صفحه 12 از 28 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

دوستان من را دانشگاه بیمه کرده حالا که 4 ماه دیگه باید اضافه کنم می تونم از هر شرکتی تهیه کنم یا همونی که دانشگاه تهیه کرده چون من اسم بیمه دانشگاهو ندارم

بازم ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    منم میخوام بیمه بخرم ولی نمیدونم از کدوم شرکت و چطور میشه راهنمایی کنید کدوم شرکت بهتره و سایت را بزارید من می خواهم برای 4 ماه بخرم هزینه چقدر می شود و من را دانشگاه بیمه کرده حالا که 4 ماه دیگه باید اضافه کنم می تونم از هر شرکتی تهیه کنم یا همونی که دانشگاه تهیه کرده چون من اسم بیمه دانشگاهو ندارم

بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط white نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشود من را راهنمایی کنید که زمانی که بورس من بیمه را شامل می شود و در COE من هم نوشته همون برای نشان دادن بیمه به سفارت کافیه یا نامه بیمه از دانشگاه باید بگیرم جون من فقط نامه بورس و COE را برای سفارت ارسال کردم و اکنون ایمیل زده که:

You must also provide the following documentation to us:
    • Overseas Health Insurance (OSHC) valid till 1/09/2015
    شما تاریخ شروع دورتون کی هست؟ و کی تمام می شه دورتون؟
    اگه فوریه باشه! یعنی همون که سفارت 6 ماه بیمه اضافه تر از طول تحصیل می خواد
    https://www.oshcworldcare.com.au/Default.aspx
    این سایتی هست که دانشگاه به من معرفی کرده اما شما باید اول ببینید چه شرکتی بیمه شدید تا از همون بیمه را اکستند کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    این سایتی هست که دانشگاه به من معرفی کرده اما شما باید اول ببینید چه شرکتی بیمه شدید تا از همون بیمه را اکستند کنید

سلام و ممنون

با دانشگاه تماس گرفتم گفت دو نفر می شود ۹۰۰ $ وگویا باید من بدم شامل بورس نمیشود ولی گفت شاید لازم نشه برداخت بشه نمی دونم چکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها

سلام.
    از کجا باید بفهمیم که باید ۶ ماه اضافه بیمه بخریم.
    تو نامه که از سفارت اومده گفته که OSHC رو پرداخت کن ولی به مدتش اشاره نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pascal نمایش پست ها
    سلام.
    تو نامه که از سفارت اومده گفته که OSHC رو پرداخت کن ولی به مدتش اشاره نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستش پاسکال جان این سوال خودمم هست ولی ظاهرا این طور که شنیدم قانون جدید سفارت هست که 6 ماه اضافه بر دوره تحصیل بیمه بشیم ولی تا خودم از سفارتی ها نشنوم نمی تونم صحتش را تایید کنم پس باید تا روز یکشنبه صبر کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط white نمایش پست ها
    سلام و ممنون

با دانشگاه تماس گرفتم گفت دو نفر می شود ۹۰۰ $ وگویا باید من بدم شامل بورس نمیشود ولی گفت شاید لازم نشه برداخت بشه نمی دونم چکار کنم
    چه خوب که دانشگاه شما هنوز جواب می دند. دانشگاه من که همه تعطیل کردند رفتند تا 3 ژانویه و کسی جواب نمیده. اما به نظر من شما از این شرکتی که می خوای بیمه بخری ایمیل بزن بپرس اگه واسه 6 ماه اضافه پرداخت کنی بعدا که رفتی استرالیا می تونی کنسل کنی و refund میکنند یا نه. اگر قابل برگشت هست این 900 دلار را پرداخت کنید. کار از محکم کاری عیب نمیکنه که...

Junior Member

سلام من الان یک ایمیل گرفتم نوشته سفارت نیاز بهAddendum to 157Aدارد و باید ارسال کنم می شود دقیقا راهنماییی کنید باید چه کار کنم چون من فرم 157a را قبلا ارسال کرده بود درسته میگن این فرم را فقط برینت و امضا کنیم کافیه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pascal نمایش پست ها
    سلام.
    امروز زنگ زدم سفارت و موضوع افزایش 6 ماه طول دوره بیمه را ازشون جویا شدم. جالبه که گفت به ما ربطی نداره از دانشگاهتون بپرس!!!!!!!! اما من تصمیم گرفتم بیمه را خودم مستقیم از سایت
    بر اساس مدت دوره تحصیلم که در آفرم زده بگیرم و بعد اگه خواستند بش اضافه می کنم که این هم امکانش هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام دوستان
    من کل صفحه های این فروم رو خوندم ولی هنوز یه چیزایی برام مبهمه. این نتیجه گیری درسته؟:
    ما تو ی مدارکی که باید به سفارت بدیم باید یک مدرک مربوط به بیمه به اسم OSHC بدیم که می تونیم از چند تا شرکت که معرفی شده بخریم
    من برای دوسال بورس همراه با بیمه گرفتم پس برای دو سال (یا دو سال و نیم؟) بیمه رو به صورت اینترنتی می خرم (یا اایمیل به دانشگاه میزنم که بخره؟) و پرینت میگیرم و روی مدارکم به سفارت میدم و وقتی رفتم استرالیا(انشائ الله) چون بورس همراه با بیمه هستم دانشگاه اون پول رو به من پس میده
    درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)