نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 37 از 72 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 717

موضوع: شماره SEVIS و چگونگی پرداخت SEVIS Fee

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : شماره SEVIS و چگونگی پرداخت SEVIS fee

نقل قول نوشته اصلی توسط aaidaa نمایش پست ها
    من هرچی این sevis رو وارد میکنم میگه The SEVIS ID you entered is not accepted
    قضیه چیه؟
    مطمئنی شماره رو درست وارد میکنی؟
    اولش با N شروع میشه ها

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

من هرچی این sevis رو وارد میکنم میگه The SEVIS ID you entered is not accepted
    قضیه چیه؟
    احتمالهايي كه به ذهن من مي رسه اينه كه يا شماره سويس رو با اون N اولش وارد مي كنيد كه فقط قسمت اعداد بايد وارد بشه به طور كامل. حتي اون صفرهاي اولش رو هم بايد وارد كنيد.
    يا شايد كد دانشگاه رو اشتباه وارد مي كنيد و بعد با اين شماره سويس ناسازگاري داره. يا اطلاعات پرسنلي خودتون رو اشتباه تايپ كرديد و با شماره سويس ناسازگاري داره.
    يا اگه هيچ مشكلي در وارد كردن همه اطلاعات اون صفحه با فرمت صحيح نداريد، شايد مشكلي براي فايل سويس اون I20 پيش اومده. اگه همه حالتهاي فوق رو چك كرديد و مشكل حل نشد، با كسي كه I20 شما رو امضا كرده تماس بگيريد كه آيا مشكلي در فايل سويس شما وجود داره يا نه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

بله متاسفانه مسئولی که کد رو به من داده بود یک صفر از اول شماره کم داده بود. حالا این درست شد اما برای وقت سفارت همون شماره با یک صفر کم رو قبول کرد و حالا هیچ جا نمیشه ادیتش کرد. ایا این مشکل ساز میشه؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

بله متاسفانه مسئولی که کد رو به من داده بود یک صفر از اول شماره کم داده بود. حالا این درست شد اما برای وقت سفارت همون شماره با یک صفر کم رو قبول کرد و حالا هیچ جا نمیشه ادیتش کرد. ایا این مشکل ساز میشه؟
    چارش یه میل به سفارت و توضیح دادن قضیس
    هیچ نگرانی و استرسی به خودتون وارد نکنین :-)
    موفق باشین

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

سلام
    دوستان هزینه سویس که پرداخت شده است باید در پورت ورودی نیز دارای اعتبار باشد (یکسال از روی آن نگذشته باشد)؟ یا برای پورت ورودی مهم نیست.
    با سپاس فراوان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    سلام
    دوستان هزینه سویس که پرداخت شده است باید در پورت ورودی نیز دارای اعتبار باشد (یکسال از روی آن نگذشته باشد)؟ یا برای پورت ورودی مهم نیست.
    با سپاس فراوان
    اون اعتبار يك ساله مربوط به قبل از صدور ويزا هست. بعد كه ويزا صادر شد اگه از پرداخت سويس يك سال بگذره موقع ورود به آمريكا مشكلي پيش نمياد. من نديدم اين اواخر از كسي موقع ورود به آمريكا رسيد سويس بخوان ولي به هر حال همون پرينت رسيد آنلاين يا اصل رسيد كاغذي رو همراه داشته باشيد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aaidaa
    خیر مشکلی نیست. برای من هم اتفاق مشابه افتاد و وقتی رفتم سفارت گفتند هیچ مشکلی نیست.

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان براتون پیش اومده (برای خودتون یا یه اشنا) که پذیرش و ویزا گرفته باشین ولی بنا به شرایطی نتونید برید و بعد 1 ترم مشکل حل شه ولی وقتی که به دانشگاه میگید بگن application شما که شامل SEVIS ID تون هم میشه بسته شده و چه اپلای مجدد یا دیفر کنی برای همین شماره سویستون عوض میشه. حالا تو این شرایط چی کار باید کرد؟ ویزای من مولتیپل 2 ساله بود که با این اوصاف بدرد نمیخوره. تا سپتامبر 2014 اعتبار داشت. حالا یعنی باید همه مراحل را از اول برم؟ ایا ممکنه سفارت به Reissue ویزای من کفایت کنه ؟ من دیگه واقعا طاقت سفارت رفتن را ندارم. ممنون میشم هر مورد مشابهی دیدید بهم بگید. از همتون سپاسگذارم
    دوستان عزیز

خواستم پیرامون این پیام تجربه خودم را بگم شاید بدردتون بخوره. شرایطم را که بالا گفتم. پذیرش و ویزا داشتم ولی بنا به شرایطی نتونستم برم. دیفر هم نکردم. تصمیمم عوض شد و خواستم بره و استادم اوکی داد ولی دانشگاه گفت که پروندت بسته شده و سویست 100% عوض میشه. من هم به سویس ایمیل دادم شرایطم را گفتم و که هیچی در پروندم تغییر نکرده فقط به جای ترم بهار الان میخوام برم چیکار کنم. در جواب گفتن
    If you are attending the same school you do not need the NEW I-20. You simply need to have the school official contact the SEVIS helpdesk and have them update your program dates and place your record back into INITIAL status
    من هم با خوشحالی به دانشگاه و استادم گفتم که باید سویسم اپدیت بشه و هیچ مشکلی نداره. هرچی از مسئول های سویس دانشگاه پرسیدم ایا همه چی اوکی هست؟ استاد بیچاره همه کارام را نکنه بعد بگید نمیشه. ردیفش میکنید؟ جواب سر بالا میدادن. خلاصه یه جواب نصفه نیمه گرفتم ازشون و به همون اکتفا کردم. وقتی استاد کارام را ردیف کرد و هنوز درخواست i20 نداده بودم به یکی از مسئولین ایمیل دادم (جمعه بود) گفتم خواستم یاداوری کنم که شماره سویس جدید برام صادر نکنید و سویس خودم را اپدیت کنید. جواب نداد. بعد ایمیل دادم گفتم اپشن پست نیست زود جواب داد. دوشنبه به مدیرشون هم ایمیل دادم 2 ساعت منتظر شدم دیدم جواب نمیده به استادم گفتم اینا جواب نمیدن من نگرانم ، دوباره ایمیل بدم بهشون؟گفت نگران نباش اخر هفته بوده ولی یه ایمیل بده دوباره ،منم بیبینم چیکار میتونم کنم. یه نیم ساعت بعد هردو مسئول سویس ایمیل دادن گفتن
    Since we have had previous correspondence regarding your I-20, I wanted to keep you informed about the fact that we are processing a new I-20. You informed us that you wanted us to use the SEVIS number of your previous I-20. SEVIS informed you that it is possible for us to contact the Help Desk and request that they put the status of your previous I-20 back to Initial status. Even though this is correct, they did not inform you of the fact that this is only an option if there is enough time to wait for a datafix. It is our experience that the Help Desk does not always respond quickly to such requests. It could actually take weeks before they reset the status.

To avoid the risk that you would not receive an I-20 in time, we are processing an I-20 with a new SEVIS number. Note that it is possible for you to transfer the SEVIS fee from your old SEVIS number to your new SEVIS number. You can find more information about this at http://www.ice.gov/sevis/i901/faq7.htm.

منم در جواب گفتم
    Thank you very much. It's not about SEVIS Fee, it's about My Visa. I have a Visa which is based on my previous SEVIS ID. I cannot use my Visa with a new I-20. Thus, please Don't process a New I-20. Please take the risk and ask SEVIS help desk for updating my previous SEVIS. Maybe we should wait weeks for their response, but a New SEVIS means I should wait months for getting a new Visa.

همین conversation را هم برای استادم فرستادم. اوناهم 2 ساعت بعد ایمیل دادن باشه هرچی تو بخوای ما بهشون گفتیم برات اپدیتش کنن هر وقت جواب دادن خبر میدیم. فردا صبح ایمیل دادن I20 با سویس سابق (که اپدیت شده) تو راه هست. و همه چیز اوکی هست.... منم برای اطمینان به سویس ایمیل دادم که ایا همه چیز اوکی هست؟ گفتن بله سویس فی هم لازم نیست بپردازی چون اون اعتبار یک سال برای گرفتن ویزاست نه ورود به امریکا.

این بود ماجرای پر استرس من. امیدوارم که بدرد دوستام بخوره و اونا استرس که من کشیدم را تجربه نکنن. و با تشکر از مهراد عزیز که در این مسیر همراهیم کرد
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin747 نمایش پست ها
    یکی از دوستان راهنماییم کنه لطفا
    میترسم به خاطر 200 دلار همه چیم بره رو هوا!!!!
    هيچي نميره رو هوا. هم من و هم دوستان ديگه توضيح داديم، هم توي همون وبسايت سويس توضيح داده كه چه جوري با ايميل زدن به سويس، پرداخت سويس في خودتون رو از يك I20 منتقل كنيد به I20 دانشگاهي كه واقعا مي خواهيد بريد. شما كه بالاخره بايد اين انتقال رو انجام بديد. هر چه زودتر بهتر. براي من كه اين انتقال همون روز كه ايميل زدم انجام شد. لطفا قبل از پرسيدن سوال، پستهاي قبلي رو ببينيد (دست كم چند صفحه آخر تاپيك).

Junior Member

الان من اي بيست جديد گرفتم و شماره جديد سويس ( بعد تماس سفارت براي إرسال اي بيست جديد با تاريخ ورود جديد جهت صدور ويزا) منم هم فرستادم براي سفارت
    دروز بعد تماس گرفتند، گفتند هزينه جديد بريز ( گفتند شماره قبلي مال اي بيست قبلي معتبر نيست، چيزي از انتقال اين هم حرف نزد) من هم ريختم
    الان سايت واشنگتن سه بار اپديت شد يه بار وقتي كلير شدم، يه بار ديروز وقتي در پاسخ به تماسشون براي صدور ويزا اي بيست جديد خواسته بودن و يه بار هم امروز كه هزينه سويس دادم.. الان من مجدا رفتم كليرنس؟ يا نه طي امروز و فردا ويزا مياد.
    خرگوش من