صفحه 16 از 28 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    هنوز پرداخت نكردم
    منظورم اينه كه اگه سفارت زمان بيشتري براي بيمه بخواد(به نسبت اونكه دانشگاه در نامه آفر زده) ميشه به دانشگاه گفت كه اونا اين كار رو بكنن و هزينه ش رو بهش اضافه كنند يا اينكه دانشگاه در هيچ صورتي زمان بيمه رو بيش از زمان تحصيل تعيين نميكنه؟
    نگران نباش. سفارت هر چی بگه دانشگاه انجام میده.
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

دانشگاه ملبورن قبول نکرد پرداخت کنه و من بعدا که رفتم باهاشون حساب کنم.
    الان هم نوشتن:
    please arrange payment with your completed Acceptance form.

از شیراز کسی هست اینکارو کرده باشه و منو راهنمایی کنه؟

دوستانی که دانشگاه ملبورن امسال فاند گرفتین و خودتون باید بیمه رو بدین:
    باید واسه COE پول بیمه داده شده باشه؟ من تو این مرحله از کجا بفهمم ویزام از کی تا کی هست که بیمه کنم خودمو؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    DOCTOR OF VETERINARY MEDICINE

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    باید واسه COE پول بیمه داده شده باشه؟ من تو این مرحله از کجا بفهمم ویزام از کی تا کی هست که بیمه کنم خودمو؟!
    شما اگر واسه ریسرچ بخواین برین که سوپروایزرتون بهتون میگه از کی باید برین و چقد طول میکشه. اگر هم واسه کورسه که بازه زمانیش مشخصه!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    واسه گرفتن COE نیازی به پرداخت پول بیمه ندارین، ولی واسه ویزا لازمه.
    اگر دانشگاه براتون هماهنگ میکنه که باید پولش پرداخت شه تا COE صادر بشه و اغلب هم آفیسر بهتون ایمیل میزنه که چند ماهی بیمه تون رو افزایش بدین.
    اگر میخواین خودتون بیمه رو خریداری کنین، به دانشگاه بگین، اونها هم براتون COE صادر میکنن باذکر این نکته که بیمه بر عهده خودتون هست.
    بعدش مدارک رو بفرستین سفارت، و هر وقت بررسی پرونده تون شروع شد، آفیسر بهتون ایمیل میزنه و دقیقا میگه برای چه مدت زمانی باید بیمه بخرین.
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

سلام دوستان
    به علت طولانی شدن پروسه ویزا قصد دارم اعلام انصراف بدم و هزینه بیمه رو بگیرم، دوستان کسی در این مورد و مراحل انجام اون تجربه ای داره که باید چکار کرد؟
    در ضمن مدارک مربوط به بیمه من به دانشگاه ارسال شده و الان در دسترسم نیستن...
    متشکرم

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

سلام دوستان عزیز
    راستش من هم از دانشگاه ملبورن واسه دکتری بورس گرفتم ولی باید بیمه رو خودم پرداخت کنم. همچنین من باید واسه 56 ماه مبلغ 2177 دلار رو پرداخت کنم که با تفاوت بسیار بالای نرخ دلار دولتی وآزاد خیلی واسم مشکل هستش که این مبلغ رو بپردازم، آیا شما راهکاری واسه این موضوع دارید؟ آیا شما مرکزی رو می شناسید که بتونه بیمه رو با دلار دولتی پرداخت کند؟
    با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    راستش من هم از دانشگاه ملبورن واسه دکتری بورس گرفتم ولی باید بیمه رو خودم پرداخت کنم. همچنین من باید واسه 56 ماه مبلغ 2177 دلار رو پرداخت کنم که با تفاوت بسیار بالای نرخ دلار دولتی وآزاد خیلی واسم مشکل هستش که این مبلغ رو بپردازم، آیا شما راهکاری واسه این موضوع دارید؟ آیا شما مرکزی رو می شناسید که بتونه بیمه رو با دلار دولتی پرداخت کند؟
    با تشکر فراوان
    سلام اگر 3 هفته فرصت داشته باشین یه راهکار عالی هست. بانک پارسیان یه خدماتی ارائه میده به نام ویزا کارت. با این کارتها سالانه 5000 دلار سهمیه دولتی دارین. شرایطش هم باز کردن یه حساب تو بانک پارسیان 220 دلار هم ودیعه باید بزارین که 120 دلارش کارمزده. یه قرارداد 3 ساله می بندین و در پایان قرارداد 100 دلار مابقی بهتون برگردونده میشه!!!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shnorouzian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به علت طولانی شدن پروسه ویزا قصد دارم اعلام انصراف بدم و هزینه بیمه رو بگیرم، دوستان کسی در این مورد و مراحل انجام اون تجربه ای داره که باید چکار کرد؟
    در ضمن مدارک مربوط به بیمه من به دانشگاه ارسال شده و الان در دسترسم نیستن...
    متشکرم
    سلام. ببخشید من جوابتون رو نمی دونم اما می خواستم بدونم پروسه ویزاتون چقدر طول کشیده و چرا؟ ممنون میشم راجع به علتش یه توضیحی بدین!!

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

با سلام
    آیا می شود بجای پرداخت بیمه برای کل دوره دکتری فعلا برای یکسال اول بیمه رو گرفت وبعد از ورود به استرالیا واسه سالهای بعد extend کرد؟
    من از دانشگاه ملبورن واسه دکتری بورس گرفتم ولی باید بیمه رو خودم پرداخت کنم که واسه 56 ماه مبلغ 2177 دلار استرالیا رو باید بدم که واقعا کمرشکن است.
    پیشاپیش از همکاری شما دوستان متشکرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)