صفحه 12 از 56 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member amish آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    اوهوم. اوهوم... مرسی
    خوب حالا سوال اینه که آیا باید جفتشون رو تو ایمیل به استاد اتچ کنم؟ همه جا شنیدم فقط رزومه اتچ میشه آیا پورتفولیو هم باید اتچ بشه؟
    I did not attached it to my emails since I think for funding the research background is more important than the design background, and if a professor needs your portfolio he will ask about that

نقل قول نوشته اصلی توسط aynaz_n نمایش پست ها
    معدل لیسانسم 17.34
    فوق لیسانس 17.72
    برای مستر urban planning & urban design اقدام کردم
    Austin دانشگاه خیلی خوبیه ولی برای دکتری پذیرش گرفتن یکم سخته باید تافل بالای 100 و gre بالای 1200 ( verbal 500) داشته باشی
    شما برا مستر اپلای کردی یا دکترا؟همسر من برنامه ریزی می خونه.من شنیده بودم برا رشته برنامه ریزی شهری فاند خیلی کمه و شانسی نیست.شما که تجربه داشتین هم اینو تایید میکنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civilfbg نمایش پست ها
    شما برا مستر اپلای کردی یا دکترا؟همسر من برنامه ریزی می خونه.من شنیده بودم برا رشته برنامه ریزی شهری فاند خیلی کمه و شانسی نیست.شما که تجربه داشتین هم اینو تایید میکنین؟
    Of course not! It is not true ...Indeed, the chance is much less than engineering fields, but, it is possible, it directly depends on her resume, for instance, I am majoring Urban Planning too, while I have some options to choose among them, from US, and Australia, both has provided tuition fees and stipend living

Junior Member

دوستان تا حالا کسی جواب گرفته؟
    با فاند یا بدون فاند
    میخوام بدونم کسی جواب گرفته اصلن؟

Junior Member

Hi i wanted to ask u about urban planning or design career in north America or Europe?
    Please help me im really confused.

Junior Member amish آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sajaf نمایش پست ها
    Hi i wanted to ask u about urban planning or design career in north America or Europe?
    Please help me im really confused.
    Hi, Unfortunately the market for urban design or planning career is not good right now in the U.S
    Many of my classmates just entered the PhD program because they did not find an appropriate job.

I am not sure about Canada and other countries

سلام دوستان من میخوام برای رشته شهرسازی در مقطع لیسانس درخواست بدم برای دانشگاه concordia
    کسی هست که کمک کنه؟؟چون تو سایت دانشگاه هم urban planningهمurban studies هست.اینا چه فرقی با هم داره؟؟

Junior Member regional آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ريزي منطقه اي/ علامه طباطبايي

انگار وضعيت برنامه ريزي شهري و شهرسازي خيلي خوب نيست تو پذيرش و فاند. اينطور به نظر مي رسه چون توي نتايج نبود كسي كه پذيرش با فاند گرفته باشه واسه برنامه ريزي. خيلي نگران شدم. نكنه همه ي زحماتمون بيهوده است و اصلا توي اين رشته خبري از فاند نيست؟!
    بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط regional نمایش پست ها
    انگار وضعيت برنامه ريزي شهري و شهرسازي خيلي خوب نيست تو پذيرش و فاند. اينطور به نظر مي رسه چون توي نتايج نبود كسي كه پذيرش با فاند گرفته باشه واسه برنامه ريزي. خيلي نگران شدم. نكنه همه ي زحماتمون بيهوده است و اصلا توي اين رشته خبري از فاند نيست؟!
    وضعیت پذیرشش که خرابه خرابه! اینجا هم که هیچ کس نیست بتونه کمکی بکنه اینقدر که بچه هایی که این رشته رو خوندن تو فروم کم هستن! ولی نشد نداره! یکی از بچه های ما پارسال از واترلو فول فاند گرفت ازتورنتو هم پذیرش گرفت برای مستر. یکی دیگه هم از کلگری پذیرش گرفت. ولی در حالت کل اوضاع زیاد جالب نیست. استادای اون ور هم که کلا خسته می شن ایمیل ها رو جواب بدن!
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Junior Member regional آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ريزي منطقه اي/ علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    وضعیت پذیرشش که خرابه خرابه! اینجا هم که هیچ کس نیست بتونه کمکی بکنه اینقدر که بچه هایی که این رشته رو خوندن تو فروم کم هستن! ولی نشد نداره! یکی از بچه های ما پارسال از واترلو فول فاند گرفت ازتورنتو هم پذیرش گرفت برای مستر. یکی دیگه هم از کلگری پذیرش گرفت. ولی در حالت کل اوضاع زیاد جالب نیست. استادای اون ور هم که کلا خسته می شن ایمیل ها رو جواب بدن!
    شما كدوم دانشگاهيد؟ شرايط اون دوستان خيلي خاص بود؟
    بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)