نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
خواهش می کنم. لطف دارین شما. امیدوارم واقعا تونسته باشم کمکی بکنم.

متاسفم برای تصمیم ژورنال راجع به مقالتون. و البته در نظر گرفتن این موضوع بی نهایت مهم هست که این اتفاق بدون استثنا و به دفعات برای همه محققان رخ می ده. برین تو کار یه ژورنال دیگه حتما. البته این هم بسیار جالب و عجیب بود که بعد از 7 ماه و به با این دلیل ریجکت کردن، من شخصا تا به حال برنخورده بودم به چنین چیزی. ممننون که جواب زورنال رو اینجا گذاشتین.

برای چک کردن رتبه زورنال ها می توتین از لینک زیر هم استفاده کنین.

http://www.scimagojr.com/index.php
بله حتما با یه ژورنال دیگه تماس برقرار میکنم .من رو این مقاله 1.5 سال کار کرده بودم.البته نتیجه هم گرفتم .الان پروپزال دکترای من که از الان نوشته ام یک بحث جدید رو تو بحث توسعه استراتژیگ مطرح میکنه مخصوصا تو بحث روانشناسی محیطی و توسعه فضایی .خالی از لطف نبود به هر حال که با مطالعه نزدیک به 100 منبع و با تفکر در باره چطور میشه از یک پدیده کیفی یک بحث کمی رو مطرح کرد و ازش برای اثبات فرضیات اسفاده کرد اونم با محوریت زیبایی شناسی تجربه جدید برام بود. حالا که به امید خدا بتونم ازش با همکاری این گروه کانادایی نتیجه بگیرم.در ارتباط با مباخث دیگر شهرسازی با توجه به نقش محوری طراحی ایده های کاملتر وخلاقانه تری هم دارم .که با دانشگاه مقصد در زمان تحصیل دکترا برای معرفی ایده هام مطرح خواهم کرد در کنار تحصیل.ممنون از شما