صفحه 38 از 56 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

سلاااام
    شما استرالیا هستید؟؟؟
    پایان نامه من راجع به مسکن کم درآمدها در ایران هستش بنظرتون چجوری میتونم استادی رو پیدار کنم که در این زمینه کار کرده باشه؟
    اگر امکانش هست ممنون میشم راجع به پیدا کردن ژورنالهای معتبر مرتبط با موضوع منو راهنمایی کنید.
    و اینکه اقامت گرفتن بعد از اتمام دوره تحصیلی در استرالیا به چه شکل هست ایا ممکنه؟؟
    مرسی از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye1367 نمایش پست ها
    سلاااام
    شما استرالیا هستید؟؟؟
    پایان نامه من راجع به مسکن کم درآمدها در ایران هستش بنظرتون چجوری میتونم استادی رو پیدار کنم که در این زمینه کار کرده باشه؟
    اگر امکانش هست ممنون میشم راجع به پیدا کردن ژورنالهای معتبر مرتبط با موضوع منو راهنمایی کنید.
    و اینکه اقامت گرفتن بعد از اتمام دوره تحصیلی در استرالیا به چه شکل هست ایا ممکنه؟؟
    مرسی از راهنماییتون

سلام
    بله من استرالیام! شما اول باید موضوع تز دکتراتونو مشخص کنین و یکی دو صفحه هم در مورد اینکه میخوایین چیکار کنین بنویسین بعد بر اساس اون استاد پیدا کنین. راه استاد یافتن هم اینه که مقالات انگلیسی که در مورد موضوع شماهست رو چک کنین ببینی کیا در این مورد بیشتر نوشتن و یا اینکه برین تو سایت دانشگاههای استرالیا اساتید شهرسازیشونو چک کنین ببینی کیا علایقشون این موضوعه یا شبیه این موضوعه.
    در مورد ژورنال هم اگه سرچ کنین لیست ژورنالهای ISI شهرسازی میاد ولی من دقیقا نمیدونم کدوم مشخصا رو مسکن کار میکنن اما اکثرشون همه نوع مقاله ای چاپ میکنن.
    متاسفانه رشته شهرسازی سال 2015 از لیست رشته های موردنیاز واسه اقامت حذف شد! بنابراین فعلا نمیشه واسه اقامت کاری کرد مگر اینکه رشته همسرتون تو لیست باشه یا اینکه کاری پیدا کنین اینجا که ازون طریق اقدام کنین ولی بطور کلی امسال شرایط اینه حالا ممکنه سالهای بعد تغییر کنه شرایط. اگه سوال دیگه ای دارین خوشحال میشم کمکی کنم.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharman نمایش پست ها
    سلام
    بله من استرالیام! شما اول باید موضوع تز دکتراتونو مشخص کنین و یکی دو صفحه هم در مورد اینکه میخوایین چیکار کنین بنویسین بعد بر اساس اون استاد پیدا کنین. راه استاد یافتن هم اینه که مقالات انگلیسی که در مورد موضوع شماهست رو چک کنین ببینی کیا در این مورد بیشتر نوشتن و یا اینکه برین تو سایت دانشگاههای استرالیا اساتید شهرسازیشونو چک کنین ببینی کیا علایقشون این موضوعه یا شبیه این موضوعه.
    در مورد ژورنال هم اگه سرچ کنین لیست ژورنالهای ISI شهرسازی میاد ولی من دقیقا نمیدونم کدوم مشخصا رو مسکن کار میکنن اما اکثرشون همه نوع مقاله ای چاپ میکنن.
    متاسفانه رشته شهرسازی سال 2015 از لیست رشته های موردنیاز واسه اقامت حذف شد! بنابراین فعلا نمیشه واسه اقامت کاری کرد مگر اینکه رشته همسرتون تو لیست باشه یا اینکه کاری پیدا کنین اینجا که ازون طریق اقدام کنین ولی بطور کلی امسال شرایط اینه حالا ممکنه سالهای بعد تغییر کنه شرایط. اگه سوال دیگه ای دارین خوشحال میشم کمکی کنم.
    موفق باشین
    وضعیت کار برای رشته شهرساز در استرالیا در حال حاضر چجوریه؟ رشته همسرم صنایع هست لیسانس صنایع. ببخشید که زیاد سوال میپرسم ولی خیلی برام مهمه که برم استرالیا و اقامت بگیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

وضعیت کار برای رشته شهرساز در استرالیا در حال حاضر چجوریه؟ رشته همسرم صنایع هست لیسانس صنایع. ببخشید که زیاد سوال میپرسم ولی خیلی برام مهمه که برم استرالیا و اقامت بگیرم.
    نه خواهش میکنم. من خیلی در جریان بازرار کار نیستم ولی وقتی یه رشته حذف میشه از لیست یعنی نیروی کار اون رشته رو اون سال لازم ندارن حالا شاید سالهای بعد نیاز باشه ولی فعلا نمیشه اقامت گرفت با شهرسازی. رشته همسرتونو چک کنین تو این سایت شاید باشه:
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ions-lists/SOL

Junior Member

[QUOTE=somaye1367;2190235]

بله رشته همسرم هست. اگه درست متوجه شده باشم با مدرک ایشون میشه اقامت گرفت؟؟
    بنظرتون بهتره که روی موضوع پایان نامه ام کار کنم برای مقاله یا اینکه با اساتید دانشگاه های استرالیا در ارتباط باشم و از اونا بخوام موضوعی رو بهم معرفی کنن؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=somaye1367;2190244]

بله رشته همسرم هست. اگه درست متوجه شده باشم با مدرک ایشون میشه اقامت گرفت؟؟
    بنظرتون بهتره که روی موضوع پایان نامه ام کار کنم برای مقاله یا اینکه با اساتید دانشگاه های استرالیا در ارتباط باشم و از اونا بخوام موضوعی رو بهم معرفی کنن؟؟؟
    بله دیگه از شرطیق همسرتون میشه اقامت گرفت. معمولا خودشون موضوع پیشنهاد نمیدن باید شما پیشنهاد بدین.

Junior Member

[QUOTE=baharman;2190261]

بله دیگه از شرطیق همسرتون میشه اقامت گرفت. معمولا خودشون موضوع پیشنهاد نمیدن باید شما پیشنهاد بدین.
    سلام ممنونم از راهنماییتون.
    من چه جوری میتونم بفهمم کدوم دانشگاه ها رشته شهرسازی دارن؟
    و اینکه در استرالیا مرتبط با رشته شهرسازی چه رشته هایی هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=somaye1367;2193016]
    نقل قول نوشته اصلی توسط baharman نمایش پست ها

سلام ممنونم از راهنماییتون.
    من چه جوری میتونم بفهمم کدوم دانشگاه ها رشته شهرسازی دارن؟
    و اینکه در استرالیا مرتبط با رشته شهرسازی چه رشته هایی هستن؟
    راه خاصی نداره سرچ کنین تو سایت دانشگاهها
    planning, built environment, urban studies... این کی وردها رو سرچ کنین

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه فوق لیسانسم شهرسازی بوده اگه بخوام در زمینه محیط زیست تو دکتری ادامه تحصیل بدم و برای این رشته اپلای کنم کار درستیه؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

سلام
    با توجه به اینکه فوق لیسانسم شهرسازی بوده اگه بخوام در زمینه محیط زیست تو دکتری ادامه تحصیل بدم و برای این رشته اپلای کنم کار درستیه؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    سلام
    مشکلی نیست مخصوصا اگر پایان نامه یا مقالاتتون در این زمینه بوده باشه
    مهم اینه که استاد دانشگاه مورد نظر تایید کنه موضوع و کار شما رو
    یا حق ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)