صفحه 24 از 28 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    من که متاهل بودم تو نامه افرم هردو کیس یعنی سینگل و مالتیپل رو مبلغش رو داده بودند من Multiple Family رو انتخاب کرده بودم و حدود 6178 دلار استرالیا شد تو افر شما مگه ننوشته بیمه واسه افراد دونفر چقدر است؟
    نه متاسفانه فقط این جمله رو نوشته:
    Overseas Student Health Cover (single cover for the proposed duration of your Student visa) $ 2,172.00
    بعد در قمت بعدی که توشته Additional costs not covered by the Scholarship
    فقط نوشته که
    Living cost for partner ($6,515 per year)
    Living cost for first child ($3,720 per year)
    و چیزی در مورد اینکه هزینه بیمه خانمم رو میده یا نه ننوشته. ایمیل زدم جواب نمیدن.بنظر یکی از دوستان ایمیل بزنم بگم من متاهلم شاید لحاظ کنند.
    کسی این شرایط رو داشته؟اینکه ننوشته یعنی میدن هزینه رو؟

دوستان توي COE من در مورد OSHC نوشته:
    provider arranged Overseas Student Health Cover (OSHC
    :
    yes
    بعد براي تاريخش نوشته:
    start date : 01/02/2013 end date:31/10/2016

يعني ميشه 3 سال و 9 ماه اگر اشتباه نكنم. ميخواستم از دوستان بپرسم زمان بيمه نبايد 4 سال و 6 ماه باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان من امروز ایمیلی گرفتم که نوشته بود هزینه family هم پرداخت میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    نه متاسفانه فقط این جمله رو نوشته:
    Overseas Student Health Cover (single cover for the proposed duration of your Student visa) $ 2,172.00
    بعد در قمت بعدی که توشته Additional costs not covered by the Scholarship
    فقط نوشته که
    Living cost for partner ($6,515 per year)
    Living cost for first child ($3,720 per year)
    و چیزی در مورد اینکه هزینه بیمه خانمم رو میده یا نه ننوشته. ایمیل زدم جواب نمیدن.بنظر یکی از دوستان ایمیل بزنم بگم من متاهلم شاید لحاظ کنند.
    کسی این شرایط رو داشته؟اینکه ننوشته یعنی میدن هزینه رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    دوستان من امروز ایمیلی گرفتم که نوشته بود هزینه family هم پرداخت میشه
    میشه بگید برای بیمتون برای چه مدت هست؟4 سال و 6 ماه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    دوست عزیز شما زیادی نګران هستیدږ تاریخ بیمه را بعدا می تونید عوض کنید سفارت به شما ګیر نمی ده فقط باید دوره بیمه شما کل دوره تحصیل شما را (+ ۶ ماه بعدش) کامل کاور کنه در غیر این صورت ممکنه به شما ګیر بدند. مورد شما شروع شدن بیمه زودتر از زمانی هست که وارد استرالیا می شیدږ شما صبر کن ویزات بیاد بعدش ګه بلیط هم تهیه کردی و تاریخ رفتنت معلوم شد می تونی بری و تاریخ شروع بیمه را تغییر بدی به روزی که وارد استرالیا می شی
    سلام دوستان.من یه جور دیگه سوالمو می پرسم شاید کسی بتونه کمک کنه... یکی از دوستان به من گفت بیمه باید برای دکتری 4 سال و 6 ماه باشه ..توی COE من 3 سال و 9 ماه برام بیمه رد کردن. و مدت زمان تحصیلم هم 2 سال و 11 ماه هست (برای دکتری-پرت)... حالا من گیج شدم که بالاخره 6 ماه بیشتر از مدت زمان تحصیل یا 4 سال و 6 ماه برای همه دانشجوهای دکتری..از کجا میتونم این رو بفهمم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه جور دیگه سوالمو می پرسم شاید کسی بتونه کمک کنه... یکی از دوستان به من گفت بیمه باید برای دکتری 4 سال و 6 ماه باشه ..توی COE من 3 سال و 9 ماه برام بیمه رد کردن. و مدت زمان تحصیلم هم 2 سال و 11 ماه هست (برای دکتری-پرت)... حالا من گیج شدم که بالاخره 6 ماه بیشتر از مدت زمان تحصیل یا 4 سال و 6 ماه برای همه دانشجوهای دکتری..از کجا میتونم این رو بفهمم؟
    6ماه بیشتر از تحصیل درست هست. تازه بعضی از دانشگاه ها همینم میدونم رعایت نمیکنند. اما نگران نباشید اصلا اگر مشکلی پیش بیاد سفارت زنگ میزنه و بهتون میگه بیمه رو افزایش بدین به همین اسونی. اما درستش 6ماه بیشتر از تحصیله

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    6ماه بیشتر از تحصیل درست هست. تازه بعضی از دبا توانشگاه ها همینم میدونم رعایت نمیکنند. اما نگران نباشید اصلا اگر مشکلی پیش بیاد سفارت زنگ میزنه و بهتون میگه بیمه رو افزایش بدین به همین اسونی. اما درستش 6ماه بیشتر از تحصیله
    خیلی ممنونم... من چون خیلی نگران دیر شدن COE و پروسه ویزا بودم امروز بهشون ایمیل زدم و گفتم سفارت 4 سال و 6 ماه میخواد و ازشون خواستم درستش کنن...عجب کاری کردم....امیدوارم خیلی خرابکاری نکرده باشم.

خیلی ممنونم... من چون خیلی نگران دیر شدن COE و پروسه ویزا بودم امروز بهشون ایمیل زدم و گفتم سفارت 4 سال و 6 ماه میخواد و ازشون خواستم درستش کنن...عجب کاری کردم....امیدوارم خیلی خرابکاری نکرده باشم.
    دوست محترم. نگران نباشین. حالا زنگ بزنین و بگین نمیخواین دیگه :دی
    بعدم باید پول بدین واسه بیمه خودتون؟! اگر اره که تا پول ندین چیزی تغییر نمیدن...اگر هم نه که چون خودشون باید پول بدن حواسشون هست و قوانین رو میدونن این کارو نمیکنند..اگر هم کردند که باز براتون بد نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    دوست محترم. نگران نباشین. حالا زنگ بزنین و بگین نمیخواین دیگه :دی
    بعدم باید پول بدین واسه بیمه خودتون؟! اگر اره که تا پول ندین چیزی تغییر نمیدن...اگر هم نه که چون خودشون باید پول بدن حواسشون هست و قوانین رو میدونن این کارو نمیکنند..اگر هم کردند که باز براتون بد نشده
    نه اسکولارشیپم بیمه رو کاور میکنه... امروز که مدارک همسرم رو خواسته بودند تا کار بیمشو انجام بدن من ازشون خواستم بیمه رو به 4 سال و 6 ماه تغییر بدن... حالا اگر خودشون حواسشون باشه که خوبه..من فقط نکران بودم این ایمیل من باعث بشه COE نهایی رو دیرتر بهم بدن.

Member
    رشته و دانشگاه

من آخرش نفهمیدم قضیه چی شد؟!
    شما بالاخره باید پول بیمه رو بدید یا کاور میکنه؟آخه مال من هم نوشته کاور میکنه.
    نه اسکولارشیپم بیمه رو کاور میکنه... امروز که مدارک همسرم رو خواسته بودند تا کار بیمشو انجام بدن من ازشون خواستم بیمه رو به 4 سال و 6 ماه تغییر بدن... حالا اگر خودشون حواسشون باشه که خوبه..من فقط نکران بودم این ایمیل من باعث بشه COE نهایی رو دیرتر بهم بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)