صفحه 13 از 28 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط helly نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کل صفحه های این فروم رو خوندم ولی هنوز یه چیزایی برام مبهمه. این نتیجه گیری درسته؟:
    ما تو ی مدارکی که باید به سفارت بدیم باید یک مدرک مربوط به بیمه به اسم OSHC بدیم که می تونیم از چند تا شرکت که معرفی شده بخریم
    من برای دوسال بورس همراه با بیمه گرفتم پس برای دو سال (یا دو سال و نیم؟) بیمه رو به صورت اینترنتی می خرم (یا اایمیل به دانشگاه میزنم که بخره؟) و پرینت میگیرم و روی مدارکم به سفارت میدم و وقتی رفتم استرالیا(انشائ الله) چون بورس همراه با بیمه هستم دانشگاه اون پول رو به من پس میده
    درسته؟
    اگر بورس همراه با بیمه گرفتی دیگه نیازی به این نیست که خودت بیمه بخری. فقط باید به دانشگاهت ایمیل بزنی بگی هر چه سریع تر eCoE را برات بفرستند که همراه مدارکت بفرستی به سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Monash University-Chemical engineering

سلام به دوستان
    تو نامه آفر من زده بیمه برای دو نفر برای دوره PhD 6053$ میشه. دوره 4 ساله در نظر گرفتن در صورتی که دوره PhD 3 سال است. سایتهای دیگه که بیمه میفروشن قیمت کمتری دادن حدود 3400$ یه جا هم 3800$. کسی دلیل این تفاوتو میدونه. یه سوال دیگه اینکه اگر ما خودمون بخواهیم بیمه بخریم باید چند ماه خریداری کنیم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط danesh123 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    تو نامه آفر من زده بیمه برای دو نفر برای دوره PhD 6053$ میشه. دوره 4 ساله در نظر گرفتن در صورتی که دوره PhD 3 سال است. سایتهای دیگه که بیمه میفروشن قیمت کمتری دادن حدود 3400$ یه جا هم 3800$. کسی دلیل این تفاوتو میدونه. یه سوال دیگه اینکه اگر ما خودمون بخواهیم بیمه بخریم باید چند ماه خریداری کنیم؟
    با تشکر
    شما بایستی به اندازه ماه های تحصیل که در آفرتون زده تعداد ماه ها را محاسبه کنید و به اندازه اون و نه کمتر از اون بیمه را خریداری کنید
    مثلا اگر در آفرتون شروع تحصیل را زده 27فوریه 2012 و پایان را زده 27 دسامبر 2015 شما بایستی به اندازه 46 ماه بیمه خریداری کنید

سلام دوستان، من یه سوال دارم که ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن: من به صورت آنلاین برای 4 سال OSHC خریدم اما بعد متوجه شدم که باید بر طبق گفته ی دانشگاه 8 ماه بیشتر از دوره ی 4 سالم خریداری می کردم. بعد از اون 8 ماه اضافه تر خریدم. اما جالب اینجاست که توی سایت worldcare اگه بخواین هزینه ی 4 سال و 8 ماه رو پرداخت کنین میشه 2167$ اما من اول 1820$ برای 4 سال دادم (دقیقا به همون اندازه ای که باید می پرداختم) اما برای 8 ماه باقی مانده که دوباره پرداخت کردم 257$ شد! در واقع برای 4 سال و 8 ماه بجای 2167$ من تقریبا تو این دو سری که پرداخت کردم جمعا 2077$ دادم! کسی دلیلشو میدونه؟

Junior Member

اگه فامیلی خریدین بهتون تخفیف خورده

نه اتفاقا Single هست هردو تاش

دوستان لازمه یک توضیحی را اینجا اضافه کنم.
    همانطور که قبلا گفتم بیمه نباید از تاریخ شروع و اتمام دوره تحصیلتون کمتر باشه اما ظاهرا امسال سفارت به دانشجوهای دکترا به جای ویزای 4 ساله ویزای 4.5 ساله می ده . برای همین هم از دانشجوهای دکترا از جمله خودم طی ایمیلی خواسته که بیمه را تا 6 ماه اضافه بر اتمام دوره دکترا خریداری کنند. البته من قبلا تلفنی از سفارت در تهران این مطلبو پرسیده بودم که کم لطفی کردند و گفتند که ما نمی دونیم. اما بعد از ارسال مدارک به سفارت در عمان اونها طی ایمیل خواستند که 6 ماه اضافه بیمه خریداری بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    شما بایستی به اندازه ماه های تحصیل که در آفرتون زده تعداد ماه ها را محاسبه کنید و به اندازه اون و نه کمتر از اون بیمه را خریداری کنید
    مثلا اگر در آفرتون شروع تحصیل را زده 27فوریه 2012 و پایان را زده 27 دسامبر 2015 شما بایستی به اندازه 46 ماه بیمه خریداری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    دوستان لازمه یک توضیحی را اینجا اضافه کنم.
    همانطور که قبلا گفتم بیمه نباید از تاریخ شروع و اتمام دوره تحصیلتون کمتر باشه اما ظاهرا امسال سفارت به دانشجوهای دکترا به جای ویزای 4 ساله ویزای 4.5 ساله می ده . برای همین هم از دانشجوهای دکترا از جمله خودم طی ایمیلی خواسته که بیمه را تا 6 ماه اضافه بر اتمام دوره دکترا خریداری کنند. البته من قبلا تلفنی از سفارت در تهران این مطلبو پرسیده بودم که کم لطفی کردند و گفتند که ما نمی دونیم. اما بعد از ارسال مدارک به سفارت در عمان اونها طی ایمیل خواستند که 6 ماه اضافه بیمه خریداری بشه!
    بله درسته، این به خاطر تغییرات جدیده. من هم مجبورم خودم بیمه رو بخرم با کردیت کارت دوستم از سایت https://www.oshcworldcare.com.au/ ..کسی تجربه ای داره؟ یک بار سعی کردم ولی نشد، چون مرتب ازم policy number میخواست که من هم ندارم، شماره دانجویی هم هنوز ندارم. اگر کسی مستقیم ازین سایت خرید کرده، ممنون میشم من رو راهنمایی کنه.
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

Junior Member

آیا این تغییر قانون جدید بیمه OSHC فقط برای دانشجوای PHD و دانشجوهایی هستش که مدت تحصیلشون طولانیه یا شامل همه ویزاهای دانشجویی میشه؟
    یعنی من که دورم 1 سال هستش هم باید 1 سال و 6 ماه بیمه داشته باشم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnovin نمایش پست ها
    آیا این تغییر قانون جدید بیمه OSHC فقط برای دانشجوای PHD و دانشجوهایی هستش که مدت تحصیلشون طولانیه یا شامل همه ویزاهای دانشجویی میشه؟
    یعنی من که دورم 1 سال هستش هم باید 1 سال و 6 ماه بیمه داشته باشم؟!
    راستش نمی دونم. بهتره از خود سفارت بپرسید یا اینکه فعلا برای مدت تحصیل خریداری کنید و مدارکتون را بفرستید اگه اضافه بر اون بخواند بهتون اطلاع می دند و می تونید مجدد برای 6 ماه دیگه تمدیدش کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)