صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : OSHC

چه جوری بیمه couple شما شده 1200 دلار....ما دو نفری 6000 دلار پول بیمه دادیم!!!!!!!!!!!البته بیمه ای که خود دانشگاه باهاشون قرارداد داره و ما فقط مبلغ را پرداخت کردیم!!ولی اینهمه اختلاف عدد بیمه برای چیه؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

یه بار دیگه با دقت پست من رو بخونید. من گفتم ۳ سال رو دانشگاه داد و برای ۱۸ ماه مابقی یک اینویس $1200 برای من فرستادن که به حساب دانشگاه ریختم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
    چه جوری بیمه couple شما شده 1200 دلار....ما دو نفری 6000 دلار پول بیمه دادیم!!!!!!!!!!!البته بیمه ای که خود دانشگاه باهاشون قرارداد داره و ما فقط مبلغ را پرداخت کردیم!!ولی اینهمه اختلاف عدد بیمه برای چیه؟؟؟

Junior Member

هزینه بیمه برای من در آفرم نوشته 4 سال(دانشگاه کرتین-پرت) ...شنیدم سفارت 6 ماه اضافه می خواد(4 سال و شش ماه)...درسته؟ یا همون 4 سال بریزم به حسابشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hdashti نمایش پست ها
    هزینه بیمه برای من در آفرم نوشته 4 سال(دانشگاه کرتین-پرت) ...شنیدم سفارت 6 ماه اضافه می خواد(4 سال و شش ماه)...درسته؟ یا همون 4 سال بریزم به حسابشون؟
    You better check it first with the embassy by sending them email, but if they didn't answer you and you are not sure, it's better to pay for 4 years and open your file with the embassy, then, any time they check your OSHC, they may call or email you and ask to buy further, it is easy to buy extra 6 month especially if you have paid online. Don't worry, no one reject you just for having 6 months less, they just will ask you to buy more during visa application process

این هم برای من هنوز سوال هست. ولی من از یک وکیل شنیدم سفارت 6 ما را برای بچه هی دکترا میخواد.من فکر میکنم این 6 ماه فاصله بین سابمیت کردن تز نهایی تا convocationهست. برای همین من خودم پرداخت کردم. حالا اگر 1 روزی دیدم که زیادی دادم دوباره Refund میکنن.
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman_mr نمایش پست ها
    این هم برای من هنوز سوال هست. ولی من از یک وکیل شنیدم سفارت 6 ما را برای بچه هی دکترا میخواد.من فکر میکنم این 6 ماه فاصله بین سابمیت کردن تز نهایی تا convocationهست. برای همین من خودم پرداخت کردم. حالا اگر 1 روزی دیدم که زیادی دادم دوباره Refund میکنن.
    آره منم اینو شنیدم...کسی میدونه بهترین راه برای پرداخت این هزینه با کارت اعتباری چطوره؟شرکتی مطمئن

Junior Member

آره منم اینو شنیدم...کسی میدونه بهترین راه برای پرداخت این هزینه با کارت اعتباری چطوره؟شرکتی مطمئن
    سلام
    اصلا نیازی نیست پول دیگری بپردازید
    خود ما همون مبلغ 6178 دلار برای زوج را که دانشگاه اعلام کرده بود را پرداخت کردیم که مدت بیمه ما دقیقا 56 ماه است .
    ان مبلغی که دانشگاه اعلام کرده ان هشت ماه اضافه را حساب کرده است.
    دانشگاه من هم کرتین پرث است .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate - Chemistry- UTAS

سلام
    واسه ی واریز پول بیمه از طریق صرافی،یک سوال داشتم:
    فرستادن یک برگه ی واریزی به دانشگاه کافیه ؟
    من از صرافی پرسیدم گفتن که یک کد رفرانس نامبر می ده.
    چه جوری به دانشگاه ثابت کنم که من واریزی داشتم؟
    همین Reference Number کافیه؟

Junior Member

من در فرم دانشگام نوشته برای چهار سال 2220 دلار باید واریز کنی اما در سایت www.oshcworldcare.com.au که می خوام پول رو واریز کنم برای 48 ماه محاسبه کرده 2006 دلار و حتی اگر 54 ماه حساب کرده باشن میشه 2292 دلار...حالا من چطور پول رو واریز کنم؟ کدوم رو واریز کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط amin reza نمایش پست ها
    سلام
    واسه ی واریز پول بیمه از طریق صرافی،یک سوال داشتم:
    فرستادن یک برگه ی واریزی به دانشگاه کافیه ؟
    من از صرافی پرسیدم گفتن که یک کد رفرانس نامبر می ده.
    چه جوری به دانشگاه ثابت کنم که من واریزی داشتم؟
    همین Reference Number کافیه؟
    سلام
    با صرافي هماهنگ كنيد كه حتما يا شماره پاسپورت يا شماره دانشجويي تون رو روي حواله بزنه! چون معمولا قبول نمي كنن كه اسمتون رو بزنن. دانشگاه من گفته بود شماره دانشجويي اكي هست.
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)