صفحه 14 از 56 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Senior Member s30min آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_2012 نمایش پست ها
    میشه بگین 5.5 کدوم دانشگاه میخواد عجیبه یکم! برا مستر یا دکترا
    مرسی
    مثلا دانشگاه هاوایی پارسال که نمره 5.5 قبول می کرد امسال رو نمی دونم...

اون هاوایی که تو هونولولو هست؟برای دکترا 5.5 قبول می کرد؟

Junior Member bandiket آواتار ها

سلام،کسی میدونه کدوم دانشگاها تو ترکیه کارشناسی شهرسازی و واسه ارشد طراحی شهری دارن.؟

Junior Member

سلام,بچه ها کسی درمورد بورس تو اتریش خبر داره؟ واسه رشته برنامه ریزی شهری,من به یه موسسه زنگ زدم گف کلا بیخیال بورس شید!

Junior Member

سلام
    من میخواستم شرایط رشته طراحی شهری تو مقطع کارشناسی ارشد بدونم تو اروپا . آلمان و ایتالیام اولویت داره واسم. اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم. البته رشته کارشناسی من شهرسازی بوده معدلمم 16/50 ایلتسم هنوز ندادم اما تو اموزشگاه دوره ام دیگه تقریبا تمومه .

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه بین المللی سال اول هستم. رشته کارشناسی من علوم اجتماعی از دانشگاه آزاد بوده. می خوام برای ادامه تحصیل چه در مقطع ارشد و چه دکتری، به خارج از ایران ترجیحا کشوری اروپایی سفر کنم. البته می خوام به صورت رایگان یا اینکه بورس بگیرم از دانشگاهی. ممنون می شم در این خصوص کمکم کنید. با تشکر. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    والله من فعلا نمی دونم وضعیت چطوریه! منتظرم جوابم بیاد! ولی کلا استانداردهای بالایی رو برای پذیرش لازم داریم، خیلی جاها تو آمریکا تافل بالای 100 می خوان و این خودش یکی از اون چیزهای سخته، از طرفیم توی رشته ی ما واقعا سخته کسی مقاله خوب ISI بده اینم یکی از عواملشه،
    حالا تا دو سه ماه دیگه که جوابهام اومد بهتر می تونم اظهار نظر کنم

سلام
    خواست بدونم نتیجه شما اومد؟؟ چی شد؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من شهرسازی خوندم، قصد دارم برای ادامه برم استرالیا.. البته فعلا در مراحل ابتدایی این هدفم..کسی میدونه که آیا برای ارشد استرالیا خوب بورس میده؟؟؟ و آیا اگه بورس بگیری اون قضیه پولی کلونی که به مدت ۳ماه باید تو حسابت باشه برای ویزا دادن چی میشه؟ کنسل میشه؟؟؟ و اینکه کسی میدونه که کدوم دانشگاه استرالیا توی رشته ما معتبرتره؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

تو رشته شهرسازی کسی از اراسموس پذیرش گرفته؟
    اگه کسی هست گرایش و شرایطش و میزان فاندشو بگه لطفا

Junior Member

[QUOTE=rezarchitect;672390]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaaa نمایش پست ها

سلام دوست عزیز...اگر دانشگاه‌ها و معدلتون رو با جزئیات عنوان می‌کردین بهتر میشد نظر داد. به هر حال، همینطور که دوستان قبلان گفتن توی این رشته فاند خیلی‌ کم و رقابتی هست و دلیلشم این هست که اربان پلنینگ ارتباط خیلی‌ قوی، بر خلاف سایر رشته ها، با صنعت نداره! از اونجایی که خیلی‌ وربال هست، زبان خیلی‌ خیلی‌ مؤثر هست.اگر آمریکا مود نظرتون هست، باید جی‌آرای خوب هم داشته باشین. مثلا من تا بحال ۴ تا پذیرش دکترا گرفتم که فقط یکیش فاند داشته. اما اگر علاقمند هستین ناامید نشین و اپلی‌ کنین. هم واسهٔ اروپا و هم واسهٔ آمریکا. موفق باشین.
    سلام می‌شه لطفا شرایطتون که تونستین باهاش فاند کامل بگیرین رو بگید؟ ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)