صفحه 23 از 28 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

سلام دوستان،

من یک مشکلی برای بیمه دارم. بیمه سینگل ام رو دانشگاه چند ماه پیش خریده. حالا می خوام برای همسرم دابلش کنم. تا حالا هیچ وقت با خود شرکت بیمه در تماس نبودم چون هنوز ایرانم. از دانشگاه که خواستم برام این کار رو انجام بده اول گفت خودت برو مستقیم بیمه ات رو upgrade کن . بعد هم که توضیح دادم قیمتی که شما توی نامه offer من برای 56 نوشتید خیلی با قیمت همین زمان توی خود سایت بیمه فرق داره ظاهرا رفته اند بررسی کنند که چکار می شه کرد!!!!

می شه لطفا کسایی که مستقیم از دانشگاه بیمه رو گرفتن بگن روالش چیه؟ یعنی من واقعا دیگه تخفیف دابل دانشگاه رو از دست دادم؟

Junior Member

خوب کسی جواب من رو نداد ولی مشکل حل شد.

روالش (حداقل توی دانشگاه ملبورن) اینه که دانشگاه کارهای ثانویه بیمت مثل upgrade کردن رو دیگه نجام نمیده و خودت ناچاری با شرکت بیمه تماس بگیری. ولی قسمت خوب ماجرا اینه که با یک تلفن و ایمیل کارهات رو خیلی سریع انجام می دهند و قیمت مثلا double کردن بیمه من با همون policy که اولین بار باهاش بیمه ام رو دادم محاسبه می شه نه با قیمت هایی که توی سایت بیمه هست و خیلی بیشتر از قیمتی هستند که توی offer دانشگاه نوشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من یک مشکلی برای بیمه دارم. بیمه سینگل ام رو دانشگاه چند ماه پیش خریده. حالا می خوام برای همسرم دابلش کنم. تا حالا هیچ وقت با خود شرکت بیمه در تماس نبودم چون هنوز ایرانم. از دانشگاه که خواستم برام این کار رو انجام بده اول گفت خودت برو مستقیم بیمه ات رو upgrade کن . بعد هم که توضیح دادم قیمتی که شما توی نامه offer من برای 56 نوشتید خیلی با قیمت همین زمان توی خود سایت بیمه فرق داره ظاهرا رفته اند بررسی کنند که چکار می شه کرد!!!!

می شه لطفا کسایی که مستقیم از دانشگاه بیمه رو گرفتن بگن روالش چیه؟ یعنی من واقعا دیگه تخفیف دابل دانشگاه رو از دست دادم؟

توی راهنمای اسکولارشیپی که من برنده شدم نوشته شده که بیمه من و همسرم رو کاور میکنه ولی توی نامه آفر اسکولارشیپم فقط از مقدار پولی که میدن و اسپانسری هزینه تحصیل صحبت شده. حالا منکه میخوام برای ویزا اقدام کنم آیا پول بیمه رو باز هم باید بدم؟چیکار باید بکنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

اصل ماجرا CoE هست. توی اون همیشه مینویسن که بورس شما چیه و شامل چه چیزایی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    توی راهنمای اسکولارشیپی که من برنده شدم نوشته شده که بیمه من و همسرم رو کاور میکنه ولی توی نامه آفر اسکولارشیپم فقط از مقدار پولی که میدن و اسپانسری هزینه تحصیل صحبت شده. حالا منکه میخوام برای ویزا اقدام کنم آیا پول بیمه رو باز هم باید بدم؟چیکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها
    اصل ماجرا CoE هست. توی اون همیشه مینویسن که بورس شما چیه و شامل چه چیزایی میشه
    ممنونم...پس بهتره اول اكسپت كنم و بعد از اومدن COE براي ويزا اقدام كنم...ميخواستم زودتر مدارك و فرم ها رو براي ويزا اماده كنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    ممنونم...پس بهتره اول اكسپت كنم و بعد از اومدن COE براي ويزا اقدام كنم...ميخواستم زودتر مدارك و فرم ها رو براي ويزا اماده كنم
    شما بايد حتما COE داشته باشيد تا اينكه بتونيد واسه ويزا Apply كنيد.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

سلام به همه دوستان
    واسه من یک نامه دیگه اومده که برای اکسپت آفر هست. بعد توی term and conditions نوشته که
    Overseas Student Health Cover (single cover for the proposed duration of your Student visa)
    $
    2,172.00
    من با یکی از دوستانم صحبت کردم. اون میگفت این یعنی فقط شامل تو میشه. یکی از دوستان هم میگفت باید منتظر COE بمونی تا معلوم بشه.
    با توجه به اینکه من متاهلم باید هزینه بیمه همسرم رو بدم؟ این توی coe معلوم میشه؟دوستانی که هزینه هر دو نفر پرداخت شده توی coe چی نوشته؟
    لازمه بگم من متاهلم؟ میشه در این ارتباط چونه زد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    واسه من یک نامه دیگه اومده که برای اکسپت آفر هست. بعد توی term and conditions نوشته که
    Overseas Student Health Cover (single cover for the proposed duration of your Student visa)
    $
    2,172.00
    من با یکی از دوستانم صحبت کردم. اون میگفت این یعنی فقط شامل تو میشه. یکی از دوستان هم میگفت باید منتظر COE بمونی تا معلوم بشه.
    با توجه به اینکه من متاهلم باید هزینه بیمه همسرم رو بدم؟ این توی coe معلوم میشه؟دوستانی که هزینه هر دو نفر پرداخت شده توی coe چی نوشته؟
    ممنون
    بستگي به دانشگاه هم داره. اما بيشتر مولقع اين فقط شامل بيمه شماست و بهترين راه اينه كه به International Office ايميل بزني و واسه همسرتون هم درخواست كني. حتما بگيد كه متاهل هستيد. اما چونه نداره. خيلي اين كار جالب نيست. بهتره اين كارو سريعتر انجام بدي تا واسه يك COE جديد وقتت تلف نشه.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

کسی تا حالا تونسته بگیره؟ یعنی ایمیل بزنه واسه خانمش ok کنه؟ استاد چی میشتونه کاری بکنه؟ کلا منظورم اینه که را داره یا نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    بستگي به دانشگاه هم داره. اما بيشتر مولقع اين فقط شامل بيمه شماست و بهترين راه اينه كه به International Office ايميل بزني و واسه همسرتون هم درخواست كني. حتما بگيد كه متاهل هستيد. اما چونه نداره. خيلي اين كار جالب نيست. بهتره اين كارو سريعتر انجام بدي تا واسه يك COE جديد وقتت تلف نشه.

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    $
    2,172.00
    ممنون
    من که متاهل بودم تو نامه افرم هردو کیس یعنی سینگل و مالتیپل رو مبلغش رو داده بودند من Multiple Family رو انتخاب کرده بودم و حدود 6178 دلار استرالیا شد تو افر شما مگه ننوشته بیمه واسه افراد دونفر چقدر است؟
    God does not play dice
    Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)