادر نمیشه!!!
    برای اکستند کردن ،سیاست شرکت ها متفاوت از هم هست و این نکته هم مهمه که بیمه رو دانشگاه خریداری کرده و یا خود شما!!
    اگه دانشگاه خریداری کرده باشه، ادامه کار هم باید توسط خود دانشگاه انجام شه... شما کاری ندارید جز اینکه دانشگاه رو در جریان قرار بدین و از دانشگاه بخواین که این کار رو برای شما انجام بده.
    اگر خود شما خریداری کردین بسته به سیاسیت شرکت باید عمل کنید....تا اونجا که اطلاع دارم شرکتی رو مثل worldcare میشه به ظور انلاین و خیلی راحت اکستند کرد...یعنی خیلی راحت برای اون چند ماه اضافی میتونید بیمه خریداری کنید.
    شرکتی مثل Ahm همچین امکانی رو نمیده!! و شما باید دوباره برای یک پالسی جدید اقدام کنید و پول کل دوره رو پرداخت کنید و بعد پالسی قبل رو کنسل کنید!!! و پول پالسی قبل هم تنها به همون کارت پرداخت کننده برگشت داده میشه!!

اوکی، ممنون از اطلاعاتتون. پس نتیجه میشه که از الآن تا زمان دریافت نتیجه‌ی سکیوریتی چک لازم نیست کاری کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز، این مساله ربطی به شرکتی که از اون بیمه رو خریداری کردین نداره!!! مساله این هست که سفارت از شما نمی پذیره که ظول دوره بیمه کمتر از دوره ویزا باشه....اونهایی که کار ویزاشون طول میکشه و به تاریخ مورد نظر نمیرسند باید صبر کنند و زمانیکه که کار سکیورتی چکشون به پایان میرسه، خود سفارت با اونها تماس میگیره و راجع به اکستند کردن طول دوره بیمه به اونها خواهد گفت که ناگفته نمونه که تا زمانی که طول دوره اکستند نشه ویزا هم صادر نمیشه!!!
    برای اکستند کردن ،سیاست شرکت ها متفاوت از هم هست و این نکته هم مهمه که بیمه رو دانشگاه خریداری کرده و یا خود شما!!
    اگه دانشگاه خریداری کرده باشه، ادامه کار هم باید توسط خود دانشگاه انجام شه... شما کاری ندارید جز اینکه دانشگاه رو در جریان قرار بدین و از دانشگاه بخواین که این کار رو برای شما انجام بده.
    اگر خود شما خریداری کردین بسته به سیاسیت شرکت باید عمل کنید....تا اونجا که اطلاع دارم شرکتی رو مثل worldcare میشه به ظور انلاین و خیلی راحت اکستند کرد...یعنی خیلی راحت برای اون چند ماه اضافی میتونید بیمه خریداری کنید.
    شرکتی مثل Ahm همچین امکانی رو نمیده!! و شما باید دوباره برای یک پالسی جدید اقدام کنید و پول کل دوره رو پرداخت کنید و بعد پالسی قبل رو کنسل کنید!!! و پول پالسی قبل هم تنها به همون کارت پرداخت کننده برگشت داده میشه!!

Junior Member

بچه ها سلام
    من یه سوال دارم ممنون میشم هرکی میدونه زحمت بکشه بگه
    بیمه خریدن از شرکت های داخلی یا استرالیایی به صرفه تره یا همونی که دانشگاه حساب کرده؟
    دانشگاه من واسه 3 سال هزینهبیمه من + همسرم رو حساب کرده =
    The cost for Dual OSHC policy (two people) for the same duration will be $3585.
    اونایی که از شرکتهای داخلی یا استرالیایی خریدن میشه بگن سالی چقدر براشون دراومده؟
    به نظرم دانشگاه ما داره گرون حساب میکنه
    هرکی شرکت با انصاف تری میشناسه میشه بگه یا پیام خصوصی بذاره من خیلی کارم عجله ای دوستان

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط salsa نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    بیمه خریدن از شرکت های داخلی یا استرالیایی به صرفه تره یا همونی که دانشگاه حساب کرده؟
    اونایی که از شرکتهای داخلی یا استرالیایی خریدن میشه بگن سالی چقدر براشون دراومده؟
    هرکی شرکت با انصاف تری میشناسه میشه بگه یا پیام خصوصی بذاره من خیلی کارم عجله ای دوستان
    سلام
    من با شزکتworldcare برا 3 سال براتون حساب کردم شد 2420 دلار...پس دانشگاه داره ازتون زیاد می گیره...شما با credit card می تونید ازین شرکت بیمه تون روبخرید.فقط یک بار دیگه حتما با دانشگاه چک کنید طول دقیق دوره رو.https://www.oshcworldcare.com.au/Def...px#anCalculate
    موفق باشیذ

سلام
    من پولو ریختم به حساب دانشگاه که واسم بیمه بخره. برای مدت 4 سال و 4 ماه جمعا 1560 دلار ریختم به حساب دانشگاه (بیمه‌ی من تک نفره بود و از شرکت worldcare گرفته شد). یادمه همون موقع که توی سایت شرکت worldcare چک کردم دیدم اگه مستقیم از خود شرکت می‌خریدم خیلی گرونتر در می‌اومد. واسه همین پیشنهاد می‌کنم خودتون قیمت رو توی سایتی که می‌خواید ازش بیمه بخرید حتما چک کنین. ضمنا، مقدار پولی که دانشگاه برای خرید بیمه به شرکت مزیور می‌پردازه عینا توی سند OSHC شما ذکر میشه و شما می‌تونید اونو چک کنید. واسه‌ی همین من بعید می‌دونم که دانشگاه پول بیشتری از شما بگیره!

نقل قول نوشته اصلی توسط salsa نمایش پست ها
    بچه ها سلام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)