نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 43 از 72 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 717

موضوع: شماره SEVIS و چگونگی پرداخت SEVIS Fee

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شماره SEVIS و چگونگی پرداخت SEVIS Fee

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_AS نمایش پست ها
    من تو I-20 دو تا SEVIS دارم. یکی واسه خودم و یکی هم برای همسرم (همسرم به عنوان همراه). حالا سوال من اینه که آیا من باید دو تا SEVIS FEE پرداخت کنم؟
    سلام
    دوست عزيز براي ويزاي F1/F2 فقط هزينه ي سويس براي F1 پرداخت ميشه. اين تاپيك اطلاعات مفيدي براي تكميل فرآيند ويزاتون داره. توصيه ميكنم حتما فرصت شد مطالعه بفرماييد./
    شادزي.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

اپر روز مصاحبه سویس فی رو پرداخت نکرده باشیم چه اتفاقی میفته؟ ایا امکان داره بشه بعدا پرداختش کرد ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Hallucination نمایش پست ها
    اپر روز مصاحبه سویس فی رو پرداخت نکرده باشیم چه اتفاقی میفته؟ ایا امکان داره بشه بعدا پرداختش کرد ؟
    قبل از مصاحبه وضعيت سويس شما رو توي سيستم خودشون چك مي كنن و اگه ببينن پرداخت نشده، باهاتون مصاحبه نمي كنن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان
    من تو سایت SEVIS اطلاعات فرم I-901 رو پر کردم و بعد هم اطلاعات ویزا کارت رو وارد کردم و بعد از کلیک گزینه پرداخت برگشت به صفحه اصلی و هیچ پیغامی برام نیومد که پرداخت موفقیت آمیز بوده یا نه! تو قسمت check status هم که میرم میگه

Record Not Found

The information you provided does not match any records currently in the I-901 system. There are three possible reasons for this:

• You did not enter the information exactly as it appears on your Form I-20 or DS-2019. Press the "Check I-901 Status / Print Payment Confirmation" button below to try again. Please verify that you are entering the information exactly as it was entered on your form.
    • We have not received your I-901 Fee remittance form and fee payment. Please check again in two working days to see if we have received your I-901 Fee remittance form and fee payment.
    • There was a problem with your I-901 Fee remittance form or fee payment, and we had to return them to you for correction.

چیکار کنم باید مجدد پرداخت کنم یا بعد از 2-3 روز مجدد چک کنم؟ باید confirmation رو در جا بهم بده دیگه نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم براي پرداخت SEVIS fee

سلام
    من وقت سفارتم رو برای ارمنستان گرفتم و هزینه 160 دلاری رو آنلاین پرداخت کردم
    برای اینکه هزینه Sevis Fee رو پرداخت کنم چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم براي پرداخت SEVIS fee

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad4736 نمایش پست ها
    سلام
    من وقت سفارتم رو برای ارمنستان گرفتم و هزینه 160 دلاری رو آنلاین پرداخت کردم
    برای اینکه هزینه Sevis Fee رو پرداخت کنم چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟
    سلام

این فایل های آموزشی رو ببینید:

اینجا

اینجا

اینجا اگر با لینک های قبلی مشکل دارید این رو دانلود کنید و ببینید! اگر تو باز کردنش مشکل دارید این رو نصب کنید:

http://www.codecguide.com/download_kl.htm

نسخه mega بهتره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

برای گرفتن وقت سفارت لازمه این سویس فی پرداخت بشه؟ یا با همون سویس نامبر ds160 رو پرکنیم و بعد بدون نیاز به پرداخت سویس فی وقت بگیریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmh نمایش پست ها
    برای گرفتن وقت سفارت لازمه این سویس فی پرداخت بشه؟ یا با همون سویس نامبر ds160 رو پرکنیم و بعد بدون نیاز به پرداخت سویس فی وقت بگیریم؟
    نه لازم نیست... اما سعی کنید زیاد دیر نریزید.. چون سایتش گاهی اوقات مشکل پیدا می کنه! با هیتلر شکن باید بریزید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : راههای پرداخت SEVIS Fee

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال خیلی فوری دارم! من sevis را برای یک i-20 پرداخت کردم ولی تازه یک i-20 جدید با شماره sevis متفاوت از یک دانشگاه جدید بدستم رسیده که اونو می خوام اقدام کنم. مصاحبم 2 روز دیگس و وقتی نیست که با ایمیل ترنسفرش کنم. میشه یک 200$ دیگه برای این جدیده پرداخت کنم؟ یعنی اگه 2تا sevis مختلف پرداخت کنم به جز ضرر 200$، اتفاق دیگه ای نمی افته؟ مشکل ایجاد نمیشه؟
    ممنون میشم سریع جواب بدین، من فردا پروازمه!!

این مساله سوال من نیز هست کسی جوابشو میدونه؟ تو این مورد باید فرم DS-160 را نیز دوباره (قسمت sevis number) پرکنیم درسته؟
    ویرایش توسط iustlondon : April 21st, 2014 در ساعت 08:36 AM

پیش فرض پاسخ : راههای پرداخت SEVIS Fee

نقل قول نوشته اصلی توسط iustlondon نمایش پست ها
    این مساله سوال من نیز هست کسی جوابشو میدونه؟ تو این مورد باید فرم DS-160 را نیز دوباره (قسمت sevis number) پرکنیم درسته؟
    میشه دو تا داد! مشکلی نیست...

ولی میتونید به سفارت ایمیل و تلفن بزنید.. شرایط رو بگید... و ازشون زمان بگیرید... چون خودشون می دونند که یک سال اعتبار داره و قابل انتقال هست نباید مشکلی باشه قاعدتاً!