صفحه 2 از 28 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

سلام بیمه باید مدت اقامت شما و تمام هراهاتونو بپوشونه.
    هرگز از مرگ نهراسیده ام<br />اگر چه دستانش از ابتذال شکننده تر بود.<br />هراس من ـ باری ـ همه از مردن در سرزمینی ست<br />که مزد گورکن<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; از بهای آزادی آدمی<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; افزون باشد.<br />جستن<br />یافتن<br />و آن گاه<br />به اختیار برگزیدن<br />و از خویشتن خویش<br />بارویی پی ا

منم دقیقا همین سوالو دارم. میشه OSHC برای خودش رو الان اینجا پرداخت کنه و وقتی که رفتند استرالیا اونوقت همسرش رو بیمه کنه؟
    ممنون می شم اگه کسی که اطلاعاتی داره هر چه سریع تر جواب بده. تو رو خدا خیلی فوریه

Junior Member

سلام

اگه پول OSHC پرداخت شده باشه ولی فاینال ویزا نیاد، آیا میشه پس گرفت؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LADAN_1978
    منم دقیقا همین سوالو دارم. میشه اشک برای خودش رو الان اینجا پرداخت کنه و وقتی که رفتند استرالیا اونوقت همسرش رو بیمه کنه؟
    ممنون می شم اگه کسی که اطلاعاتی داره هر چه سریع تر جواب بده. تو رو خدا خیلی فوریه
    میدونم که مدتی‌ از طرح سویلتون میگذار آما جواب میدم چون من هم همین مشکل رو داشتم اما پستتون رو امروز دیدم. باید پول بیمه هر دو نفر رو حتما از همون ایران پرداخت کنید تا بهتون ویزا رو بدن، این کاملا اجبری و جزو شرایط ویزا محسوب می‌شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_alizd
    اگه پول OSHC پرداخت شده باشه ولی فاینال ویزا نیاد، آیا میشه پس گرفت؟
    سلام
    بله پول شما رو پس خواهند داد طبق مطالب موجود در سایت https://www.oshcworldcare.com.au/
    اطلاعات کامل در منوهای مختلف وجود داره فقط به طور خلاصه و برای جمع بندی طبق سایت بالا

- برای گرفتن ویزا (دانشجویی) حتما باید برای OSHC اقدام کنید و هزینه حداقل 12 ماه رو پرداخت کنید (در منوی Information -> Price List قیمتها هست ) برای همه افراد که میخواهند ویزا بگیرند (برای مجردها و خانواده ها 2 نرخ متفاوت وجود داره - البته خانواده هر تعداد باشه ظاهرا قیمتش فرق میکنه)
    - اینکار رو میتونه دانشگاه انجام بده (که در مورد دانشگاه سیدنی اون گفتن ما فقط برای کل مدت تحصیل مثلا 4 سال اقدام میکنیم) و یا خود شخص براحتی در سایت فوق اینکار رو انجام بده و رسیدش رو که در سایت آماده میشه به سفارت ارسال کنه
    البته برای بیش از 12 ماه تخفیف وجود داره - فکر میکنم برای صرفه جویی در هزینه های اولیه بهتر برای 13 ماه اقدام بکنید و بعد در استرالیا بقیش رو تمدید کنید

سالم و شاد باشید

Junior Member

برای اطلاعات بیشتر:
    http://www.health.gov.au/internet/ma...th+Cover+FAQ-1

برای گرفتن eCOE بایدosHc رو بدیم اگه بازم مجبور به دیفر بشیم بعد از گرفتن coe بازم باید این 350 دلار رو بدیم یا یه بار کافیه؟

با تشکر
    علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

Junior Member

سلام
    پول رو برای OSHC همون یه بار بدید کافی چون این پول رو که میدید یعنی‌ خودتون رو مثلا برای ۱ سال بیمه کردید پس دوباره لازم نیست پول رو بپردازید اما بهتره که اگه مجبور شدید دفر کنید یه نامه برای محکم کاری به دانشگاه بزنید که بیمتون رو از ترم بعد در نظر بگیرن حتما. چون من April رسیدم اما عملا از March تو استرالیا بیمه بودم!!!!

چند روزی بود که برام یه سوالی در مورد OSHC پیش اومده بود و اون هم اینکه OSHC در کل چه نوع خدماتی رو پوشش میده و کدامها رو شامل نمیشه. روی وب گشتم تا به اینجا رسیدم:

در ضمن پیشنهاد می کنم فایلهایی رو که ضمیمه کردم هم مطالعه بفرمائید... بی شک مفید خواهند بود
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Junior Member

سلام
    برای خرید OSHC می خاستم اقدام کنم. دانشگاه گفته باید oshc کل دوره رو بپوشونه.
    بعضی از دوستان نوشته بودن که 12 ماه رو فعلا بگیریم و بعدا تمدید کنیم.
    من یه مقدار وسواسی هستمو می خواستم ببینم که کسی با 12 ماه مشکلی که نداشته؟؟!!!
    ممنونم دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)