صفحه 26 از 28 نخستنخست ... 16171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Overseas Student Health Cover - OSHC در ايران؟

مدت زمان صدور ويزات به اين بستگي داره كه واسه ثبت نام تو دانشگاه و اقدام واسه ويزات از چه روشي اقدام كرده باشي... تا اونجا كه من ميدونم كلا دو تا روش وجود داره:
    1. يا پولتو سه ماه تو يه حساب مي خوابوني و بعدش Bank statement ميگيري
    2. يا شهريه يه ترمتو يه ترم جلوتر به دانشگاهت پرداخت ميكني

واسه روش اول تقريبا سه ماه زمان لازمه... واسه روش دوم نصف روش اول (تقريبا)

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_m1080 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه سیدنی آفر و اسکالرشیپ دارم ، ولییییییی اسکالرشیپ OSHC رو کاور نمیکنه، توی offer دانشگاه نوشته بیمه برای این مدت میشه 2016 $. ولی این رغم اصلا نه 4 سال هست و نه 4 سال و 6 ماه. بنظر شما من چیکار کنم؟ خودم 4 سال و 6 ماه رو بدم یا برم از طریق سایت دانشگاه و اون رقمی که دانشگاه گفته رو بد؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام ، با توجه به اینکه اکثر اسکولارشیپها 3 ساله هستند، دانشگاه برای من 38 ماه بیمه خریده بود که سفارت با همون بهم ویزا داد. اابته ویزای منم تا آپریل 2016 یعنی پایان بیمه و اسکولارشیپم اعتبار داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

سلام به همه دوستان
    آقا این SOP چطور باید باشه برای سفارت؟یعنی چه مواردی باید نوشته بشه؟من فقط موارد علمی رو نوشتم یعنی کی اومدم دانشگاه و اینا

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    آقا این SOP چطور باید باشه برای سفارت؟یعنی چه مواردی باید نوشته بشه؟من فقط موارد علمی رو نوشتم یعنی کی اومدم دانشگاه و اینا
    کی اومدی دانشگاه. سوابق شغلیت چی بوده و برای چی میخوای دکتری بخونی .چرا استرالیا چرا اون دانشگاه ...هدفت در آینده چیه.. یکم هم از خودت تعریف کنی و از موفقیت هات بگی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام به همه دوستان
    يك سرچ بزني تو گوگولي (Google) كلي بهت نمونه Statement of Purpose‌ميده.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Member
    رشته و دانشگاه

Thanks. I thouth that I must write specific SOP. Thank you for your help
    سلام به همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه

My scholarship covers family OSHC. Should I do anything in this process (getting visa)?

ApplyAbroad Veteran

با درود

یه موضوعی هست که خواستم بچه ها واسه بیمه بدونن بد نیست... اونایی که بورسی میبرن که بیمه رو پوشش میده.. فقط طول دوره هستش که شامل بیمه میشه.. بنابراین یه چند ماهی خودشون اضافه باید بیمه بخرن...واسه همین سفارت ازتون میخواد که این کار رو بکنین... اما اونایی که بورسیه شامل بیمه نمیشه.. دانشگاه خودش واستون اینو منظوره میکنه .. یعنی دیدم تا 44 ماه حساب کردن و گفتن این مدت کلن اینقدر میشه... واسه همین سفارت از این دسته دوم بیمه نمیخواد...

Member
    رشته و دانشگاه

شما در این باره مطمئن هستید؟چون بیمه من و خانمم را اسکولارشیپ پوشش میده.ولی یکی از دوستانم که شرایطش مثل من بود اینو ازش نخواستن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    با درود

یه موضوعی هست که خواستم بچه ها واسه بیمه بدونن بد نیست... اونایی که بورسی میبرن که بیمه رو پوشش میده.. فقط طول دوره هستش که شامل بیمه میشه.. بنابراین یه چند ماهی خودشون اضافه باید بیمه بخرن...واسه همین سفارت ازتون میخواد که این کار رو بکنین... اما اونایی که بورسیه شامل بیمه نمیشه.. دانشگاه خودش واستون اینو منظوره میکنه .. یعنی دیدم تا 44 ماه حساب کردن و گفتن این مدت کلن اینقدر میشه... واسه همین سفارت از این دسته دوم بیمه نمیخواد...

ApplyAbroad Veteran

شما در این باره مطمئن هستید؟چون بیمه من و خانمم را اسکولارشیپ پوشش میده.ولی یکی از دوستانم که شرایطش مثل من بود اینو ازش نخواستن
    بله...چون به سفارت هم ایمیل زدم...بعد دو روز از امان جواب اومد ... که شما چند ماه اضافی بخر.. برای همه ظاهرن اینجوریه... شما به هر حال سر سه سال درست تموم نمیشه... به همین دلیل میگن اضافه بخرین..... شاید دوست شما این چند ماه اضافی تو بیمه اش لحاظ شده باشه... به هر حال اسونترین کار اینه که با مامور پرونده ات تماس بگیری... اون بهت میگه بیمه ات واسه چند ماهه..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)