صفحه 15 از 56 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

سلام. من دانشجوی فوق لیسانس شهرسازی هستم. دانشگاه روزانه میخونم. کسی میدونه میشه با گذاشتن مدرک تو وزارت کار مدرکو آزاد کرد و واسه Phd اقدام کرد؟؟چون مشکل سربازی دارم و نمیخوام چون روزانه بودم تمام هزینه فوق و لیسانسمو بدم

بله، امکانش هست. حداقل تا 3 سال پیش که بود

نقل قول نوشته اصلی توسط amirforuhar677 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی فوق لیسانس شهرسازی هستم. دانشگاه روزانه میخونم. کسی میدونه میشه با گذاشتن مدرک تو وزارت کار مدرکو آزاد کرد و واسه Phd اقدام کرد؟؟چون مشکل سربازی دارم و نمیخوام چون روزانه بودم تمام هزینه فوق و لیسانسمو بدم
    سلام. هرچند که این تاپیک موضوعش چیز دیگه هست، ولی نه نمیشه. شما برای آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی باید یک سال از پایان خدمت یا معافیتت بگذره. تو همین سایت سرچ کنی یه تاپیک با همین عنوان هست. موفق باشی.

سلام دوستان
    به نظرتون برای مقطع فوق لیسانس
    MA Urban design بهتره یا Msc Urban design?
    کسی تفاوتش رو میدونه؟
    به لحاظ بازار کار کدوم بهتره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

سلام
    من از دانشگاه SFU کانادا برای رشته M. of urban studies برای spring2013 پذیرش گرفتم. استرس زیادی دارم.
    اینجا کسی هست که اونم پذیرش گرفته باشه یا الان در حال گذروندن این رشته باشه یا کسی رو بشناسه که شرایطی مثل من داشته باشه؟ یه راهنمایی هایی بگیرم.
    ممنون می شم اگه کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه SFU کانادا برای رشته M. of urban studies برای spring2013 پذیرش گرفتم. استرس زیادی دارم.
    اینجا کسی هست که اونم پذیرش گرفته باشه یا الان در حال گذروندن این رشته باشه یا کسی رو بشناسه که شرایطی مثل من داشته باشه؟ یه راهنمایی هایی بگیرم.
    ممنون می شم اگه کمکم کنید.
    سلام میشه لطف کنید در مورد شرایطتون بگید منظورم رزومه و ... است و اینکه فاند هم گرفتین یا نه؟ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh_a نمایش پست ها
    سلام میشه لطف کنید در مورد شرایطتون بگید منظورم رزومه و ... است و اینکه فاند هم گرفتین یا نه؟ممنون
    من فاند نگرفتم چون اینجوری شانس قبول شدن بیشتر هست که self fund اپلای بشه. بعد از این که پذیرش داده بشه، فاندهای زیادی هست که وقتی وارد دانشگاه شدید می شه برای اونا اقدام کرد.
    فارغ التحصیل دانشگاه تهران(هنرهای زیبا) با معدل 16 رشته معندسی شهرسازی.
    من وقتی اپلای کردم 1.5 سال از فارغ التحصیلیم گذشته بود و درست از ماه بعد از فارغ التحصیل شدن مشغول به کار بودم. تو رزومه ترجمه کتاب تخصصی داشتم، مقاله نداشتم، کارهای داوطلبانه مرتبط با رشته ام( شهرسازی) انجام دادم. دوره های مختلف آموزش نرم افزار های تخصصی از جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران داشتم. چند تا زبان می دونم. یه پروژه برای شهرداری داشتم و این که یه دوره کارآموزی حین تحصیل در شهرداری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام
    من دانشجوی فوق طراحی شهری دانشگاه شیرازم . رتبه 1 ورودی بودم و بدون کنکور ارشد قبول شدم . اما می خوام برای direct phd درخواست بدم . یک سری دانشگاه ها پیدا کردم که urban planning رو دارن اما دانشگاه های بالای بودن که رنکشون 12 یا کمتر بوده . به نظرتون احتمالش هست قبول شم ؟ کسی دانشگاهی سراغ داره که direct phd داشته باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dp6768 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی فوق طراحی شهری دانشگاه شیرازم . رتبه 1 ورودی بودم و بدون کنکور ارشد قبول شدم . اما می خوام برای direct phd درخواست بدم . یک سری دانشگاه ها پیدا کردم که urban planning رو دارن اما دانشگاه های بالای بودن که رنکشون 12 یا کمتر بوده . به نظرتون احتمالش هست قبول شم ؟ کسی دانشگاهی سراغ داره که direct phd داشته باشه ؟
    من دانشگاهی که برای این رشته مستقیم PhD داشته باشه، کم دیدم. (البته من آمریکا و کانادا رو بیشتر نگاه کردم) و بیشترشون مدرک Master رو میخوان. بعدم این‌که شما شانس دارید برای زیر 12 یا نه بستگی به خیلی چیزا داره. شما هیچ چیز نگفتید! معدل کارشناسی، نمره زبان (تافل/آیلتس و GRE برای آمریکا)، تعداد مقالات و کلا CV و... نمیشه همینطوری گفت آره یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

ر
    نقل قول نوشته اصلی توسط zdesign نمایش پست ها
    من دانشگاهی که برای این رشته مستقیم PhD داشته باشه، کم دیدم. (البته من آمریکا و کانادا رو بیشتر نگاه کردم) و بیشترشون مدرک Master رو میخوان. بعدم این‌که شما شانس دارید برای زیر 12 یا نه بستگی به خیلی چیزا داره. شما هیچ چیز نگفتید! معدل کارشناسی، نمره زبان (تافل/آیلتس و GRE برای آمریکا)، تعداد مقالات و کلا CV و... نمیشه همینطوری گفت آره یا نه.
    هنوز امتحان تافل و GRE ندادم. اما معدلم 17.50 هست. مقاله ای که بخواد جایی چاپ بشه نداشتم اما همینطور که می دونید رشته ما پر از مقاله و پروژه های تحقیقاتی هست .دنبالشم یک مقاله هم بدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)