صفحه 15 از 28 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    حالا شما خودتونو عصبانی نکنید لازم نیست لغو کنید. میشه از همون شرکت دو ماه اضافه رو خرید کنید و رسیدشو بفرستید.
    نمیشه! دوستان میشه راهنمایی کنن برای چند ماه اضافه چطوری بیمه خریدن؟
    شرکت ahm و OSHC worldcare نمیذارن برای سال 2017 خرید کنم، میگه حداکثر 12 ماه جلوتر امکان خرید هست.
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

من همین مشکل شما رو داشتم. اول برای 4 سال خریدم (از طریق یه agent چون خودم credit card نداشتم) بعد فهمیدم باید طبق گفته ی دانشگاه 8 ماه بیشتر خریداری کنم. اول که رفتم توی سایت OSHCworldcare همینو می گفت. می گفت حد اکثر تا 12 ماه جلوتر رو می تونم بخرم. اما فهمیدم می تونم renewal کنم. مثلا اگه از OSHCworldcare خریده باشید بیمه ی اولیه رو، شما همون بیمه ای که خریدین یه Policy number روش هست. با اون و فامیلیتون و تاریخ تولدتون تو این سایت وارد شید و چند ماه اضافه خریداری کنید:
    https://www.oshcworldcare.com.au/mem...spx?os130.aspx و renew membership کنید. اگه باز هم نشد بگید تا بیشتر راهنمایی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana نمایش پست ها
    نمیشه! دوستان میشه راهنمایی کنن برای چند ماه اضافه چطوری بیمه خریدن؟
    شرکت ahm و OSHC worldcare نمیذارن برای سال 2017 خرید کنم، میگه حداکثر 12 ماه جلوتر امکان خرید هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    من همین مشکل شما رو داشتم. اول برای 4 سال خریدم (از طریق یه agent چون خودم credit card نداشتم) بعد فهمیدم باید طبق گفته ی دانشگاه 8 ماه بیشتر خریداری کنم. اول که رفتم توی سایت OSHCworldcare همینو می گفت. می گفت حد اکثر تا 12 ماه جلوتر رو می تونم بخرم. اما فهمیدم می تونم renewal کنم. مثلا اگه از OSHCworldcare خریده باشید بیمه ی اولیه رو، شما همون بیمه ای که خریدین یه Policy number روش هست. با اون و فامیلیتون و تاریخ تولدتون تو این سایت وارد شید و چند ماه اضافه خریداری کنید:
    https://www.oshcworldcare.com.au/mem...spx?os130.aspx و renew membership کنید. اگه باز هم نشد بگید تا بیشتر راهنمایی کنم
    ممنونم دوست عزیز،
    بله این روش شما برای OSHCworldcare کار میکنه،
    من دیشب به Ahm زنگ زدم، گفتن تنها راه چاره خرید یه کاور جدید برای کل دوره است و بعدش میتونم قبلی رو کنسل کنم.
    من هم مجبور شدم یکی دیگه بخرم!

Junior Member

سلام دوستان
    من نیاز به خرید OSHC دارم. ولی ممکنه که بهم ویزا ندن، چون من دیفر کردم. در ضمن نمیدونم چرا دانشگاه جواب دیفر منو نمیده، من بورس دارم. حالا میخوام که با کارت دوستم هزینه را پرداخت کنم. میخوام ببینم اگه بهم ویزا ندن میشه پولو به حساب دوستم برگردونن یا اینکه باید حتما نام صاحب حساب خودم باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sashakiba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نیاز به خرید OSHC دارم. ولی ممکنه که بهم ویزا ندن، چون من دیفر کردم. در ضمن نمیدونم چرا دانشگاه جواب دیفر منو نمیده، من بورس دارم. حالا میخوام که با کارت دوستم هزینه را پرداخت کنم. میخوام ببینم اگه بهم ویزا ندن میشه پولو به حساب دوستم برگردونن یا اینکه باید حتما نام صاحب حساب خودم باشم؟
    پول رو به کارت بر میگردونن، کاری به اسم صاحبش ندارن. از هر کارت اعتباری و به نام هر کسی که پرداخت بشه، فقط و فقط به همون کارت بر میگرده.

شاید سوالم یکم عجیب باشه. این امکان هست که به دانشگاه ملبورن (که فاند کامل گرفتم بدون بیمه) بخوام که منو بیمه کنن وقتی رفتم پولشو بدم؟!

Senior Member

سلام
    اگه سفارت از ما بخواد كه زمان بيمه بيشتري از اوني كه توي نامه افر هست بديم، بايد به دانشگاه درخواست بديم تا زمانش رو از طريق شركت بيمه بيشتر كنه؟
    چون اگه بخوايم خودمون از طريق شماره بيمه تمديد كنيم كه اول بايد يك سري coe بگيريم بعد بريم سراغ تمديد و اين حرفا كه يكم زمانبر هست

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    شاید سوالم یکم عجیب باشه. این امکان هست که به دانشگاه ملبورن (که فاند کامل گرفتم بدون بیمه) بخوام که منو بیمه کنن وقتی رفتم پولشو بدم؟!
    سلام
    بهترین راه اینه که ایمیل بزنید و از خودشون بپرسید. بهشون بگید یکم سخته من از اینجا بخوام پول بیمه رو بدم.احتمالش هست که قبول کنن.
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    اگه سفارت از ما بخواد كه زمان بيمه بيشتري از اوني كه توي نامه افر هست بديم، بايد به دانشگاه درخواست بديم تا زمانش رو از طريق شركت بيمه بيشتر كنه؟
    چون اگه بخوايم خودمون از طريق شماره بيمه تمديد كنيم كه اول بايد يك سري coe بگيريم بعد بريم سراغ تمديد و اين حرفا كه يكم زمانبر هست

سلام
    اگه شما بیمه رو از طریق دانشگاه پرداخت کردید, به دانشگاه اطلاع می دید که براتون تمدید کنه. اما اگه خودتون از طریق شرکت های بیمه پرداخت کردید باید اون بیمه قبلی رو extend کنید. که البته هیچ کدومش زمانبر نیست!
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_k1363 نمایش پست ها
    سلام
    اگه شما بیمه رو از طریق دانشگاه پرداخت کردید, به دانشگاه اطلاع می دید که براتون تمدید کنه. اما اگه خودتون از طریق شرکت های بیمه پرداخت کردید باید اون بیمه قبلی رو extend کنید. که البته هیچ کدومش زمانبر نیست!
    هنوز پرداخت نكردم
    منظورم اينه كه اگه سفارت زمان بيشتري براي بيمه بخواد(به نسبت اونكه دانشگاه در نامه آفر زده) ميشه به دانشگاه گفت كه اونا اين كار رو بكنن و هزينه ش رو بهش اضافه كنند يا اينكه دانشگاه در هيچ صورتي زمان بيمه رو بيش از زمان تحصيل تعيين نميكنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)