صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

سلام
    به نظر شما بهترین شرکت بیمه از نظر خدمات دهی کدوم شرکته؟

دوستان 1 سوال فوری ممنون میشم جواب بدید:
    من در آفرم ذکر کرده بیمه را پوشش میده.حالا از دانشگاه درخواست CoE میکنم میگه اول 14 ماه بیمه را پرداخت کن.آیا این عادی هست که ابتدا من خودم پرداخت کنم بعد برم اونجا به من بدن.
    و سوال دیگه این که من برای دکترا اقدام کردم پس باید پول 14 ماه بعلاوه 6 ماه اضافی ،یعنی 20 ماه بیمه را پرداخت کنم؟

ممنون میشم جواب بدید چون در این 1-2 روز باید پرداخت کنم.
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

سلام

من تاریخ commencement date و تاریخ شروع بیمه ام 16 july ه من نمی رسم تا اون موقغ ویزا بگیرم، بعد چی میشه؟ سفارت تماس میگیره که coe جدید می خواد این طوری که من فهمیدم! اون موقع باید تغییر بدم تاریخ شروع رو درسته؟ اون وقت بیمه چی میشه؟ من باید صبر کنم تا سفارت با هام تماس بگیره؟

من قبلا تاریخ سروع رو 30 ژوئن بود که به استادم گفتم نمی تونم ویزا بگیرم تغییرش دادند به 16 july نمی خوام دوباره چنین درخواستی کنم اگه مهم نیست!!! دفعه پیشم یه جورایی حواب دادند که انگار من زیادی نگران جزئیاتم!!

سلام . من دانشگاه بهم یهو ایمیل زده که من باید مبلغ 2040 دلار رو واسه بیمه پرداخت کنم. اما حتی نگفته که این مبلغ رو برای بیمه به کدوم شرکت دارم میدم یا چیزی و توش هم حساب دانشگاه رو نوشته. آیا عجیب نیست؟ بعد درباره ی اینکه که این پول رو که میدم بیمه ی من از چه تاریخی شروع میشه هم حرفی نزده. من قراره بر خلاف ترم عادی مه مرداد هست از آبان برم استرالیا و دانشگاه هم قبول کرده. حالا به نظرتون باید چه کار کنم؟ مشکلی پیش نمیاد واسه سفارت آیا؟ یعنی خودشون حواسشون هست؟ دیگه این 6 ماه بیشتر و کمتر و اینا که شماها گفتین هم مهمه آیا؟ بعد من این پول رو میتونم با کردیت کارت کس دیگه ای پرداخت کنم؟ یا باید حتما حواله کنم به دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melika22570 نمایش پست ها
    سلام . من دانشگاه بهم یهو ایمیل زده که من باید مبلغ 2040 دلار رو واسه بیمه پرداخت کنم. اما حتی نگفته که این مبلغ رو برای بیمه به کدوم شرکت دارم میدم یا چیزی و توش هم حساب دانشگاه رو نوشته. آیا عجیب نیست؟ بعد درباره ی اینکه که این پول رو که میدم بیمه ی من از چه تاریخی شروع میشه هم حرفی نزده. من قراره بر خلاف ترم عادی مه مرداد هست از آبان برم استرالیا و دانشگاه هم قبول کرده. حالا به نظرتون باید چه کار کنم؟ مشکلی پیش نمیاد واسه سفارت آیا؟ یعنی خودشون حواسشون هست؟ دیگه این 6 ماه بیشتر و کمتر و اینا که شماها گفتین هم مهمه آیا؟ بعد من این پول رو میتونم با کردیت کارت کس دیگه ای پرداخت کنم؟ یا باید حتما حواله کنم به دانشگاه؟
    این یعنی دانشګاه خودش می خواد به جای شما براتون بیمه بګیره که معمولا دردسر اولیه شما کمتر هست اما دانشګاه یک مبلغی شما را شارج می کنه بابت این سرویس ( شاید حدود ۱۰۰ دلار)ږ می تونید این پول را با کردیت کارت دوستتون برای داتشګاه بفرستید واګر در آینده بخواید بیمه را تغییر بدید باید ازطریق دانشګاه اقدام کنیدږ
    از طرفی اګر قراره خودتون بیمه را تهیه کنید می تونید به دانشګاه ایمیل بزنید و بګید که می خواید مثلا خودتان از شرکت بیمه فلان بیمه بګیرید و شماره و نامه بیمه را به اونها ارسال می کنیدږ اګر موافقت کردند می توانید خودتون بیمه را مستقیما تهیه کنید
    در کل این مرحله له خودتون بستګی دارهږ اګر به کار خودتون مطمین هستید و نمی خواید پول اضافه بدید به دانشګاه بګید که خودتون بیمه را مستقیما می خرید

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    سلام

من تاریخ commencement date و تاریخ شروع بیمه ام 16 july ه من نمی رسم تا اون موقغ ویزا بگیرم، بعد چی میشه؟ سفارت تماس میگیره که coe جدید می خواد این طوری که من فهمیدم! اون موقع باید تغییر بدم تاریخ شروع رو درسته؟ اون وقت بیمه چی میشه؟ من باید صبر کنم تا سفارت با هام تماس بگیره؟

من قبلا تاریخ سروع رو 30 ژوئن بود که به استادم گفتم نمی تونم ویزا بگیرم تغییرش دادند به 16 july نمی خوام دوباره چنین درخواستی کنم اگه مهم نیست!!! دفعه پیشم یه جورایی حواب دادند که انگار من زیادی نگران جزئیاتم!!
    دوست عزیز شما زیادی نګران هستیدږ تاریخ بیمه را بعدا می تونید عوض کنید سفارت به شما ګیر نمی ده فقط باید دوره بیمه شما کل دوره تحصیل شما را (+ ۶ ماه بعدش) کامل کاور کنه در غیر این صورت ممکنه به شما ګیر بدند. مورد شما شروع شدن بیمه زودتر از زمانی هست که وارد استرالیا می شیدږ شما صبر کن ویزات بیاد بعدش ګه بلیط هم تهیه کردی و تاریخ رفتنت معلوم شد می تونی بری و تاریخ شروع بیمه را تغییر بدی به روزی که وارد استرالیا می شی

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

از من حدود 1200$گرفتن چون اسکالرشیپِ من ۳ سال بود باید ۱۴ ماه رو خودم پرداخت می‌کردم. پول رو به حساب دانشگاه ریختم و اونا خودشون برای مدت ۴ سال و 2 ماه خریداری کردند.

فکر می‌کنم برای شما هم به همین خاطر باشه. البته مبلغش برای شما یه مقدار زیاده چون برای من couple بود

نوشته اصلی توسط melika22570

Junior Member

سلام
    من اسکولارشیپ گرفتم انوقت باید تا دو هفته دیگه OSHC رو پرداخت کنم...کسی میدونه چطور پرداخت کنم؟(دانشگاه کرتین)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

اصلاح میکنم. ۱۸ ماه رو خودم پرداخت کردم و ۳۶ ماه رو دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    از من حدود 1200$گرفتن چون اسکالرشیپِ من ۳ سال بود باید ۱۴ ماه رو خودم پرداخت می‌کردم. پول رو به حساب دانشگاه ریختم و اونا خودشون برای مدت ۴ سال و 2 ماه خریداری کردند.

فکر می‌کنم برای شما هم به همین خاطر باشه. البته مبلغش برای شما یه مقدار زیاده چون برای من couple بود

نوشته اصلی توسط melika22570

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

سلام دوستان
    يك مطلب رو مي خواستم عنوان بكنم كه گفتم شايد براي بعضي دوستان مفيد باشه!
    من پول بيمه رو به دانشگاه پرداخت كردم و اونها برام خريداري كردن. بعد از پريدن اسكالرشيپم از دانشگاه خواستم كه پول بيمه رو بهم برگردونه! اونها گفتن كه ما ديگه پول رو به حساب شركت بيمه worldcare ريختيم و خودت بايد مستقيم باهاشون تماس بگيري. به اونها ميل زدم وخيلي سريع كارم رو پيگيري كردن و پول رو به حساب يكي از دوستانم كه در استرالياست refund كردن. دوستم هم از طريق صرافي برام حواله كرد. كلا ٣ روز طول كشيد.
    موفق باشيد
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)