صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 1819202122232425262728
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OSHC

من به پیشنهاد دانشگاه باید از medibank بیمه بخرم.
    توی فرم ثبت نام یه قسمت داره که آدرس و شماره تلفن منزل توی استرالیا رو میخواد.
    من آدرس دانشگاه رو دادم. اما شماره تلفن رو نمیدونم چی بدم.
    دوستان اینا رو چطوری پر کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_dks نمایش پست ها
    من به پیشنهاد دانشگاه باید از medibank بیمه بخرم.
    توی فرم ثبت نام یه قسمت داره که آدرس و شماره تلفن منزل توی استرالیا رو میخواد.
    من آدرس دانشگاه رو دادم. اما شماره تلفن رو نمیدونم چی بدم.
    دوستان اینا رو چطوری پر کردید؟
    سلام

من شما ره graduate office رو دادم (بدون کد استرالیا بده که قبول کنه )مثلا :4562 1256 2 61+ رو باید به صورت 4562 1256 02 بدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    مشکل من این هست که هیچ کسی رو نمیشناسم تو استرالیا.. حالا یه روش هست که دانشگاه به من پیشنهاد داده که شما پول رو به حساب دانشگاه بریزید مستقیم ...حالا با چند تا صرافی تماس بگیرم ببینم میشتونن این کار انجام بدن چون دوتا مشکل داره.....اول این که یه رونوشت از فیش پرداخت باید واسه دانشگاه فرستاده بشه...دوم این که اسم من با شماره دانشجویی ام روش نوشته بشه...به هر حال اگه راهی پیدا کردم... این جا خواهم گذاشت برای دوست های عزیز
    بله، این مشکل خیلی ها میتونه باشه که کسی رو استرالیا نداشته باشن که اینکارو براشون انجام بده اما خوب شرکتهای بیمه کننده انگار زیاد متوجه این مطلب نیستن.
    این راهی که شما پیدا کردین خیلی راه خوبیه و فکر نمیکنم هیچ مشکلی پیدا کنین، ان شااله

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naesmo نمایش پست ها
    با سلام

من از دانشگاه کرتین پذیرش گرفتم و برای پرداخت OHSC از طریق همون پیشنهادی که دانشگاه در offer letter به من دادهبود اقدام کردم و پول را براشون واریز کردم .
    حالا اون موسسه ای که کارهای ویزا را برای من انجام میدهد میگوید بیمه باید شامل دوره تحصیل به علاوه 1 ماه قبل از ورود به استرالیا و دو ماه پس از پایان تحصیل در استرالیا را پوشش دهد طبق قوانین سفارت...
    1. آیا این مطلب درسته ؟
    2.اگر درست باشد خود دانشگاه این زمان رو برای بیمه در نظر نگرفته؟
    3.و اگر نگرفته میشه دوباره زمان بیمه ام را افزایش بدهم یا خیر ؟
    دانشگاهها پيش مياد كه اشتباه كنن. واسه من هم 6 ماه بيمه را كم رد كرده بودند. هيچ مشكلي در پرداخت بيمه نخواهيد داشت.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_mz_ms نمایش پست ها
    بله، این مشکل خیلی ها میتونه باشه که کسی رو استرالیا نداشته باشن که اینکارو براشون انجام بده اما خوب شرکتهای بیمه کننده انگار زیاد متوجه این مطلب نیستن.
    این راهی که شما پیدا کردین خیلی راه خوبیه و فکر نمیکنم هیچ مشکلی پیدا کنین، ان شااله
    مشکل من این هست که هیچ کسی رو نمیشناسم تو استرالیا.. حالا یه روش هست که دانشگاه به من پیشنهاد داده که شما پول رو به حساب دانشگاه بریزید مستقیم ...حالا با چند تا صرافی تماس بگیرم ببینم میشتونن این کار انجام بدن چون دوتا مشکل داره.....اول این که یه رونوشت از فیش پرداخت باید واسه دانشگاه فرستاده بشه...دوم این که اسم من با شماره دانشجویی ام روش نوشته بشه...به هر حال اگه راهی پیدا کردم... این جا خواهم گذاشت برای دوست های عزیز
    با درود

بالاخره موفق شدم پول بیمه رو از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز کنم...مشکل این جاست که حالا دانشگاه باید حساباشو چک کنه و این خودش زمان بره...در حالی که تنها 3 روز تا پایان وقت اداری 2012 باقیمونده...امیدوارم که هر چه سریعتر این کار صورت بگیره و دانشگاه coe منو تا روز جمعه صادر کنه....خسته شدم از بس که امیدوار موندم...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

با درود

بالاخره موفق شدم پول بیمه رو از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز کنم...مشکل این جاست که حالا دانشگاه باید حساباشو چک کنه و این خودش زمان بره...در حالی که تنها 3 روز تا پایان وقت اداری 2012 باقیمونده...امیدوارم که هر چه سریعتر این کار صورت بگیره و دانشگاه coe منو تا روز جمعه صادر کنه....خسته شدم از بس که امیدوار موندم...
    سلام
    تماس تلفنی خیلی خوب جواب میده. شرایطتتون را باهاشون در میان بذارید.

یه جا تو فایل PDF توافق ÷ذیرش مال ملبورن MIRS گفته اگه ت کشورتون تحت ÷وشش بیمه ای هستید که میتونه با اینجا کار کنه کافیه از اون بیمه یه نامه به مدارکتون ضمیمه کنید. شما در این مورد نظری ندارید با بیمه های ایران میشه این کار رو کرد؟
    با بورس MIRS چجوری باید بیمه بخریم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MYCMalaysia نمایش پست ها
    سلام
    تماس تلفنی خیلی خوب جواب میده. شرایطتتون را باهاشون در میان بذارید.
    ممنون از جوابتون... نه خوشبختانه به سرعت صادر شد و میتونیم قبل از کریسمس ویزا رو لاج کنم...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ممنون از جوابتون... نه خوشبختانه به سرعت صادر شد و میتونیم قبل از کریسمس ویزا رو لاج کنم...
    خیلی عالی. امیدوارم موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان به علت جزیی سازی و کاهش حجم تاپیک ها و دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . برای ادامه بحث به تاپیک بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط مراجعه نمایید .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)