صفحه 47 از 56 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

با سلام
    متشكر از پاسخ هاي جامع تون، چند تا سوال داشتم قبلش از شرايط م توضيح مختصري بگم
    من دانشجوي سال اول ارشد مهندسي صنايع دانشگاه تهران م(گرايش سيستم) ، كارشناسي هم صنايع تهران بودم با معدل ١٦/٥
    دو سال سابقه فعاليت هاي داوطلبانه و معلم پيش دبستاني و مديريت موسسات خيريه دارم، تا ماه آينده هم تافل ميدم
    با توجه به علاقه م به رشته شهرسازي مخصوصن گرايش حمل نقل ، پروژه ها و فعاليت هايي هم تو اين زمينه داشتم.
    چه ملزوماتي براي گرفتن ادميشن و فاند نياز دارم ؟
    شانسي براي قبولي دارم با توجه به مرتبط نبودن رشته؟
    كدوم كشور ها(دانشگاه) رو پيشنهاد مي كنيد؟
    بطور خاص توي كانادا كدوم دانشگاه ها مناسب ترن؟
    و اينكه ارشد رو رها كنم تا مستر اونجا باشم مناسب تره يا دكترا؟
    و شرايط ترك تحصيل ارشد توي ايران رو غيد كنم يا خير؟
    با تشكر فراوان

سلام دوستان.

یه موقعیت تحقیقاتی هست که همین پایین به اشتراک می ذارم به عنوان Research Assistant برای مدت 3 سال که همکاری مشترک هست بین National University of Singapore و ETH سوییس که در کشور سنگاپور انجام می شه. برای دوستانی که ممکنه ندونن، ETH و NUS در زمینه Environmental Science که به این پروژه مربوط می شه در آخرین رنکینگ اعلام شده توسط QS به ترتیب دانشگاه های 6 و 9 جهان رتبه بندی شدن. از نظر رنکینگ کلی هم به ترتیب 10 و 15 جهان هستن. در مورد کشور سنگاپور هم خودتون می تونین جست و جو کنین، به طور خلاصه کشوری بسیار ثروتمند و مدرن هست که در اغلب شاخص های شهری 10 تای اول دنیا رده بندی می شه معمولا. دوستانی که زمینه کاریشون می خوره لطفا به یکی از 2 آدرس زیر رزومشون رو برای من بفرستن. ضمنا این که در پایان دوره هیچ مدرکی مثل ارشد و یا دکترا ارایه تخواهد شد. همون طور که ذکر شد صرفا یک پوزیشن تحقیقاتی هست و احتمالا حقوقی حدود 4000 دلار هم داده خواهد شد به طور ماهانه. اگر دوستان آخرین مدرکشون از خارج از ایران هست حتما باید از دانشگاهی باشه که بین 400 دانشگاه برتر دنیا باشه و اگر از ایران هست فقط کسانی که آخرین مدرکشون از یکی از دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان و شیراز.

GIS Research Assistant in Tropical Terrestrial Ecosystem Services

In the Singapore-ETH Centre (SEC), Department of Architecture, National University of Singapore (NUS)

INVITATION TO APPLY
    The Singapore-ETH Centre (SEC), Department of Architecture at the National University of Singapore (NUS) invite applications for a Postdoctoral Research Fellow in tropical terrestrial ecosystem services, to begin on 1 January 2018 or soon thereafter. The position will be for a period of 3 years, subject to performance review. The successful applicant will be part of a multi-million dollar project on the topic of ‘A Natural Capital Assessment for Singapore’.

ABOUT THE RESEARCH PROJECT
    The overall aim of the project is to quantify the economic, social, and cultural value of Singapore’s environmental assets (its ‘Natural Capital’), and present and model the information in such a way that it can inform future policy and urban development. To protect and enhance natural capital in Singapore and secure the long-term foundational benefits from this capital, we need to understand the current status of Singapore’s ecosystems, and develop tools to predict the environmental impacts of future urbanization. This will be achieved by:

1. quantifying the current status of Singapore’s terrestrial and coastal-marine ecosystems
    2. quantifying the value of Singapore’s terrestrial and coastal/marine ecosystems to Society.
    3. assessing tradeoffs between urban development (urban assets) and natural capital (natural assets)
    4. assessing future policy and development opportunities that integrate natural capital

This project also represents the first national-scale Natural Capital Project to be conducted in the tropics. The key deliverables of the project will be:
    1. a report assessing the current status and potential future of Singapore’s natural capital
    2. a tool for visualizing spatial variation in ecosystem services, trade-offs in ecosystem service provision, and the impacts of future urbanization on ecosystem service provision
    3. peer-reviewed publications relating to the Natural Capital Assessment

THE ROLE
    The Research Assistant will have expertise in working on tropical terrestrial ecosystems. Tropical ecology knowledge, and GIS, and remote sensing skills are preferred. S/he will be responsible for assisting in collecting, managing and processing the data generated in the study in GIS as part of the terrestrial ecosystem study. S/he will work together with other research fellows and research assistants fo the larger research team.

ABOUT THE INSTITUTIONS
    The Singapore-ETH Centre was established in 2010 by ETH Zurich and Singapore's National Research Foundation, as part of its CREATE campus. The vibrant hub for research aims to provide practical solutions to some of the most pressing problems through its programmes - Future Cities Laboratory and Future Resilient Systems.

The QS World University rankings place NUS in the top 15 universities in the world and number one in Asia. In the same rankings the Department of Architecture is generally ranked among the top 10 Architecture and Built Environment programmes globally. This study is undertaken by the Landscape Studies Research Cluster of the Department of Architecture. The research assistant will work with team members from the Department of Biological Sciences and Department of Geography, both of which are also ranked among the top 10 programmes in the respective disciplines in the world.

TERMS OF APPOINTMENT
    1. The appointment will be tenable for a period of three years
    2. The position comes with competitive remuneration
    3. Singapore citizens and permanent residents are eligible for provident fund benefits
    ویرایش توسط dariush81 : October 22nd, 2017 در ساعت 10:49 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوست عزیز فاند رو بیخیال خیلی سخته اونم برا ارشد و اینکه اگر بالای 200 میلیون دارید برا امریکا اقدام بکنید .
    سلام دوست عزیز
    شکی در سخت بودن نیست اما بلاخره راهی برای بالا بردن شانس وجود داره و سختی به معنی امکان پذیر نبودن نیست.
    اگر تجربه یا اطلاعات و راهنمایی در مورد سوالات و مطالب مورد بحث دارین ممنون میشم به اشتراک بزارین طبق راهنمایی دوستان احتمالا برای ارشد کانادا اقدام کنم ( دانشگاه آلبرتا یا بریتیش کلمبیا) اگر در این موارد هم اطلاعاتی دارین بفرمایید
    در آخر هم بگم تا اونجایی که بنده اطلاع دارم برای ارشد آمریکا در صورت فاند نگرفتن بیشتر از 200 300 میلیون باید خرج کرد هر چند من توان پرداخت 200 میلیون هم ندارم وگرنه تا الان اقدام کرده بودم.
    شما اگر خودتون بیرون از ایران مشغول به تحصیل در این رشته هستید ممنون میشم شرایط خودتون و محل تحصیلتون هم بگین که ما یکم با شرایط بیشتر آشنا بشیم و بتونیم تصمیم گیری بهتری انجام بدیم.
    خیلی ممنون

سلام به همگی
    ببخشد من چند سوال داشتم. فکر کنید کسی اصلا هیچ چیز نمیدونه و بخواهید راهنمایی اش کنید
    من کارشناسی و ارشد هر دو رشته ام جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه تهران بوده
    دو ساله فارغ التحصیلم و سرکار میرم مرتبط بارشتم
    پس از مدتها فکر تصمیم قطعی گرفتم برای دکترا برم کانادا
    حالا سوالاتم اینه
    من زبانم خیلی قوی نیست ولی میتونم ظرف یک سال تمرین مدام آیلتس بگیرم
    می خوام دانشگاهس رو توی کانادا بهم معرفی کنید که رشته ام رو داشته باشه و اینکه شرایط پذیرشش چیه؟
    واقعا جی مت و جی آر ای برام سخته چون دیدم که دوستام چه جوری پیر شدن واسش
    میشه بدون جی آر ای رفت یا نه باید واسش وقت بزارم
    ضمن اینکه میتونم یه پروپوزال قوی از تزم بنویسم و برای اساتیدشون بفرستم
    می دونید در واقع می خوام لطف کنید و یه راهنمایی جامع بهم بدین
    خیلییییییییییییییییی ممنون میشم خیلییییییییییییییییییی

یه چیز دیگه این که حتما باید برای آزاذ کردن مدرکمون به وزارت علوم پول بدیمالان قیمت آزاد کردن مدرک کارشناسی و ارشد چی هست؟
    ممنون میشم
    ویرایش توسط dariush81 : November 3rd, 2017 در ساعت 02:49 AM

Banned

من لیسانس شهرسازی و تو ایران تمام می کنم اما قصدم اینه که برای فوق برم آمریکا. کسی هست که در مورد یک دانشگاه مناسب تو این رشته اطلاعاتی داشته باشه؟ اصلا امکان فاند گرفتن برام وجود داره؟

Junior Member

سلام من لیسانس معماری از دانشگاه سراسری اردبیل با معدل 615.9و ارشد علوم تحقیقات تهران با معدل 17 ذارم مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه میتونم نمزه تافل و ایلتس بیارم مقاله isiرا هم در حال نوشتن هستم آیا سوئد برای من دکتری پذیرش میدن یا ارشد و اینکه معماری بهتره یا شهرسازی

چون هزینه مهمه آیا کشور دیگه هم هست که برام مقدور باشه و مدرکش معتبر باشه یعنی در حد سوئد؟

سلام من تازه تصميم گرفتم واسه ادامه تحصيل خارج از كشوراقدام كنم و اطلاعاتم خيلي كمه ممنون ميشم كمكم كنيد
    الان ترم ٣ ارشد طراحي شهري هستم و ميخوام واسه دكتراي شهرسازي يا طراحي شهري اقدام كنم
    كشوراي مد نظرم هم بيشتر كانادا و انگليس و آمريكا هستش و البته سوئد(چون از اقوامم اونجا هستن ولي زبانش يه ذره باعث شده كمتر بهش فكر كنم)
    اطلاعاتم هم ليسانس آزاد شهرسازي معدل ١٨.٢١ و ارشد آزاد طراحي شهري كه فعلاً معدلم ١٨هستش زبانم هم فعلاً مدرك ندارم ولي توانايي اينكه تا زماني كه درسم تموم بشه بگيرمو دارم هنوز هم مقاله اي ندارم و كار هم انجام ندادم ولي نرم افزاري هم مدرك و هم توانايي بالايي دارم.
    ميخوام بدونم شانسي براي پذيرش دارم و كدوم كشور با توجه به اطلاعاتم برام مناسب تره؟!و اسم دانشگاه هايي رو كه ميشناسيد رو بهم بگيد.
    هزينه تحصيل هم خيلي واسم مهمه و بايد fund داشته باشه

Junior Member

سلام واقعا ممنون از فروم عالیتون
    یه سوال داشتم چون زبانم خوب نیست نمیتونم برم سایت های خارجی تا خودم جوابشو بگیرم
    پس لطف کنین شماپاسخ بدین
    میشه لیست ده دانشگاه اول در رشته طراحی شهری برای فوق لیسنانس در کشور کانادا رو بگین
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MIDICA نمایش پست ها
    سلام واقعا ممنون از فروم عالیتون
    یه سوال داشتم چون زبانم خوب نیست نمیتونم برم سایت های خارجی تا خودم جوابشو بگیرم
    پس لطف کنین شماپاسخ بدین
    میشه لیست ده دانشگاه اول در رشته طراحی شهری برای فوق لیسنانس در کشور کانادا رو بگین
    ممنون
    http://www.psb-planningcanada.ca/CER...ngprograms.php

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)