صفحه 10 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

سلام
    من دانشجوی رشته شهرسازی هستم .می خواستم برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم.می خواستم بدونم این dead line که واسه ارسال مدارک گذاشتن مربوط به Application میشه فقط یا مدارکم تا اون موقع باید بفرستی؟

سلام من کارشناسی شهرسازی از دانشگاه سراسری دارم. می خواستم ببینم واسه پذیرش مالزی یا فنلاند portfolio لازم است تو مستر رشته های design ؟؟

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

سلام
    من در اکادمی شهر سازی خارکف (National municipal academy‏ )در اوکراین درس می خونم 5 ساله اینجا هستم تو دانشگاه ما 30 نفر ایرانی در حال تحصیل هستن 2 نفر در مقطع دکترا شهر سازی 1 نفر دکترای عمران و بغیه که در مقطع لیسانس و فوق لیسانس هستن و اکادمی مورد تایید وزارت علومه دارای کادر علمی قوی هم هستش. دارای رشته های شهر سازی معماری عمران هتلداری و غیره شهریه پاینی داره مدت فوق لیسانس ها هم 1 ساله بجز معماری که 18 ماه
    اینم ادرس سایتش /www.ksame.kharkov.ua
    اگه کسی سوالی داشت اماده پاسخ دادن هستم و اگر کسی خواست اینجا ثبت نام کنه من این کار رو با دریافت هزینه های مر بوط که خیلی پایین تر از موسسات هستش انجام می دم.
    اگه مایل بودین پیام بدین که شماره خودمو تو پیام خصوصی براتون ارسال کنم.

Junior Member amish آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_frost نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی شهرسازی از دانشگاه سراسری دارم. می خواستم ببینم واسه پذیرش مالزی یا فنلاند portfolio لازم است تو مستر رشته های design ؟؟
    As far as I know for Malaysia having a portfolio is not necessary but recommended

Junior Member amish آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arianh نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی رشته شهرسازی هستم .می خواستم برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم.می خواستم بدونم این dead line که واسه ارسال مدارک گذاشتن مربوط به Application میشه فقط یا مدارکم تا اون موقع باید بفرستی؟

.It depends on the university you are applying for. I know about Toronto University that you do not need to mail any hard-copy document. All you have to do is filling on online application form and paying application fee.

Junior Member

دوستان کسی تا حالا لیستی برای خودش از دانشگاه های ارائه دهنده رشته های شهرسازی در نیاورده؟
    به نظرتون خوب نیست اگه لیستها رو با هم شیر کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام دوستان!
    این لینک زیر رو مشاهده کنید:
    http://www.urbanicity.org/Site/Education
    موفق باشید
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

چه سایت خوبی POOH
    ----
    بچه ها ما Erasmus Mundus

نداریم اصن؟ من هیچ چیزی مرتبط با رشته مون تو سایتشون ندیدم ، شاید اشتباه میگردم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

خواهش می کنم
    منم چیز مرتبط ندیدم، محیط زیست بود بیشتر.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس عمران درام و الان دانشجوی فوق برنامه ریزی شهری علم و صنعتم.3 سال سابقه کار در عمران دارم و 2 سال هم در شهرسازی با پست های مدیریتی خوب.امسال می خوام اپلای کنم می خواستم ببینم از دوستان کسی شروع کرده؟آیا از پاسخ هایی که میگرفته راضی بوده و کلن امیدی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)