صفحه 2 از 56 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

به نظر من اصلا نباید از دانشگاه های اروپایی غافل شد. حتی کشورهای اسکاندیناوی. همین چند روز پیش دیدم که دانشگاه ونیز چندتا بورس دکتری پیشنهاد داده و تو انگلیس هم دانشگاه نیوکاسل خیلی حوبه. در هر صورت همونجور که pooh میگخخ رزومه خیلی موثره. چیزی که من هنوز باهاش در گیرم.!

sarakhs
    Guest

براي pooh
    سلام .. از پيام‌هاتون اين‌گونه برداشت کردم که شهرسازي مي‌خوانيد.
    من هم شهرسازي خواندم. البته طراحي شهري. مي‌خواستم بدانم کجا اقدام کرديد و پذيرش گرفتيد و کجا را به من توصيه مي‌کنيد. با تشکر

Junior Member

hi I just wanna ask whether i can find a master degree program in UDesign with fund and good scholarship
    and the other question how much is it possible to enter Master of architecture from urban planning and also receive a fund or scholarship?
    Regards

من هم شهرسازي هستم، دوستان اگر سئوالي داشتند خوشحال ميشوم راهنمايي كنم

Junior Member

پیش فرض Urban design

سلام دوستان ممنون می‌شم اگه تو رشته طراحی شهری یک دانشگاه خوب با کمک هزینه تحصیلی ترجیحا به ترتیب امریکا کانادا استرالیا و اروپا معرفی کنید

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Urban design

نقل قول نوشته اصلی توسط vfa1985
    سلام دوستان ممنون می‌شم اگه تو رشته طراحی شهری یک دانشگاه خوب با کمک هزینه تحصیلی ترجیحا به ترتیب امریکا کانادا استرالیا و اروپا معرفی کنید
    شما لطف کنید معدلتونو نمره TOEFL, GRE و.... را بگید تا بچه ها بتونند بهتر کمکتون کنند

موفق باشید

Junior Member

با تشکر از شما آقا محمد عزیز
    من مشخصات ایجوریه:
    تاقل و gre رو هنوز ندارم
    معدل کلم 15.5
    به طور کلی می‌خوام بدونم واسه ارشد جائی که واسه این رشته به ترتیب مثل آمریکا کانادا استرالیا و اروپا همراه با Scholarship باشه کجاست
    با تشکر

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vfa1985

تاقل و gre رو هنوز ندارم
    معدل کلم 15.5
    به طور کلی می‌خوام بدونم واسه ارشد جائی که واسه این رشته به ترتیب مثل آمریکا کانادا استرالیا و اروپا همراه با Scholarship باشه کجاست
    با تشکر
    سوالتون خیلی کلی است , ولی من اگه جای شما بودم بشتر به فکر آوردن یه نمره خوب توی تافل و جی ار ای بودم ; ; که اگه نمره خوبی بیارید حتما می تونید دانشگاه های خوب آمریکا پذیرش بگیرید البته با انتخاب دانشگاه مناسب و تماس با اساتید مربوطه

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام
    چه برای برای رشته شهرسازی یا هر رشته ی دیگه بخواید apply کنین، داشتن یک نمره زبان عالی چه آیلتس(7 به بالا) و چه تافل(100 به بالا) می تونه پشتوانه محکمی براتون باشه. در مقاطع مختلف هم گرفتن بورس متفاوت هست. گرفتن بورس در دوره ارشد کار محالی نیست اما نادری است. توی رشته ما معدل زیر الف هم نکته خوبی محسوب نمی شه!بعد از داشتن یک رزومه توپ نیاز به یک portfolio تمام عیاره که شامل کارای دستی و تحلیلهای گرافیکی خیلی خوب هست. از مقاله چیزی نمی گم چون توی ارشد زیاد ضروری نیست.
    موفق باشین
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)