صفحه 18 از 28 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

بیمه من و همسرم به حساب Medibank برای 4 سال و 6 ماه میشه 4320 و با world care میشه 7075. فکر کنم کل تاپیک رو خوندم اما علت این تفاوت رو نفهمیدم! تفاوت کمی نیست........( چکار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

من نمیدونستم که تفاوت قیمتها به OSHC هم رسیده!!

معمولا این تفاوت به خاطر اینه که اون چیزایی که هرکدوم پوشش میدن به هم فرق میکنه. اگر توی سایتشون و کتابچه هاشون چیز خاصی دستگیرتون نشد به هر جفتشون ایمیل بزنید بگید شما چه فرقی میکنید که از فلانی ارزونتر یا گرونتر هستید

نقل قول نوشته اصلی توسط imi نمایش پست ها
    بیمه من و همسرم به حساب Medibank برای 4 سال و 6 ماه میشه 4320 و با world care میشه 7075. فکر کنم کل تاپیک رو خوندم اما علت این تفاوت رو نفهمیدم! تفاوت کمی نیست........( چکار کنم؟

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

سلام
    من چند هفته پیش یک ایمیل به worldcare زدم مطابق زیر:

Dear Sir/Madam:
    I am going to purchase an OSHC for duration of my study in the University of Melbourne as a PhD student. As a matter of fact, my OSHC should cover 56 months, beginning from August 31th, 2012. I checked and calculated my OSHC in your website and it shows I should pay 2167$. Moreover, I calculated my OSHC for the whole duration of my student visa in the other OSHC providers such as "ahm" an "nib" and they showed 1750$. Could you please tell me know why this huge difference is observed? What extra you do about your customer?

Best Regards

اونوقت اونها مطابق زیر جواب دادند:

Dear student,

We are not quite sure what kind of policy AHM and NIB offer. However, if you would like to check our policy details, please find attached the policy document for your reference.

If you do have any further queries please feel free to contact us during business hours (Monday - Friday 8:30 am - 7:00 pm AEST) on 13 OSHC (13 6742) or email us at: oshc@allianz-assistance.com.au

Kind Regards,

Jenny Dong
    OSHC Member Services Officer
    Tel: 13 OSHC (13 6742)
    Fax: +61 7 3305 7009
    oshc@allianz-assistance.com.au

Locked Bag 3001, Toowong QLD 4066
    www.oshcworldcare.com.au

موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

دوستان من چند تا سوال داشتم اگه متخصصین لطف کنند پاسخ بدهند ممنون میشم:
    من از 9 جولای بیمه ام شروع میشه که توسط دانشگاه انجام شده با worldcare (البته پولش رو براشون فرستاده بودم)... حالا ما میخواهیم 11 روز زودتر بریم استرالیا یعنی 28 جون... به دانشگاه ایمیل زدم گفتند برای این 11 روز ما نمیتونیم کاری بکنیم، یا شما بیا اینجا با مسئول بیمه دانشگاه هماهنگ کن یا اینکه خودت از طریق آنلاین انجام بده.. حالا سوالاتم اینه:
    1- آیا وقتی به استرالیا رسیدم باید حتما بیمه داشته باشم یا اینکه اگر نداشته باشم (چون دیگه ویزا دارم) بهم گیر نمیدن؟ نکنه اجازه ورود به کشور رو بهم ندهند و لب مرز جلوم رو بگیرن؟
    2- برای این 11 روز چطوری باید خودم خرید کنم؟ مگه روزانه هم میشه خریداری کرد؟ حالا اگر ماهیانه هم بشه، من که policy number ندارم و دانشگاه هم که میگه تا نیای اینجا بهت شماره بیمه ات رو نمیتونیم بدیم!!!
    لطفا راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

سلام به دوستان

من هفته پیش جواب اسکالرشیپ ملبورن اومد. فول دادن.

الان می خواستم برای ویزا اقدام کنم. متاسفانه باید بیمه خودم بخرم. 2 سوال داشتم.

1. یک پست دیدم از Rana مبنی بر اینکه میشه الان به دانشگاه بگیم که خودمون OSHC می خریم، اونها هم COE صادر میکنن باذکر این نکته که بیمه بر عهده خودمون هست. ولی دیگه فکر کنم که پرینت رسید سفارت باید جز مدارک تحویلی به سفارت حتما باشه. ولی مشکل اینه که توی offer letter من، 1 قسمت داره که میگه اگه خودتون بیمه خریدین، Policy Number، Expire date و OSHC Providing name را باید نوشت. دوستان کسی است که که همچین کاری کرده باشه و اگر کرده، این Policy Number، Expire date و OSHC Providing name چی نوشته؟
    2. زمانی که بخوام بیمه بخرم، فقط باید طول دوره مشخص بشه یا تاریخ ورود-خروج به صورت دقیق؟ آخه من تاریخ دقیق ورود و خروج که الان نمی دونم!!!!!
    ببخشید که وققتون گرفتم.
    با تشکر و منتظر نظرات دوستان هستم
    ممنون از توجه

سلام

کسی میدونه برای اکسپت آفر ملبورن لازمه که بیمه رو خریده باشیم قبلا؟
    من یه هفته وقت دارم که آفر رو accept کنم مطمئن نیستم بتونم بیمه رو توی این فاصله بخرم
    اگه توی فرم بنویسم که خودمون بیمه رو می خریم لازمه که مشخصات بیمه رو توی فرم accept /decline وارد کنیم یا اگه خالی بزاریم مشکلی پیش نمی یاد!

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    سلام

کسی میدونه برای اکسپت آفر ملبورن لازمه که بیمه رو خریده باشیم قبلا؟
    من یه هفته وقت دارم که آفر رو accept کنم مطمئن نیستم بتونم بیمه رو توی این فاصله بخرم
    اگه توی فرم بنویسم که خودمون بیمه رو می خریم لازمه که مشخصات بیمه رو توی فرم accept /decline وارد کنیم یا اگه خالی بزاریم مشکلی پیش نمی یاد!
    با سلام

من واسه پذیرش خودم دو تا فرم جدا داشتم که هر کدام را بایستی تا یک تاریخ مشخص اکسپت می کردم. یکی فرم بورس بودش که تنها چیزی حدود 10 روز وقت داشتم که بعد از دریافت نامه بورس بایستی اکسپتش میکردم. فرم دیگر نامه پذیرش بود که تا نوامبر 2012 وقت داشتش که من همین یک ماه پیش با اکسپت اون نامه و نوشتن مشخصات ویزاکارت هم بیمه رو دانشگاه خودش خرید وبعدش هم coe رو فرستاد تا کارهای سفارت رو انجام بدم.

شما تا وضعیت بیمه رو مشخص نکنید دانشگاه ملبورن واستون coe صادر نمی کنه (یا باید خوتون بخرید یا اطلاعات کارتتون رو بدید دانشگاه خودش می خرد)

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط adel87 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

من هفته پیش جواب اسکالرشیپ ملبورن اومد. فول دادن.

الان می خواستم برای ویزا اقدام کنم. متاسفانه باید بیمه خودم بخرم. 2 سوال داشتم.

1. یک پست دیدم از Rana مبنی بر اینکه میشه الان به دانشگاه بگیم که خودمون OSHC می خریم، اونها هم COE صادر میکنن باذکر این نکته که بیمه بر عهده خودمون هست. ولی دیگه فکر کنم که پرینت رسید سفارت باید جز مدارک تحویلی به سفارت حتما باشه. ولی مشکل اینه که توی offer letter من، 1 قسمت داره که میگه اگه خودتون بیمه خریدین، Policy Number، Expire date و OSHC Providing name را باید نوشت. دوستان کسی است که که همچین کاری کرده باشه و اگر کرده، این Policy Number، Expire date و OSHC Providing name چی نوشته؟
    2. زمانی که بخوام بیمه بخرم، فقط باید طول دوره مشخص بشه یا تاریخ ورود-خروج به صورت دقیق؟ آخه من تاریخ دقیق ورود و خروج که الان نمی دونم!!!!!
    ببخشید که وققتون گرفتم.
    با تشکر و منتظر نظرات دوستان هستم
    ممنون از توجه
    سالام ، من UTS هستم و شاید قانونا فرق کنه.
    ولی واسه سفارت هم من بیمه نفرستادم، فقط COE بود و بعدا خودشون گفتن که از تاریخ فلان تا فلان بیمه بفرست.
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط kalampich نمایش پست ها
    دوستان من چند تا سوال داشتم اگه متخصصین لطف کنند پاسخ بدهند ممنون میشم:
    من از 9 جولای بیمه ام شروع میشه که توسط دانشگاه انجام شده با worldcare (البته پولش رو براشون فرستاده بودم)... حالا ما میخواهیم 11 روز زودتر بریم استرالیا یعنی 28 جون... به دانشگاه ایمیل زدم گفتند برای این 11 روز ما نمیتونیم کاری بکنیم، یا شما بیا اینجا با مسئول بیمه دانشگاه هماهنگ کن یا اینکه خودت از طریق آنلاین انجام بده.. حالا سوالاتم اینه:
    1- آیا وقتی به استرالیا رسیدم باید حتما بیمه داشته باشم یا اینکه اگر نداشته باشم (چون دیگه ویزا دارم) بهم گیر نمیدن؟ نکنه اجازه ورود به کشور رو بهم ندهند و لب مرز جلوم رو بگیرن؟
    2- برای این 11 روز چطوری باید خودم خرید کنم؟ مگه روزانه هم میشه خریداری کرد؟ حالا اگر ماهیانه هم بشه، من که policy number ندارم و دانشگاه هم که میگه تا نیای اینجا بهت شماره بیمه ات رو نمیتونیم بدیم!!!
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    هیشکی کاریتون نداره، من دو ماه زودتر از تاریخ بیمه ام اومدم و کسی ازم چیزی نپرسید.
    البته خودم بیمه مسافرتی خریدم که اگه لازم شد همه پولام نره واسه دو تا قرص )

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام
    من چند هفته پیش یک ایمیل به worldcare زدم مطابق زیر:

Dear Sir/Madam:
    I am going to purchase an OSHC for duration of my study in the University of Melbourne as a PhD student. As a matter of fact, my OSHC should cover 56 months, beginning from August 31th, 2012. I checked and calculated my OSHC in your website and it shows I should pay 2167$. Moreover, I calculated my OSHC for the whole duration of my student visa in the other OSHC providers such as "ahm" an "nib" and they showed 1750$. Could you please tell me know why this huge difference is observed? What extra you do about your customer?

Best Regards

اونوقت اونها مطابق زیر جواب دادند:

Dear student,

We are not quite sure what kind of policy AHM and NIB offer. However, if you would like to check our policy details, please find attached the policy document for your reference.

If you do have any further queries please feel free to contact us during business hours (Monday - Friday 8:30 am - 7:00 pm AEST) on 13 OSHC (13 6742) or email us at: oshc@allianz-assistance.com.au

Kind Regards,

Jenny Dong
    OSHC Member Services Officer
    Tel: 13 OSHC (13 6742)
    Fax: +61 7 3305 7009
    oshc@allianz-assistance.com.au

Locked Bag 3001, Toowong QLD 4066
    www.oshcworldcare.com.au

موفق باشید

Ahm از همه ارزونتره، فقط یه مشکل داره، اگه سفارت ازتون بخواد تاریخاشو عوض کنین، اونوقت باید یه جدید بخرین و بعدش قبلی رو کنسل کنین.
    پول هم فقط به کردیت پرداخت کننده برمیگرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)