صفحه 42 از 56 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

سلام دوستان بین 3 کشور آلمان، ایتالیا و اتریش کدام یک برای رشته شهرسازی و گرایش برنامه ریزی شهری(فوق لیسانس) قوی تر و کاربردی تر هست به طوری که دانشجو را برای کار حرفه ای پس از تحصیل آماده کند؟ و اینکه امکان بورسیه کامل شدن از کدام یک بالاتر است؟؟ من شنیده ام که دانشگاه های ایتالیا در صورت ارائه فرم اجاره خانه سرپرست خانواده و فیش حقوقی دانشجو را بورسیه کامل میکند. برای آلمان و اتریش به چه صورتی است؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوستان
    با توجه به ماهیت میان رشته ای شهرسازی، میخواستم بدونم عنوان این رشته هم در مقطع کارشناسی و هم کارشناسی ارشد به چه صورت نوشته میشه؟ منظورم BA یا BS.c و... هست. برای رزومه میخوام.
    با سپاس
    کمک کردن دیگران به شما در اپلای ابرود از روی وظیفه نیست از روی لطفه! لطفاً بفهمید!
    اپلای ابرود یک گنجینه بزرگ از اطلاعات ارزشمنده...

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به ماهیت میان رشته ای شهرسازی، میخواستم بدونم عنوان این رشته هم در مقطع کارشناسی و هم کارشناسی ارشد به چه صورت نوشته میشه؟ منظورم BA یا BS.c و... هست. برای رزومه میخوام.
    با سپاس
    من از دارالترجمه خواسته بودم که به Urban Planning and Design برام ترجمه کنن. برای همکلاسیم ترجمه کردن به Urban Planning Engineering. نهایتا برای مستر هم جفتمون خارج از ایران مجدد همکلاسی شدیم. الان که دکترا هستم، با طیف بسیار وسیعی از بچه هایی با کارشناسی های مختلف همکار هستم از جغرافیا و پرستاری گرفته تا ریاضیات و فیزیک و کامپیوتر. به عبارت دیگه، خیلی روی موضوع عنوان حساس نباشین. کارهایی که می کنین مهمه که چه سمت و سویی داره. موفق باشین.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با سپاس
    سلام
    خود دارالترجمه اگه مهندسي شهرسازي بوده باشيد urban planning engineering ترجمه ميكنه و جز اين هم بعيد ميدونم دادگستري تاييد كنه
    یا حق ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    خود دارالترجمه اگه مهندسي شهرسازي بوده باشيد urban planning engineering ترجمه ميكنه و جز اين هم بعيد ميدونم دادگستري تاييد كنه
    من، کارشناسی ورودی 84 مهندسی شهرسازی بودم و همون طور که توی کامنت بالا عرض کردم دارالترجمه طبق درخواست خودم ترجمه کرد و تایید هم شد.

پیش فرض درخواست کمک

سلام دوستان خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی دارد من رو راهنمایی کنه چون به این راهنمایی فوق العاده احتیاج دارم. سوالی که دارم این است که برای رشته شهرسازی اسم چند تا دانشگاه خوب رو بهم معرفی کنید که بیشتر متمرکز به برنامه ریزی شهری باشن واسه مستر و سیستم آموزشی کاربردی داشته باشه به این معنی که دانشجو بعد از تحصیلش واسه بازار کار آماده شده باشه نه مثل ایران که بعد از فارغ التحصیلی با معدل بالا تازه میبینی تو دانشگاه هر کاری کردین فوق العاده غیراصولی و به نوعی خاله بازی بوده و در واقع الان شما کار یلد نیستید. واقعا ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام
    من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد دارم و فوق شهرسازی آموزش محور از دولتی یزد و 10 تا مقاله در همایشهای بین المللی و یکی ای اس آی.البته زیاد کردن این مقاله ها بران اصلا کاری نداره.چند سالی سابقه تدری توی دانشگاه های مختلف را هم دارم و چند تا هم پروژه معماری و شهرسازی
    آیا میتونم برای دکتری برم جایی؟یا حتما باید 1 فوق دیگه اونجا بگیرم.چه کشوری بهتر هست برای ادامه تحصیل در رشته شهرسازی؟والبته تحصیل رایگان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی - دانشگاه ارومیه

سلام
    من لیسانس شهرسازی هستم
    فوق رو اول می خواستم اپلای کنم ولی منصرف شدم و ایران می خونم ولی برا دکترا تنها گزینم ادامه تحصیل خارج از ایرانه
    با دوستام در مورد ادامه خارج از ایران بحث می کردیم گفتن واسه رشته ما واسه دکتری بعد فوق سخته اپلای کردن،باید ایران دکتری قبول شی بعد اپلای کنی!!!
    کی از همچین سیستمی سر در میاره؟مگه میشه؟چرا باید این شکلی باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی - دانشگاه ارومیه

سلام
    دوستان اگه کسی لیستی از دانشگا های آمریکایی و اروپایی و آسیایی که رشته شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری و منطقه ای رو داره و مورد تایید وزارت علوم هست جمع آوری کرده به اشتراک بذاره همه بتونن استفاده کنن
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    م.شهرسازی

سلام
    من لیسانس شهرسازی دارم
    یه سوال داشتم:برای اینکه راحت تر بتونم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری برم خارج, ادامه تحصیل تو مقطع ارشد و گرایش برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا تربیت مدرس؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)