صفحه 14 از 28 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana نمایش پست ها
    بله درسته، این به خاطر تغییرات جدیده. من هم مجبورم خودم بیمه رو بخرم با کردیت کارت دوستم از سایت https://www.oshcworldcare.com.au/ ..کسی تجربه ای داره؟ یک بار سعی کردم ولی نشد، چون مرتب ازم policy number میخواست که من هم ندارم، شماره دانجویی هم هنوز ندارم. اگر کسی مستقیم ازین سایت خرید کرده، ممنون میشم من رو راهنمایی کنه.
    من مستقیماً از این سایت خریدم, طبق گفته دانشگاه به مدت 56 ماه و در انتهای خرید به من policy number رو داد. اگر شما باید کل دوره رو بخرید نیازی به policy number نیست. ولی اگر دانشگاه برای دوره تحصیل شما خریداری کرده و شما تصمیم دارید 6 ماه اضافه تر بخرید, باید با دانشگاهتون تماس بگیرید و ازشون policy number رو بگیرید. البته اگر شماره دانشجوییتون رو هم بپرسین, شاید بشه از روش policy number رو درآورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina360 نمایش پست ها
    من مستقیماً از این سایت خریدم, طبق گفته دانشگاه به مدت 56 ماه و در انتهای خرید به من policy number رو داد. اگر شما باید کل دوره رو بخرید نیازی به policy number نیست. ولی اگر دانشگاه برای دوره تحصیل شما خریداری کرده و شما تصمیم دارید 6 ماه اضافه تر بخرید, باید با دانشگاهتون تماس بگیرید و ازشون policy number رو بگیرید. البته اگر شماره دانشجوییتون رو هم بپرسین, شاید بشه از روش policy number رو درآورد.
    سینا جان ممنون، من میخوام کل دوره رو بخرم، که 54 ماه میشه، حالا شاید یه ماه هم بیشتر، منتها بعد ازینکه تمام اطلاعات خودم و کردیت کارت رو وارد میکنم، وارد یه صفحه میشه که ازم policy number میخواد :/ حالا شاید به همین خاطر از ahm بخرم که حدود 300 دلار هم ارزونتر میشه. سرویس ها رو هم خیلی مقایسه کردم، تفاوت خاصی پیدا نکردم ولی این تفاوت اصلا کم نیست!
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

Junior Member

سینا جان ممنون، من میخوام کل دوره رو بخرم، که 54 ماه میشه، حالا شاید یه ماه هم بیشتر، منتها بعد ازینکه تمام اطلاعات خودم و کردیت کارت رو وارد میکنم، وارد یه صفحه میشه که ازم policy number میخواد :/ حالا شاید به همین خاطر از ahm بخرم که حدود 300 دلار هم ارزونتر میشه. سرویس ها رو هم خیلی مقایسه کردم، تفاوت خاصی پیدا نکردم ولی این تفاوت اصلا کم نیست!
    فقط در انتخاب شرکت بیمه در مورد دو چیز حتما تحقیق کنید. یکی refund policy و دیگری امکان extension.

شاهرخ جان

شما باید فرمی که براتون فرستادن رو، همون که برای قبول کردن سکلارشیپتون باید پر کنید، به علاوه ی هزینه ای که باید برای OSHC پرداخت کنید رو برای دانشگاهتون بفرستین (هزینه رو با credit card پرداخت می کنید) تا اونها برای شما eCOE بفرستند که شما بتونین پروندتون رو با بقیه مدارک لاج کنید. زمانی که می خواین پرونده رو بدین سفارت، هزینه ی سفارت رو هم باید پرداخت کنین اونوقت. برای سفارت 648,500 تومن و برای OSHC باید حداقل 6 ماه بیشتر از دوره ی تحصیلتون ، که میشه 4 سال و 6 ماه باید پرداخت کنین اما گاهی سیاست دانشگاه ها فرق می کنه. ممکنه ازتون بخوان بیشتر خریداری کنین. اینو با دانشگاه چک کنید.

موفق باشید

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

یه سوال داشتم، الان که تحریم هستیم چطوری مبلغ OSHC رو پرداخت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    یه سوال داشتم، الان که تحریم هستیم چطوری مبلغ OSHC رو پرداخت کنیم؟
    با استفاده از کردیت کارت یک آشنا در خارج از کشور و یا از طریق شرکت هایی که در ایران این خدمات کردیت کارت را در اختیار ایرانیان قرار می دهند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص پرداخت با کارت به تاپیک زیر مراجعه کنید:
    انجمن: پرداخت هزینه‌ها با کارت اعتباری و انتقال وجه

سلام! آقا این چه داستانیه!؟
    10 روز پیش آفیسر Amman ما گفت بیمه تا آخر دسامبر 2016 بفرستم و مدیکالم رو انجام بدم ، که هر دو انجام شد،
    باز امروز ایمیل زده که بیمه رو تا آخر فوریه 2017 بفرستم!!
    میشه اینارو Sue کرد؟
    حالا سوالم اینه که من باید قبلی رو لغو کنم و یه بیمه کامل تا آخر فوریه بگیرم، یا دو ماه اضافه حتی از یک کمپانی دیگه هم قبوله؟
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

حالا شما خودتونو عصبانی نکنید لازم نیست لغو کنید. میشه از همون شرکت دو ماه اضافه رو خرید کنید و رسیدشو بفرستید.

سلام! آقا این چه داستانیه!؟
    10 روز پیش آفیسر Amman ما گفت بیمه تا آخر دسامبر 2016 بفرستم و مدیکالم رو انجام بدم ، که هر دو انجام شد،
    باز امروز ایمیل زده که بیمه رو تا آخر فوریه 2017 بفرستم!!
    میشه اینارو Sue کرد؟
    حالا سوالم اینه که من باید قبلی رو لغو کنم و یه بیمه کامل تا آخر فوریه بگیرم، یا دو ماه اضافه حتی از یک کمپانی دیگه هم قبوله؟

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

کسی میدونه چرا اینقدر تفاوت قیمت تو بیمه ها هست. یک بیمه برای من و همسرم تو مدیبانک 3840 دلارهست جاهای دیگه 5000 تا 6500 دلار. تفاوتی هم بین سرویساشون نیست!؟
    God does not play dice
    Albert Einstein

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    کسی میدونه چرا اینقدر تفاوت قیمت تو بیمه ها هست. یک بیمه برای من و همسرم تو مدیبانک 3840 دلارهست جاهای دیگه 5000 تا 6500 دلار. تفاوتی هم بین سرویساشون نیست!؟
    تفاوت قیمت را نمی دونم اما برای من و همسرم که خود دانشگاه گرفته از اون 6500 تایی هاش گرفته، سفارت هم اکی داده، شاید مواردی رو که کاور می کنند با هم فرق داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)