صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

پیش فرض پاسخ : OSHC

دوستان من باید مبلغ 3300 دلار استرالیا بابت 4 سال بیمه بپردازم. توی سایت worldcare که فقط پرداخت آنلاین داره. البته من دوستی دارم که کارت اعتباری داره ولی دیگه روم نمی شه بهش بگم. از طریق صرافی چه جوری برای بیمه اقدام می کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of manufacturing, UOW

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    دوستان من باید مبلغ 3300 دلار استرالیا بابت 4 سال بیمه بپردازم. توی سایت worldcare که فقط پرداخت آنلاین داره. البته من دوستی دارم که کارت اعتباری داره ولی دیگه روم نمی شه بهش بگم. از طریق صرافی چه جوری برای بیمه اقدام می کنید؟
    برای پرداخت بیمه میتونید از طریق صرافی حواله کنید

Junior Member oasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

دوست عزیز تنها در صورتی می تونید از صرافی ها حواله کنید که دانشگاهتون برای پرداخت این هزینه با شرکت های بیمه همکاری کنه و یه هماهنگی هایی رو انجام بده . توصیه می کنم حتما از دانشگاهتون در این مورد سوال کنید. در صورتی که همکاری داشته باشند شما می تونید از طریق صرافی پول رو به حساب دانشگاه بریزید و اونها براتون بیمه رو بخرند. اما برخی دانشگاه ها مثل UNSW چنین سیستمی ندارند و خودتون مستقیما باید از شرکت ها بیمه رو بخرید. تا جایی که من تحقیق کردم شرکتی پیدا نکردم که مشخصات حساب بانکی به شما بده و عملی ترین راه همون پرداخت آن لاین هست.
    To believe in something, and not to live it, is dishonest. Mahatma Gandhi

رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط oasis نمایش پست ها
    دوست عزیز تنها در صورتی می تونید از صرافی ها حواله کنید که دانشگاهتون برای پرداخت این هزینه با شرکت های بیمه همکاری کنه و یه هماهنگی هایی رو انجام بده . توصیه می کنم حتما از دانشگاهتون در این مورد سوال کنید. در صورتی که همکاری داشته باشند شما می تونید از طریق صرافی پول رو به حساب دانشگاه بریزید و اونها براتون بیمه رو بخرند. اما برخی دانشگاه ها مثل UNSW چنین سیستمی ندارند و خودتون مستقیما باید از شرکت ها بیمه رو بخرید. تا جایی که من تحقیق کردم شرکتی پیدا نکردم که مشخصات حساب بانکی به شما بده و عملی ترین راه همون پرداخت آن لاین هست.
    ممنون از پاسخ دوستان. من از دانشگاه ملبورن پرسیدم و اونها گفتند که هماهنگی با شرکت بیمه رو انجام می دن و به منم مشخصات حساب بانکی دانشگاه رو دادند تا از طریق صرافی پول رو پرداخت کنم.

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوست عزیز! چرا 3300 دلار استرالیا بابت 4 سال؟ مگه سالی 420 AU$ نیست؟؟
    0000

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز! چرا 3300 دلار استرالیا بابت 4 سال؟ مگه سالی 420 AU$ نیست؟؟
    سلام,
    آره, واسه 2011 سالی 420 AU$ هست, ولی دوست عزیز حتما baran_xpress همراه دارند.

رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط a_belfi نمایش پست ها
    سلام,
    آره, واسه 2011 سالی 420 AU$ هست, ولی دوست عزیز حتما baran_xpress همراه دارند.
    بله من با همسرم هستم و مدت بیمه هم 50 ماه. از طریق صرافی واریز کردم (یکشنبه) ولی هنوز دست دانشگاه نرسیده. ممکنه یه موقع برگشت بخوره؟

بله من با همسرم هستم و مدت بیمه هم 50 ماه. از طریق صرافی واریز کردم (یکشنبه) ولی هنوز دست دانشگاه نرسیده. ممکنه یه
    موقع برگشت بخوره؟
    انشاا... که به دستشون میرسه. نگران نباشید اگر به صورت حواله فرستاده باشید یک مقداری طول میکشه. صرافی بهتون نگفتند چقدر طول میکشه؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط chat_global نمایش پست ها
    انشاا... که به دستشون میرسه. نگران نباشید اگر به صورت حواله فرستاده باشید یک مقداری طول میکشه. صرافی بهتون نگفتند چقدر طول میکشه؟
    صرافی گفته دو روز تا یک هفته ولی من تاحالا باهاشون کار نکردم واسه همین نمی دونم چقدر به حرفاشون اعتبار هست.

Junior Member

مقدار oshc برای هر نفر برای هرسال چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)