صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: سوال درباره عمل غير اخلاقي transfer!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره عمل غير اخلاقي transfer!

نقل قول نوشته اصلی توسط armant
    بعضی ها میگن استاد مرام گذاشته بهم فاند داده. بابا تو کارگر اونی برای فاند قلمبه ای که از دولت گرفته. باید زنده بمونی تا کار گری کنی.
    امریکایی ها که از مهندس شدن متنفرن ! ! هنر کنن بعد لیسانس میرن mba. اونا میشن رییس شرکت و مهندس هاش چینیه و هندیه و من و تو ییم.
    امریکایی ها اگه شاگرد اول دبیرستان باشن یا میرن حقوق و یا پزشکی.
    Exectly
    منم دقيقا اينو از اون وريا شنيدم. ضمن اينكه ميگن looser ها مي رن phd مهندسي بخونن. چون در بهترين حالت اگه در رقابت سخت براي‌هيئت علمي شدن هم پيروز بشه، تازه حقوقث از يه مهندس ليسانس خيلي كمتره!

masoud123456
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud123456
    اینجا که من هستم MSc ها باید 4 درس بگذرونند در سال اول و Phd ها هم همین طور (فکر کنم MEng ها 5 تا درس دارن) بعلاوه امتحان جامع ، ولی اگر Phd تون بدون امتحان جامع باشه معمولا تحقیقاتی و سه سالست (با course کمتر) که در این صورت دیگه به نظر سوپروایزرتون بستگی داره.
    یعنی Supervisor اگه بخواد می تونه مخالفت کنه و نگذاره که شما اینکارو بکنید؟
    اینجا هم مثل ایران استاد همه کاره هست و اگر اون از دستتون راضی باشه کسی رو حرفش حرف نمی زنه ، گاهی اوقات ناتو بازی در میارن ولی در کل اگر ببینن خوب کار کردین راه میان. مثلا اینجا میتونن بزارن به پارت تایم سوییچ کنین و برید سر کار ولی خودم به مورد سوییچ از دکتری به مستر برخورد نکردم. ولی دیدم کسانی که دکتری رو دو ساله تموم کردن. در دکتری شما باید به مرحله ای برسید که هر مسئله ای رو بتونید حل کنید بدون اشتباه و استاد میتونه رسیدن به این نقطه رو تشخیص بده و صد البته توان تحقیقاتی تونو به نمایش بزارید.

سلام

اگه دكترا رو تو اروپا شروع كنم و بخوام براي سال 2010 (deadline‌هاي 2009 كه گذشت) از اونجا براي امريكا/كانادا اقدام كنم چه پروسه اي به نفعمه؟ (يا اصلا ممكته؟)
    البته ميدونين كه phd‌ تو اروپا (معمولا ودر مورد من) به صورت Job offer هست. يعني ميشه قرارداد رو اصلا كنسل كرد؟ آيا خسارتي بايد بپردازم؟
    تقاضاي transfere بدم؟ يا دوباره با مدارك ايرانيم و ريكام ها ي ايرانيم اقدام كنم؟‌
    در اين صورت به كدوم سفارت بايد برم، تو شانس گرفتن ويزا تاثيري داره؟‌
    با توجه به اين كه پاسپورت دانشجويي دارم به مشكلي بر نميخورم؟‌ مشكل نظام وظيفه چي؟

ميبخشين سولاتم زياد بود.
    با تشكر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)