صفحه 9 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو شده : OSHC ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : OSHC

تو نامه آفر من مقدار OSHC رو با مقدار شهريه در نهايت جمع بسته و گفته انقدر بايد براي COE پردازيد.من حالا بعد از PVA بايد هر دو رو با هم از صرافي به حساب دانشگاه بريزم؟
    آيا بايد 2 تا فيش جدا از صرافي بگيرم؟

من چون پذيرش زبان هم دارم و يه مقدار oshcتو آفر زبانه يه مقدار هم تو آفر درس اصلي.الان به دانشگاه ايميل زدم و پرسيدم آيا براي coe هر 2 رو بايد بدم؟اين جواب رو داد.
    You will only need to pay for the DEAP OSHC at this stage. Please make a note on the acceptance of the Masters form that you have paid OSHC for the DEAP period.
    DEAP يعني همون دوره زبان)

الان يعني سفارت گير نمي ده اگه من فقط ماله زبان رو بدم؟

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl نمایش پست ها
    فکر کنم بهترين کار اينه که از خود دانشگاه بپرسين. حتما شماره حساب چيزي دارن که بايد پول رو واريز کنين.
    چون موقعی که PVA رو ميگيرين به اين دوتا مدرک نياز دارين:

1- your official Confirmation of Enrolment certificate from the education provider
    2- evidence that the Overseas Student Health Cover has been paid (if not paid through the education provider.

خوب من یک توضیح میدم شاید کمک کنه . شرته اینکه ویزا بگیرید این هست که خودتون و همراهتون بیمه باشید. میتونید خودتون جدا اون شرکت بیمه که مورد نظرتون هستو پیدا کنید و بیمه کنید خودتون رو ( من توصیه نمیکنم ! دردسرش زیاده ! معمولان خود دانشگاه شرکت بیمه رو معرفی میکنه !) حالا اگر خاستید همون بیمه باشید که دانشگاه میگه فقط کافی هست که پول بیمه رو واسه خودتون و همراهتون اگر دارید ( اینجوری میشه فامیلی ) همراه با شهریه دانشگاه به دانشگاه پرداخت کنید. ایم وقتی که دارید آفر دانشگاه رو قبول میکنید و فرم پرداخت شهریه رو پور میکنید یک قسمت داره معمولان که علامت میزنید و قیمت بیمه که خود دانشگاه هم بهتون میگه چقدر هستو بهش اضافه میکنید . وقتی که ثبت نام با دانشگاه تموم شد و شما رسمن بیمه شدید و استرالیا تشریف آوردین اونوقت میتونید از طریق سایت اون شرکت بیمه درخواست کارت بیمه رو بکنید به تعداد نفرات خانواده ! فقط مشخصات و شماره دانشجویی و اسم دانشگاه ! همین ! به زودی هم کارتتون میاد دم خونه !

البته این تجربه من بود ! ما اینجا با HBA هستیم. اکثر هزینه ها رو پوشش میده ! جراحی اگر زیبای نباشه ! بیمارستان خصوصی، عمومی، .... کلان بیمه در حد medicare خود استرالیایی ها هست !
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

با سلام،
    بورس من OSHC را پوشش میده. ولی این بیمه از زمانیه که تحصیلم شروع میشه فعال خواهد شد. به همین دلیل وقتی که ویزام را گرفتم در یک برگه سفارت این طور برام نوشته بود:
    " If you intended to arrive before this date, you need to arrange for a private health insurance" خوب طبیعتاً رسیدن من قبل از شروع تحصیلم خواهد بود. حالا سوال اینه که برای اون چند روزی که من زودتر میرسم حتماً باید OSHC بخرم یا میشه از بیمه های سفر که شرکتهای داخلی ارائه میدهند هم خرید.
    با سپاس

پیش فرض پاسخ : Overseas Student Health Cover - OSHC در ايران؟

سلام
    این موضوع احتملا یکی از مشکلات من نیز خواهد بود! لطفا اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره راهنمایی کنه....
    با تشکر

سلام بچه ها
    در offer من این ذکر شده ( scholarship from ANU
    Overseas Student Health Cover (OSHC)
    ( ) I require and authorise the University to organise my OSHC through OSHC Worldcare
    ( ) Single
    ( ) Family
    ( ) I do not require the University to organise OSHC
    Payment amount – please tick the appropriate payment amount
    ( ) The Standard deposit is: A$7,500.00
    ( ) For Non-Award Applicants only: A$3,000.00
    This deposit includes visa-length Overseas Student Health Cover (where applicable). Where OSHC is not organised
    through the University, the full deposit amount will be credited to your tuition fee account.

هیجا نوشته نشده که چقد برایOSHC پرداخت کنم. اینجا فقط deposit ذکر شدهو یعنی من باید 7500 بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imankavian نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    در offer من این ذکر شده ( scholarship from ANU
    Overseas Student Health Cover (OSHC)
    ( ) I require and authorise the University to organise my OSHC through OSHC Worldcare
    ( ) Single
    ( ) Family
    ( ) I do not require the University to organise OSHC
    Payment amount – please tick the appropriate payment amount
    ( ) The Standard deposit is: A$7,500.00
    ( ) For Non-Award Applicants only: A$3,000.00
    This deposit includes visa-length Overseas Student Health Cover (where applicable). Where OSHC is not organised
    through the University, the full deposit amount will be credited to your tuition fee account.

هیجا نوشته نشده که چقد برایOSHC پرداخت کنم. اینجا فقط deposit ذکر شدهو یعنی من باید 7500 بدم؟
    اگر اسکالرشیپ داشته باشی اونجا نوشته که او اس اچ سی ات رو کاور می کنه یا نه. اگر چیزی ننوشته ولی اسکالرشیپ داری با کواردینیتور رشته ات تماس بگیر (مثلاً ایمیل بزن) و ازش بپرس. منم از ای ان یو پذیرش گرفتم ولی در اسکالشیپم ننوشته بود که او اس اچ سی رو کاور می کنه ، با کواردینیتورم که تماس گرفتم، گفت خود دانشکده کاورش می کنه. اگر اسکالرشیپ نداری که باید کل هفت هزار و پونصدتارو بریزی.

Junior Member

دوستان دانشگاه ملبورن میدونن من برا اکستند بیمه باید به کی ایمیل بزنم؟ سفارت گفته بیمه مو 6 ماه اکستند کنم و من یه هفته هس به هر کس ایمیل زدم جواب نداده... ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام دوستان
    من 4.5 ماه پیش درخواست ویزامو لاج کردم. وقتی PVA اومد، OSHC رو هم واسه سفارت فرستادم که تاریخ شروع OSHC از 2011/09/20 درج شده‌بود. الآن با توجه به اینکه هنوز ویزام نیومده اما از تاریخ شروع OSHC گذشته، آیا لازم هست اقدام خاصی بکنم؟ مثلا لازم هست به شرکت صادر کننده‌ی OSHC یا به دانشگاه ایمیل بزنم بگم که هنوز واسم ویزا نیومده و تاریخ شروع OSHC رو عقب بندازن؟ یا اینکه خودشون اتوماتیک هر وقت ویزام اومد (انشاالله!!!) و رسیدم استرالیا، تاریخ شروع OSHC رو از لحظه‌ی ورود به استرالیا در نظر می‌گیرن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of sydney

شما باید به اون شرکتی که ازش بیمه خریدید و نه به دانشگاه ایمیل بزنید و ازشون بخواین که تاریخ شروع رو مثلا ۱ ماه عقب بندازن

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 4.5 ماه پیش درخواست ویزامو لاج کردم. وقتی PVA اومد، OSHC رو هم واسه سفارت فرستادم که تاریخ شروع OSHC از 2011/09/20 درج شده‌بود. الآن با توجه به اینکه هنوز ویزام نیومده اما از تاریخ شروع OSHC گذشته، آیا لازم هست اقدام خاصی بکنم؟ مثلا لازم هست به شرکت صادر کننده‌ی OSHC یا به دانشگاه ایمیل بزنم بگم که هنوز واسم ویزا نیومده و تاریخ شروع OSHC رو عقب بندازن؟ یا اینکه خودشون اتوماتیک هر وقت ویزام اومد (انشاالله!!!) و رسیدم استرالیا، تاریخ شروع OSHC رو از لحظه‌ی ورود به استرالیا در نظر می‌گیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)