صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

دانشگاه برای من سالی 430 دلار داره میگیره که برای 2 سال خودم و همسرم میشه: 1720 تا

راستی، اینکه میگن سفارت گفته باید طول بیمه رو بیشتر کنید جریانش چیه؟ میگن گفته 6 ماه دیگه باید اضافه کنید... آیا برای همه اینطوره یا برای گروه و کلاس خاصی اینطوره؟

Junior Member

من رفتم تحقیق کردم دیدم تو استرالیا medibank به نظر قیمتش بهتره به دانشگاه ایمیل زدم گفتم بیمه ام رو کنسل کنن تا با این شرکت خودمو همسرمو بیمه کنم حدود یک سوم درمیاد حالا اگه قبول نکردن فقط همسرمو با medibank بیمه میکنم خودمم که دانشگاه بیمه کرده

Junior Member

سلام یک سوال داشتم از من بیمه را سفارت می خواهد در صورتی که بورس من هزینه بیمه را شامل می شود و در coe من هم نوشته ولی سفارت میل زده می خواهد آیا باید کاری یا مدرکی دیگه هم ارسال میکردم

ممنون

Junior Member

سلام یک سوال داشتم از من بیمه را سفارت می خواهد در صورتی که بورس من هزینه بیمه را شامل می شود و در coe من هم نوشته ولی سفارت میل زده می خواهد آیا باید کاری یا مدرکی دیگه هم ارسال میکردم

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    سلام
    من پولو ریختم به حساب دانشگاه که واسم بیمه بخره. برای مدت 4 سال و 4 ماه جمعا 1560 دلار ریختم به حساب دانشگاه (بیمه‌ی من تک نفره بود و از شرکت worldcare گرفته شد). یادمه همون موقع که توی سایت شرکت worldcare چک کردم دیدم اگه مستقیم از خود شرکت می‌خریدم خیلی گرونتر در می‌اومد. واسه همین پیشنهاد می‌کنم خودتون قیمت رو توی سایتی که می‌خواید ازش بیمه بخرید حتما چک کنین. ضمنا، مقدار پولی که دانشگاه برای خرید بیمه به شرکت مزیور می‌پردازه عینا توی سند OSHC شما ذکر میشه و شما می‌تونید اونو چک کنید. واسه‌ی همین من بعید می‌دونم که دانشگاه پول بیشتری از شما بگیره!
    دوست عزیز منم همین مشکل را دارم اما برای من چرا بیمه دانشگاه خیلی بیشتر از بیمه توی سایت در میاد:
    https://www.oshcworldcare.com.au/Default.aspx
    دانشگاه برای 3 سال منو 1873 دلار چارج کرده اما توی این سایت برای 3 سال بیمه شخصی خودم می شه 1210 دلار و حتی اگر برای 4 سال حساب کنم میشه 1820 دلار و من از دانشگاه ایمیل زدم تا بپرسم چرا اینقدر اختلاف داره. فقط امیدوارم تا فردا که دانشگاه تعطیل نشده جواب بدن!!!
    Your Plan Details:

Plan Name: OSHC Standard - Single
    Commencement Date: 27-Feb-2012
    Expiry Date: 26-Feb-2015
    Period of Cover: 36 Months
    No. of Adults: 1
    No. of Dependent Children: 0

Insured

Name:------
    Date of Birth: -----
    Institution:------
    Student ID: -----
    Postal Address: To be supplied
    Home Phone: To be supplied
    Mobile Phone: To be supplied
    Email: ------
    Visa Expiry Date: Unknown

البته من تاریخ انقضای ویزا را نزدم و unknownموند و نوشتم که فعلا آدرسی در استرالیا ندارم که ممبرشیپ منو بفرشتید اونجا فعلا و سایت هم این صورت بالا را داد و نوشت: اگر آدرسی در استرالیا ندارید سایت به شما گواهی بیمه می دهد اما کارت عضویت را زمانی دریافت خواهید کرد که آدرسی از خود در استرالیا به ما بدهید

Junior Member

بیمه دانشگاهت کنسل کن خودت مستقیما برو تو سایت بیمه خودتو بیمه کن
    دانشگاه منم داشت 1500 تا بیشتر میگرفت این وسط. بعد که ایمیل زدم پرسیدم گفت ما خدمات پرمیموم براتون درنظر گرفتیم اما حتی پرمیموم هم اون مبلغ نبود و کلا دانشگاه داشت بدجنسی میکرد منم کنسل کردم خودم بیمه گرفتم همون پی دی اف هم که به ایمیلم اومد پرینت گرفتم دادم سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط kalampich نمایش پست ها
    دانشگاه برای من سالی 430 دلار داره میگیره که برای 2 سال خودم و همسرم میشه: 1720 تا

راستی، اینکه میگن سفارت گفته باید طول بیمه رو بیشتر کنید جریانش چیه؟ میگن گفته 6 ماه دیگه باید اضافه کنید... آیا برای همه اینطوره یا برای گروه و کلاس خاصی اینطوره؟
    کلم پیچ شما جوابی گرفتی برای سوالت. چون منم می خوام خودم بیمه را بگیرم نمی دونم برای 3 سال بگیرم یا 3 سال ونیم؟؟ سفارتم که فعلا تعطیله نمی شه ازشون پرسید. اگر کسی می دونه لطفا ما را هم آگاه کنه

Junior Member

سلام
    دوستان میشود من را راهنمایی کنید که زمانی که بورس من بیمه را شامل می شود و در COE من هم نوشته همون برای نشان دادن بیمه به سفارت کافیه یا نامه بیمه از دانشگاه باید بگیرم جون من فقط نامه بورس و COE را برای سفارت ارسال کردم و اکنون ایمیل زده که:

You must also provide the following documentation to us:
    • Overseas Health Insurance (OSHC) valid till 1/09/2015

Junior Member

دوستان سلام
    منم میخوام بیمه بخرم ولی نمیدونم پول و چطوری با کردیت کارت بدم،
    کسی میتونه شخصی و معرفی کنه که کردیت داشته باشه، یه کم هم منصف باشه.
    ممنون.

Junior Member

دوستان سلام
    منم میخوام بیمه بخرم ولی نمیدونم از کدوم شرکت و چطور میشه راهنمایی کنید کدوم شرکت بهتره و سایت را بزارید من می خواهم برای 4 ماه بخرم هزینه چقدر می شود ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)