صفحه 8 از 28 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

Banned

پیش فرض پاسخ : OSHC

نقل قول نوشته اصلی توسط chat_global نمایش پست ها
    به نظر دوستان لازمه از پزشک یا سفارت در مورد ارسال یا دریافت نتیجه آزمایشهای پزشکی پیگیری انجام بشه؟
    من فقط از مطب پزشک پیگیری کردم و گفتن که فرستادن به سفارت. شما هم می تونید بپرسید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, ANU

سلام،
    PVA من هنوز نیومده، به نظر شما بهتره برم آزمایشات رو انجام بدم تو این مدت یا منتظر PVA بمونم و بعدش برم آزمایش؟ ضمنا خیلی خیلی هم عجله دارم برای ویزا گرفتن! یعنی یه روز هم یه روزه برام!!!

Junior Member

سلام
    دوستان coe و oshc بايد بنام خود دانشجو باشه؟

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط TehranBoy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان coe و oshc بايد بنام خود دانشجو باشه؟
    بله. اولی گواهی ثبت نام شماست و دومی هم بیمه. پس باید حتما بنام شما باشه.
    I'll be there for you
    Cuz you're there for me too

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi نمایش پست ها
    سلام،
    PVA من هنوز نیومده، به نظر شما بهتره برم آزمایشات رو انجام بدم تو این مدت یا منتظر PVA بمونم و بعدش برم آزمایش؟ ضمنا خیلی خیلی هم عجله دارم برای ویزا گرفتن! یعنی یه روز هم یه روزه برام!!!
    توصیه می شه که این کارو نکنید. البته نهایتش اینه که مجدد آزمایشات رو تکرار کنید و 150 هزار تومان از دستتون بره! ولی در کل عجله داشتن هیچ کمکی به تسریع روند گرفتن ویزا نمی کنه. اونم استرالیا. پس سعی کنید با آرامش و طبق زمانبندی که خود سفارت گفته کارها رو پیش ببرید. تنها کاری که ممکنه کمک کنه به سریعتر گرفتن ویزا، پر کردن کامل و دقیق فرم ها و تکمیل مدارک هست تا منجر به دوباره کاری نشه.
    I'll be there for you
    Cuz you're there for me too

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi نمایش پست ها
    سلام،
    به نظرم کسایی که احتمال ویزا گرفتنشون زیاده اما وقت کافی ندارن خوبه که مدیکالو زودتر انجام بدن. چون این پروسه تا برسه به امان ممکنه خیلی طول بکشه! از تکرار آزمایش بگیرین تا تاخیر در فرستادن نتایج از سفارت تهران به سفارت امان! واسه من که بیشتر از یک ماه شد!
    0000

Senior Member pouya4 آواتار ها

درود

برای OSHC چهارساله (در حقیقت 50 ماهه) دانشگاه از من درخواست 1713.86 دلار کرده (حالا نمی دونم اون 86 دیگه چیه) که اگه از سایت خود OSHC بخرم میشه 1650 دلار، نمی دونم چرا دانشگاه درخواست بیشتری کرده، یعنی خواسته این وسط یه پولی بره تو جیبش؟! سالی که نکوست از بهارش پیداست، این طوری که من متوجه شدم تو خود فرم قبول آفر هم نوشته که خودتون OSHC دارین؟ اگه ندارین اینجا رو پر کنین تا ما واسه تون بگیریم. پس میشه آدم خودش بخره و اون 63.86 دلار رو به دانشگاه نده :دی
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4 نمایش پست ها
    درود

برای OSHC چهارساله (در حقیقت 50 ماهه) دانشگاه از من درخواست 1713.86 دلار کرده (حالا نمی دونم اون 86 دیگه چیه) که اگه از سایت خود OSHC بخرم میشه 1650 دلار، نمی دونم چرا دانشگاه درخواست بیشتری کرده، یعنی خواسته این وسط یه پولی بره تو جیبش؟! سالی که نکوست از بهارش پیداست، این طوری که من متوجه شدم تو خود فرم قبول آفر هم نوشته که خودتون OSHC دارین؟ اگه ندارین اینجا رو پر کنین تا ما واسه تون بگیریم. پس میشه آدم خودش بخره و اون 63.86 دلار رو به دانشگاه نده :دی
    سلام،

بعید می دونم که دانشگاه بخواد همچین کاری بکنه. شما برای محاسبه مبلغ دو مورد زیر را دوباره چک کنید:
    1- زمان دقیق شروع و پایان بیمه: به عنوان مثال من پولی که پرداخت کردم و بعدش اومد استرالیا و کارت بیمه رو گرفتم دیدم که تقریبا 1.5 ماه بیشتر از زمان انقضای ویزام بیمه رد کردن (علتش رو نمی دونم). بنابراین حتی تک تک روزها حساب می شه.
    2- شرکت بیمه: که هر کدوم تعرفه خاص خودشون رو دارن.

موفق باشید

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    سلام،

بعید می دونم که دانشگاه بخواد همچین کاری بکنه. شما برای محاسبه مبلغ دو مورد زیر را دوباره چک کنید:
    1- زمان دقیق شروع و پایان بیمه: به عنوان مثال من پولی که پرداخت کردم و بعدش اومد استرالیا و کارت بیمه رو گرفتم دیدم که تقریبا 1.5 ماه بیشتر از زمان انقضای ویزام بیمه رد کردن (علتش رو نمی دونم). بنابراین حتی تک تک روزها حساب می شه.
    2- شرکت بیمه: که هر کدوم تعرفه خاص خودشون رو دارن.

موفق باشید
    ممنون، والا شرکت خاصی که نیست، تو خود سایت رسمی OSHC چک کردم: https://www.oshcworldcare.com.au
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4 نمایش پست ها
    ممنون، والا شرکت خاصی که نیست، تو خود سایت رسمی OSHC چک کردم: https://www.oshcworldcare.com.au
    اونی که شما گفتین یکی از شرکت هایی هستش که OSHC ارئه می کنه.
    مثلا خود من از این شرکت گرفتم: http://www.ahm.com.au/7323/oshc/oshc
    اینم یه شرکت دیگه: http://www.medibank.com.au/Client/St.../OSHCHome.aspx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)