صفحه 4 از 56 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط parastooo نمایش پست ها
    من ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه تهران دارم ولی اصلا یک مقاله هم ندارم ایا شانسی برای گرفتن پذیرش واسه دکتر را از دانشگاه های آمریکا ،کانادا، استرالیا یا اروپا رو دارم می شه راهنمایی کنید؟
    in addition to paper, there are several factors such as GPA, Language Point, work experience and GRE (for US) which are really important for getting admission. so you should consider the other factors as well as papers.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran, urban planning

Smile شهرسازی

از همه می خوام که هر تجربه یا اطلاعی درباره تحصیل رشته شهرسازی در خارج ار کشور دارن با دیگران به اشتراک بذارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran, urban planning

در مورد نیاز به مقاله میشه بیشتر توضیح بدید؟ یعنی اصلا به کار نمیاد؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azam1 نمایش پست ها
    در مورد نیاز به مقاله میشه بیشتر توضیح بدید؟ یعنی اصلا به کار نمیاد؟
    داشتن مقاله 100% فاکتور بسیار مهمی توی پذیرش هستش به خصوص اگر در ژورنالهای معتبر و یا کنفرانسهای معتبر بین المللی باشه
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

دوستان من قصد ادامه تحصيل در مقطع دكتراي شهرسازي در فرانسه يا كشورهاي فرانسه زبان را دارم در انجمن فرانسه پاسخي نيافتم كسي هست كه دانشجوي فوق يا دكتري شهرسازي در فرانسه يا كشورهاي فرانسه زبان باشد يا اطلاعاتي در اين زمينه داشته باشد؟
    اطلاعات من: فوق شهرسازي دانشگاه آزاد تهران مركز،،‌معدل 15.8 ،انگليسي متوسط رو به خوب ، فرانسه ترم سوم(در حال خواندن)،
    سوالات من:دانشگاههاي شهرسازي داراي دوره دكترا در اين كشورها و اولويت آنها از لحاظ اعتبار، هزينه و بورس و ...، تجربيات دوستان در اين زمينه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله (معماری)

درود بر همه ی اپلایر های عزیز

فوق شهرسازی میخونم میخواستم ببینم دانشگاهای آمریکا برای شهرسازی نسبت به تعداد درخواست کننده های این رشته زیاد فاند میدن یا کم ؟ منظورم اینه که اصلا امیدی هست به گرفتن پذیرش با فاند یا نه؟
    کمه یا زیاده؟

سلام
    من لیسانس شهرسازی از دانشگاه دولتی یزد هستم . با معدل 15 ، و کارای طراحیم هم متوسط بوده ، آیا شانس گرفتن پذیرش تو دانشگاه های معتبر رو دارم ؟

Junior Member

من تو ایتالیا لیسانسش رو گرفتم و الان هم دارم فوقش رو میخونم ولی خب می خوام برای دکترا برم آمریکا منتهی نمیدونم برای این رشته فاند خوب میدهند یا متوسط یا خیلی کم اونقدر که شانسش خیلی کمه ،اگر کسی هست که در مورد فاند دادن در شته های real state , City planner , MBA برای دکترا یا فوق اطلاعات داره یه مقدار برامون بگه ،که زیاده ،کمه یا اگه هست بیشتر کدوم دانشگاهاس ، خیلی ممنون

Junior Member adel_ist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre khanom نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس شهرسازی از دانشگاه دولتی یزد هستم . با معدل 15 ، و کارای طراحیم هم متوسط بوده ، آیا شانس گرفتن پذیرش تو دانشگاه های معتبر رو دارم ؟
    من لیسانس شهرسازی از دانشگاه فردوسی ام و با معدل 15.5 و طراحی ضعیف از سه تا دانشگاه معتبر پذیرش گرفتم امسال. نتیجه اخلاقی اینکه : بعله، شانس دارید، فقط باید زمان بذارین.

Junior Member adel_ist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله (معماری)

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_app نمایش پست ها
    درود بر همه ی اپلایر های عزیز

فوق شهرسازی میخونم میخواستم ببینم دانشگاهای آمریکا برای شهرسازی نسبت به تعداد درخواست کننده های این رشته زیاد فاند میدن یا کم ؟ منظورم اینه که اصلا امیدی هست به گرفتن پذیرش با فاند یا نه؟
    کمه یا زیاده؟
    والا اینجوری نمیشه گفت (زیاد یا کم) کما اینکه زیاد بودن تعداد فاندها دلیل نمیشه که بر شما فاند بدن و برعکس. در عین حال پروسه کلی برای گرفتن فاند در آمریکا تماس با استاد و «متقاعد» کردن استاده که اگر به شما فاند بدن، ضرر نمی کنن. اینم لازمش اینه که «خیلی فعال» باشین، تماستونو با استاد قطع نکنین و نشون بدین دانشجوی با انگیزه ای هستین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)