صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: تکرار فوق لیسانس اقتصاد یا خیر؟

Junior Member

پیش فرض تکرار فوق لیسانس اقتصاد یا خیر؟

من فوق اقتصاد دارم. می خوام بدونم منطقیه که پذیرش فوق گرفتم برم و دوباره بخونم یا نه؟ البته یه ساله ست فوقش.

پیش فرض پاسخ : تکرار فوق لیسانس اقتصاد یا خیر؟

I would do that. because after having a masters outside of iran you would have a lot of opurtunities... you may work or you may study phd so on... and you may go to a better univ for your phd (compared to what u can get with your masters in iran)
    Read, Think, then Talk....z

Junior Member

البته اگر سربازي نداشته باشي چون اگر سرباز باشي بايد حتما براي PHD پذيرش بگيري تا بتوني وثيقه بذاري و از كشور خارج بشي

به نظرم به خيلي مسائل بستگي داره... اينكه بورس دارين يا هزينه اش رو خودتون بايد بدين، هزينه اش چقدر براتون مهمه... پايه تحصيليتون و رزومتون چطوره... بدون اينكه دوباره فوق بخونيد چقدر شانس پذيرش دارين و ...

ولي اگه مسئله مالي اش مهم نباشه يا بورس باشه، به نظرم چون كوتاه مدته و مثل دكترا چند ساله نيست هم تجربه خوبي هست براي ارزيابي درس خوندن خارج و هم از نظر علمي ميتونه خيلي خوب باشه...

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اگه مشكل سربازي نداشته باشي من جاي شما بودم براي ارشد هم اپلاي مي كردم .. كما اينكه همين الان هم همين برنامه رو دارم ... ارشد بيشتر جاها يه ساله است و ممكنه همين كه مدرك فوق داري بهت راحتتر واسه master فاند بدن .. به نظر من كه مي ارزه آدم يه سال بخونه و بعد براي دكتري اپلاي كنه ... مخصوصا براي رشته هاي مديريتي و اقتصاد كه چيزي كه اونجا آموزش داده مي شه تفاوت زيادي داره با درسايي كه ما اينجا مي خونيم ..

Junior Member

به نظر شما اگر كسي اينجا يك فوق داشته باشه، بخواهد يك مدرك فوق هم از اون ور بگيره، سفارت ازش نمي‌پرسه تو كه فوق داري چرا دوباره مي‌خواهي براي مستر بخوني؟؟؟ (مخصوصا اين كه همون رشته هم باشه) ???

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط fara
    به نظر شما اگر كسي اينجا يك فوق داشته باشه، بخواهد يك مدرك فوق هم از اون ور بگيره، سفارت ازش نمي‌پرسه تو كه فوق داري چرا دوباره مي‌خواهي براي مستر بخوني؟؟؟ (مخصوصا اين كه همون رشته هم باشه) ???
    درسته .. دقیقآ هم همین مشکل هست ...
    باید یه جوری آفیسر رو متقاعد کنین ... مثلآ مستر اینجا ضعیف بود و لازم دیدین دوباره این دوره رو بگذرونین ... فرق هایی که این دوتا مستر با هم خواهند داشت ... یه سری از این آسمون ریسمون بافتن ها داره بهرحال ...
    البته من نمی دونم سفارت امریکا از این ایرادها می گیره یا اگه آدم مستر اروپا بره بازم توی سفارتخونه های اون کشورها از این داستان ها هست ؟ ....
    ؟؟؟؟

سلام دوستان
    من لیسانس ریاضی دارم با معدل13.25از دانشگاه اصفهان
    فوق صنایع سیستم را هم از پلی تکنیک(امیرکبیر) دارم می گیرم ولی هنوز دفاع نکردم(اما حدودا معدلم با پایان نامه 16.3 خواهد شد)اقتصاد سنجی با 19 و کلان پیشرفته با 16 پاس کردم تو فوق)البته یه درسم افتادم که با 18 جبرانش کردم بازم تو فوق.نمره 20 هم دارم تو فوق(برنامه ریزی استراتژیک برای مدیران)12 هم دارم تو فوق(مدیریت عملیات و سیستم دینامیک)نمره های لیسانسم هم خوب نیستن(اما جبر خطیم 17 هست).راستی از پایان نامم یه مقاله isi در می یارم.اما به 6 ماه دیگه اکسپتش نمی رسه
    شرمنده(سرتون درد اوردم)من می خوام اگه بشه سربازی را برم و بعدش واسه مستر اپلای کنم و فاند هم بگیرم.به نظرتون شانسی دارم؟و ایا وجود مدرک فوقی که از امیرکبیر می گیرم مزیتی حساب می شه و کمک می کنه که معدل کم لیسانسم کمرنگ بشه؟راستی من اون موقع 29 یا 30 سالم می شه.سنم اثر منفی نمی ذاره ؟البته در درجه اول واسه سپتامبر 2009 می خوام برم.اما اگه نشد بعد از سربازی همین کار را می کنم.ممنون از جواباتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor_11mehr
    سلام دوستان
    من لیسانس ریاضی دارم با معدل13.25از دانشگاه اصفهان
    فوق صنایع سیستم را هم از پلی تکنیک(امیرکبیر) دارم می گیرم ولی هنوز دفاع نکردم(اما حدودا معدلم با پایان نامه 16.3 خواهد شد)اقتصاد سنجی با 19 و کلان پیشرفته با 16 پاس کردم تو فوق)البته یه درسم افتادم که با 18 جبرانش کردم بازم تو فوق.نمره 20 هم دارم تو فوق(برنامه ریزی استراتژیک برای مدیران)12 هم دارم تو فوق(مدیریت عملیات و سیستم دینامیک)نمره های لیسانسم هم خوب نیستن(اما جبر خطیم 17 هست).راستی از پایان نامم یه مقاله isi در می یارم.اما به 6 ماه دیگه اکسپتش نمی رسه
    شرمنده(سرتون درد اوردم)من می خوام اگه بشه سربازی را برم و بعدش واسه مستر اپلای کنم و فاند هم بگیرم.به نظرتون شانسی دارم؟و ایا وجود مدرک فوقی که از امیرکبیر می گیرم مزیتی حساب می شه و کمک می کنه که معدل کم لیسانسم کمرنگ بشه؟راستی من اون موقع 29 یا 30 سالم می شه.سنم اثر منفی نمی ذاره ؟البته در درجه اول واسه سپتامبر 2009 می خوام برم.اما اگه نشد بعد از سربازی همین کار را می کنم.ممنون از جواباتون
    شانس كه هميشه هست. بايد كاملا متقاعدشن كه داري براي درس خوندن ميري و دليل محكمي هم براي اين كار داشته باشي. نگران نباش هيچوقت دير نيست. اما چرا حالا كه دو سال وقت داري و معدل نسبتا خوبي هم داري براي دكترا درخواست نمي‌دي؟

سلام
    اگه بخوام ببینم کدوم دانشگاه ها فوق لیسانس رایگان دارن باید توی کدوم سایت نگاه کنم؟؟
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)