صفحه 13 از 56 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

والله من فعلا نمی دونم وضعیت چطوریه! منتظرم جوابم بیاد! ولی کلا استانداردهای بالایی رو برای پذیرش لازم داریم، خیلی جاها تو آمریکا تافل بالای 100 می خوان و این خودش یکی از اون چیزهای سخته، از طرفیم توی رشته ی ما واقعا سخته کسی مقاله خوب ISI بده اینم یکی از عواملشه،
    حالا تا دو سه ماه دیگه که جوابهام اومد بهتر می تونم اظهار نظر کنم
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    والله من فعلا نمی دونم وضعیت چطوریه! منتظرم جوابم بیاد! ولی کلا استانداردهای بالایی رو برای پذیرش لازم داریم، خیلی جاها تو آمریکا تافل بالای 100 می خوان و این خودش یکی از اون چیزهای سخته، از طرفیم توی رشته ی ما واقعا سخته کسی مقاله خوب ISI بده اینم یکی از عواملشه،
    میانگین معدل بالاتر نسبت به بقیه رشته ها، تافل بالا، sample of writing و هزار تا دنگ و فنگ دیگه ... ! نتیجه اش هم که با خداست!
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand_bht نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای رشته شهرسازی در مقطع لیسانس درخواست بدم برای دانشگاه concordia
    کسی هست که کمک کنه؟؟چون تو سایت دانشگاه هم urban planningهمurban studies هست.اینا چه فرقی با هم داره؟؟

Urban Planning یه مقداری طراحی داره و اگه میخواین شهرسازی اپلای کنی اینو انتخاب کنی ... البته مهم نیست بعدا میتونید رشتتون را عوض کنی فقط یه سری درساتون کم و زیاد میشن، ولی استخون بندی هر دوشون یکیه ... خلاصه اینکه Urban Studies درسای تئوری و خوندنی داره، ولی "Urban Planning" علاوه بر اون طراحی هم داره و کامل تره ....
    ویرایش توسط studentz : February 18th, 2012 در ساعت 08:31 PM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها

دوستان داستان مقاله ISI مسلما خیلی مفیده، ولی تو رشته ما خیلی کم اتفاق میفته که کسی مقاله ISI داشته باشه

پس اگر ISI ندارین نگران نباشین . سه چیز خیلی تعیین کننده است تو رشته ما:
    1- نمره زبان بالااا (تاکیید میکنم رو کلمه بالا)
    2- معدل خوب
    و 3- انجام دادن کارهای مرتبط با Research Interest استاد . .. حالا میتونه کار تحقیقی باشه ، میتونه دونستن نرم افزار باشه و میتونه یه تکنیک باشه

البته برای Urban Design طراحی و ایده پردازی هم مهم میشه ...

اینم اضافه کنم که تو رشته ما مهارت های Reading و Listening مهم نیست اونقدا ..

برای رشته ما WRITING و SPEAKING مهمه
    ویرایش توسط studentz : February 18th, 2012 در ساعت 08:40 PM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

Junior Member

سلام
    من مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد می خونم.معدلم تقریبا50/16 تا 17.با توجه به اینکه زبانم خیلی خوبه می تونم IELTS با 5/6 یا7 بگیرم.مقاله داخلی هم دارم + چند تا مقاله ترجمه.

به نظرتون شانس گرفتن بورس واسه مستر (فقط برای تحصیل و نه زندگی)می تونم شانس داشته باشم؟رنکینگ دانشگاهم زیاد مهم نیست.اگه شانس ندارم کدوم دانشگاه ها از لحاظ شهریه مناسبترن واسه مستر؟

مرسی

Junior Member

سلام بچه ها می شه 1 نظر بدین من واقعا سر دوراهی موندم نمی دونم برای phd ، برای رشته urban plannig واسه امریکا اقدام کنم یا اصلا بیخال این اپلای بشم برم واسه مهاجرت. من 2تا مقاله علمی پژوهشی دارم 1 علمی آموزشی 4 تام معرفی پروژه، معدلمم 18،سابقه کارم مرتبط 3 سالی دارم سابقه تدریسم دارم تو دانشگاه، زبان ندارم هنوز ولی سطحم بدک نیست وقت بزارم فکر کنم 90 بیارم دیگه. ولی حتما فاند احتیاج دارم در غیر اینصورت اصلا از پس مخارجش بر نمی یام...... چه کنم شانسی هست واسه phd با fullfund??

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

[QUOTE=saraaaaa;672290]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaaa نمایش پست ها
    سلام بچه ها می شه 1 نظر بدین من واقعا سر دوراهی موندم نمی دونم برای phd ، برای رشته urban plannig واسه امریکا اقدام کنم یا اصلا بیخال این اپلای بشم برم واسه مهاجرت. من 2تا مقاله علمی پژوهشی دارم 1 علمی آموزشی 4 تام معرفی پروژه، معدلمم 18،سابقه کارم مرتبط 3 سالی دارم سابقه تدریسم دارم تو دانشگاه، زبان ندارم هنوز ولی سطحم بدک نیست وقت بزارم فکر کنم 90 بیارم دیگه. ولی حتما فاند احتیاج دارم در غیر اینصورت اصلا از پس مخارجش بر نمی یام...... چه کنم شانسی هست واسه phd با fullfund??[/QUOT??

کسی نیس راهنمایی کنه؟
    واسه امریکا GRE هم نیازه.شما معدلت خوبه(نمی دونم کدوم دانشگاهی و مقطعش)اگه تافل و gre بالا بیاری شانس واسه امریکا داری یا کانادا.البته معدل لیسانسم مهمه...

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

[QUOTE=saraaaaa;672290]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaaa نمایش پست ها
    سلام بچه ها می شه 1 نظر بدین من واقعا سر دوراهی موندم نمی دونم برای phd ، برای رشته urban plannig واسه امریکا اقدام کنم یا اصلا بیخال این اپلای بشم برم واسه مهاجرت. من 2تا مقاله علمی پژوهشی دارم 1 علمی آموزشی 4 تام معرفی پروژه، معدلمم 18،سابقه کارم مرتبط 3 سالی دارم سابقه تدریسم دارم تو دانشگاه، زبان ندارم هنوز ولی سطحم بدک نیست وقت بزارم فکر کنم 90 بیارم دیگه. ولی حتما فاند احتیاج دارم در غیر اینصورت اصلا از پس مخارجش بر نمی یام...... چه کنم شانسی هست واسه phd با fullfund??[/QUOT??

کسی نیس راهنمایی کنه؟
    سلام دوست عزیز...اگر دانشگاه‌ها و معدلتون رو با جزئیات عنوان می‌کردین بهتر میشد نظر داد. به هر حال، همینطور که دوستان قبلان گفتن توی این رشته فاند خیلی‌ کم و رقابتی هست و دلیلشم این هست که اربان پلنینگ ارتباط خیلی‌ قوی، بر خلاف سایر رشته ها، با صنعت نداره! از اونجایی که خیلی‌ وربال هست، زبان خیلی‌ خیلی‌ مؤثر هست.اگر آمریکا مود نظرتون هست، باید جی‌آرای خوب هم داشته باشین. مثلا من تا بحال ۴ تا پذیرش دکترا گرفتم که فقط یکیش فاند داشته. اما اگر علاقمند هستین ناامید نشین و اپلی‌ کنین. هم واسهٔ اروپا و هم واسهٔ آمریکا. موفق باشین.

Junior Member

ممنون از راهنماییهاتون. دانشگاه فوقم علم و صنعت بوده . معدل لیسانسم 16 از یه دانشگاه غیر انتفاعی. می شه بگین پذیرشاتنو از کجاها بوده و شرایط خودتون چه طوری بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    شما نمره زبانتون چند شده؟چون بریتیش کلمبیا و تورونتو 7.5 واسه ایلتس می خواد که به نظر من خیلی آوردنش سخته...اما نمرات زبان امریکا معقول تره من 5.5 و 6 هم دیدم..
    میشه بگین 5.5 کدوم دانشگاه میخواد عجیبه یکم! برا مستر یا دکترا
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)