صفحه 41 از 56 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

دوستان کسی که از سیلابس های درسی اش توی رشته طراحی شهری، درس "مباحث اجرایی طراحی شهری" اگه داره و ریز نمراتش رو ترجمه رسمی کرده لطفا انگلیسی این درس رو برای من بفرسته. ممنون

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    دوستان کسی که از سیلابس های درسی اش توی رشته طراحی شهری، درس "مباحث اجرایی طراحی شهری" اگه داره و ریز نمراتش رو ترجمه رسمی کرده لطفا انگلیسی این درس رو برای من بفرسته. ممنون
    Administrative Issues of urban Design
    یا
    Executive Issues of urban Design
    یا حق ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    من
    Executive Topics of (on) Urban Design
    رو پیشنهاد می کنم.

رشته و دانشگاه

یا حتی:

Executive Affairs of Urban Design
    یا حق ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    Many thanks
    NUS! Also you can find more info on "Natayeje Paziresh" section of my account
    تبریک میگم.منم میخوام واسه سنگاپور اقدام کنم.شما بورس سینگا گرفتین؟

سلام دوستان
    با توجه به اینکه برنامه ریزی شهری معادل urban planning و طراحی شهری معادل urban design و برنامه ریزی منطقه ای معادل regional planning و مدیریت شهری معادل urban management هست؛ هنگام ترجمه مدرک لیسانس که "مهندسی شهرسازی" خوندیم در ایران و ترکیبی از واحدهای برنامه ریزی، طراحی، مدیریت، منطقه ای و... توش تدریس شده و توی ریز نمراتمون هم این دروس ذکر شدن، مقطع کارشناسی ما تحت چه عنوانی توی دارالترجمه ها و مطابق قوانین وزارت علوم ترجمه میشه؟ لطفاً کسی که سابقه ترجمه مدرک کارشناسی مهندسی شهرسازی رو داره راهنمایی کنه.
    با سپاس فراوان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه برنامه ریزی شهری معادل urban planning و طراحی شهری معادل urban design و برنامه ریزی منطقه ای معادل regional planning و مدیریت شهری معادل urban management هست؛ هنگام ترجمه مدرک لیسانس که "مهندسی شهرسازی" خوندیم در ایران و ترکیبی از واحدهای برنامه ریزی، طراحی، مدیریت، منطقه ای و... توش تدریس شده و توی ریز نمراتمون هم این دروس ذکر شدن، مقطع کارشناسی ما تحت چه عنوانی توی دارالترجمه ها و مطابق قوانین وزارت علوم ترجمه میشه؟ لطفاً کسی که سابقه ترجمه مدرک کارشناسی مهندسی شهرسازی رو داره راهنمایی کنه.
    با سپاس فراوان
    سلام
    معمولا همۀ دارالترجمه ها بصورت اتوماتیک مهندسی شهرسازی رو Urban Planning Engineering ترجمه میکنن که در نگاه اول جالب به نظر نمیاد ولی خب واقعیت اینه که مهندسی شهرسازی اساسا اصطلاح آکادمیک نیست و بنابراین ترجمه اش هم اینجوری میشه. ما با همین ترجمه اپلای کردیم پذیرش هم گرفتیم
    نگران نباشید
    یا حق ...

Junior Member

سلام دوستان آیا کسی می دونه شرایط کاری رشته Sustainable Urban Environments در آمریکا چطوره؟ آیا راحت می شه بعد از تحصیل در این رشته در آمریکا کار پبدا کرد؟

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

بچه ها میشه لطفا یه توضیحی بدین که تز دکترا آیا باید در ادمه کار ارشد باشه حتما؟ من زمانیکه اس او پی رو مینویسم چون میخوام برای تز دکترام یه موضوع دیگه کار کنم یکم گپ به وجود میاد.. تغییر موضوع روی پذیرش گرفتن تاثیر نمیذاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonarpl نمایش پست ها
    بچه ها میشه لطفا یه توضیحی بدین که تز دکترا آیا باید در ادمه کار ارشد باشه حتما؟ من زمانیکه اس او پی رو مینویسم چون میخوام برای تز دکترام یه موضوع دیگه کار کنم یکم گپ به وجود میاد.. تغییر موضوع روی پذیرش گرفتن تاثیر نمیذاره؟
    نه الزاما. مادامی که بتونین به طور منطقی چنین گپی رو توجه کنین (علاقه روی موضوع جدید و روندی که باعث شد به چنین درکی از تغییر علاقتون برسین و احتمالا به طور ایده آل اثبات این که واقعا به موضوع جدید علاقه مند هستین که باین اثبات می تونه با پیوست کردن کارهایی که انجام دادین روی موضوع جدید و یا حداقل ایده هایی که دارین صورت بگیره). مثلا ما کسی رو توی lab مون داریم که کارشناسی، کامپیوتر خونده و هم چنین کسی که از زیست شناسی اومده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)