صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73

موضوع: Wichita State University

Junior Member

پیش فرض Wichita State University

سلام
    آیا کسی از Wichita Satet University در کانزاس پذیرش گرفته یا در موردش اطلاعاتی داره؟

salam
    aya kasi az Wichita Satet University dar Kansas admission gerefte ya dar moredesh ettela'aat dare?

ars: من متن پینگلیش شما رو ترجمه کردم. نوشتن پینگلیش ممنوعه

پیش فرض پاسخ : Wichita State University

می تونید از نزدیک F-117 یا کوه سیاه آهنی ببینید!!! ;D
    من یکی از دوستام ازونجا PhD گرفت چند سال پیش، میگفت جای اروم و ساکت و یک کم کسل کننده ای هستش.

نيلوفر خانم يكي از بستگان بنده براي دكتراي صنايع بورس گرفت و به همراه زن و بچه الان اونجاست. فكر مي كنم دو سالي شده باشه. من اطلاعات زيادي درباره دانشگاه و شهرش ندارم ولي اگه خواستيد pm بديد تا ايميل اون فاميلمون رو بهتون بدم.

جناب ayaz شايد دانشگاهي كه شما ازش پذيرش گرفتيد يا فارغ التحصيل شديد به نظر من و خيلي هاي ديگه درپيت باشه و اصلا رفتن به اون رو براي خودمون خنده دار بدونيم. ولي مسلمه هر كس با توجه به شرايطي كه داره بهترين گزينه رو انتخاب ميكنه. به هر حال همونطوري كه ديگران به خودشون اجازه نمي دن به انتخاب هاي شما توهين كنن شما هم اين كار رو نكنيد. خدا رو چه ديديد شايد اون كسي كه ميره wichita زندگي بهتر و آرومتر و موفقتري داشته باشه نسبت به كسي كه ميره MIT.

Junior Member

من اصلاً قصد توهین نداشتم. ببخشید اگر اینجوری برداشت کردید.
    اتفاقاً من خودمم می خواستم برای Whichita اقدام کنم ولی اونطور که اطلاعات site شونو مطالعه کردم اینطور برداشت کردم که ظاهراً از نظر Fund نمی تونن دانشجوها رو خوب ساپورت کنن. بعلاوه در رنکینگ USnews هم حضور نداره و این خود می تونه عاملی باشه که گرفتن ویزا رو یکم سخت کنه.

به هر صورت اگر کسی رو ناراحت کردم دوباره معذرت خواهی می کنم.
    موفق باشید.

mamalak
    Guest

اتفاقا یکی از فامیل های نزدیک من هم از ویچیتا پذیرش صنایع گرفت و یه دو سال و نیمی هست که با زن و بچه اونجاس. نکنه من و نایس گای فامیلیم؟!؟ :P
    آره توی رنکینگ یو اس نیوز نیست. یعنی اون رنکینگی که ما معمولا بهش اشاره میکنیم، معمولا دانشگاه های رسته ی اول رو در بر میگیره. اما ویچیتا در رسته ی چهارم (tear four) طبقه بندی میشه. و از لحاظ رنکینگ تو مایه های ایندیانا هست.
    توی هوا فضا که خیلی خوبه. توی رشته های دیگه معمولیه. مکانیکش هم کلی استاد ایرانی داره که آدمای نایسی هستن. استاد اون فامیل ما توی صنایع هم ایرانیه و خیلی هواشو داره.
    اگه بخوای بری بد نمی گذره بهت. همونطور که دوستمون گفت، کامیونیتی آرومی داره که گویا خیلی هم ولکامینگ و فرندلی هست. توی کانزاس هم بهترین دانشگاهه، پس اگه بعدا بخوای در مرکز آمریکا زندگی و کار کنی، از لحاظ رپیوتیشن چیزی کم نخواهی داشت. بین استادای توی ایران هم جای شناخته شده ای هست.

Junior Member

من ECE هستم و fund دارم... قصد ندارم اونجا بمونم مخصوصا این که سنم کمه و برای فوق پذیرش گرفتم... دوستان درست می گن رنک بالایی نداره اما فکر می کنم موقتا جای خوبیه. از همتون بی نهایت ممنون باز هم دوست دارم نظرهاتونو بشنوم....

Junior Member

دوستان سلام،
    من واسه بهار 2010 دکترای صنایع پذیرش گرفتم متن ایمیل که واسم اومده اینه :
    I am happy to report you have been admitted to the PhD program in Industrial Engineering for the Spring 2011 semester. Unfortunately, this decision came too late to admit you to the Fall 2010 semester. I have not yet begun to send out Spring 2011 admission materials, but hope to start in the next few weeks. Please let me know the address of your friend in Canada and I’ll mail the admission materials to him/her (by Fed-Ex).

Thank you and congratulations on your admission.

چون این ایمیل رو تازه دریافت کردم به نظر شما کی باید در رابطه با scholarship با دانشگاه مکاتبه کنم؟
    مرسی از راهنماییتون

Junior Member

با سلام. دوستان برای من سوالی پیش اومده. هر کی جوابش رو می دونه ممنون می شم کمک کنه.
    تا جایی که من سایت دانشگاه رو زیر و رو کردم این دانشگاه جزو مدارک مورد نیاز برای ارسال نه رزومه می خواد نه SOP نه توصیه نامه نه GRE! به نظر عجیب میاد. اونوقت معیار سنجش و پذیرش دادن برای مقطع دکترا صرفاً بر اساس ریز نمرات و نمره زبان هست؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

از دوستان هر کی امسال از این دانشگاه پذیرش گرفته بگه تا بیشتر با هم آشنا بشیم. من برای پاییز 2011 دکترای مکانیک پذیرش گرفتم.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

سلام
    متاسفانه، من نتونستم ددلاین پاییز مکانیک این دانشگاه رو پیدا کنم
    اگه کسی می دونه ددلاینش کیه لطفاً بگه
    مرسی

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)