صفحه 7 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط saye نمایش پست ها
    مقدار oshc برای هر نفر برای هرسال چقدره؟
    429 دلار استرالیا البته تا اونجایی که من اطلاع دارم اگر بروس شما OSHC رو پوشش نده باید کل دوره رو قبل از صدور COE پرداخت کنید به عنوان مثال برای دکترا و برای دانشجویان مجرد 1650 دلار و اگر متاهل هستید برای خانواده 3300 دلار

Junior Member

با سلام

من ارشد عمران هستم و برای دکتری عمران اپلای کرده بودم. نامه پذیرشم که اومده توش واسه Msc پذیرش دادن. با استادم که تماس گرفتم گفت ما برای دانشجوهای اینترنشنال یه دوره Msc می ذاریم و بعد از اتمام این دوره بهشون پذیرش دکتری می دیم.
    بورسی هم که واسه من فرستادن 25000 دلار در سال هستش ولی OSHC را پوشش نمی ده. حالا من باید چقدر واسه بیمه از طریق Worldcare پرداخت کنم؟ واسه کل دوره مستر؟ در نامه پذیرش اومده که" Program length: 2 Years". یعنی باید 858 دلار پرداخت کنم؟
    حالا اگه ویزا ندادن تکلیف این پولی که پرداخت کردیم چی میشه؟ آخه من پس از گرفتن پذیرش و بورس از امریکا برای دکتری به مشکل ویزا برخوردم و مثل مارگزیده همیشه نگران قسمت آخر قضیه که ویزا هستش هستم! با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط maleki616 نمایش پست ها
    با سلام

من ارشد عمران هستم و برای دکتری عمران اپلای کرده بودم. نامه پذیرشم که اومده توش واسه Msc پذیرش دادن. با استادم که تماس گرفتم گفت ما برای دانشجوهای اینترنشنال یه دوره Msc می ذاریم و بعد از اتمام این دوره بهشون پذیرش دکتری می دیم.
    بورسی هم که واسه من فرستادن 25000 دلار در سال هستش ولی OSHC را پوشش نمی ده. حالا من باید چقدر واسه بیمه از طریق Worldcare پرداخت کنم؟ واسه کل دوره مستر؟ در نامه پذیرش اومده که" Program length: 2 Years". یعنی باید 858 دلار پرداخت کنم؟
    حالا اگه ویزا ندادن تکلیف این پولی که پرداخت کردیم چی میشه؟ آخه من پس از گرفتن پذیرش و بورس از امریکا برای دکتری به مشکل ویزا برخوردم و مثل مارگزیده همیشه نگران قسمت آخر قضیه که ویزا هستش هستم! با تشکر.
    بیمه برای دو سال حدود همین مقداره مقدار دقیقش رو نمی دونم. اما اگر خدای نکرده کسی نتونه بره بهش پس می دن نگران نباشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maleki616 نمایش پست ها
    با سلام

در مورد مقدار پولی که باید پرداخت کنین به نظرم از خود دانشگاه بپرسین. فکر می کنم هر دانشگاه با توجه به شرکت بیمه ای که باهاش قرارداد دارن، مبلغ های متفاوتی می گیرن. مثلا برای من 1143 دلار بودش (برای کل دوره دکترا)

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

The OSHC Worldcare Website contains full information on current prices, cover and options.
    untitled.JPG

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, ANU

سلام به همه،
    كسي مي دونه براي بيمه چه آزمايشهايي رو بايد يديم و اينكه جاي خاصي بايد بريم؟؟؟
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi نمایش پست ها
    سلام به همه،
    كسي مي دونه براي بيمه چه آزمايشهايي رو بايد يديم و اينكه جاي خاصي بايد بريم؟؟؟
    ممنون.
    برای بیمه آزمایشی لازم نیست! تنها کافیست در سایت بیمه های مجاز ثبت نام کنید و هزینه را پرداخت کنید.

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

بهتره بذارین خود دانشگاه روند بیمه رو براتون انجام بده. این موضوع احتمالا در نامه آفرتون ذکر شده.
    0000

Junior Member

فقط حواستون باشه تاریخ شروع بیمه از تاریخ ورودتون به استرالیا باشه که اگه مجبور شدید مثل من شب اول رو تو بیمارستان سپری کنید مشکلی نداشته باشید

به نظر دوستان لازمه از پزشک یا سفارت در مورد ارسال یا دریافت نتیجه آزمایشهای پزشکی پیگیری انجام بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)