صفحه 44 از 56 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

سلام دوستان
    من تازه ميخام شروع كنم ليسانس جغرافيا برنامه ريزي شهري دانشگاه تهران دارم با معدل ١٤ و الان ترم ٢ مهندسي شهرسازي علوم تحقيقات هستم معدلم ترم پيش شد ١٦ انشالا تا ١٧-١٨ برسونمش اين ترم زبانم دارم كلاساشو ميرم سوالاي من اينه با اساتيدم صحبت كردم ولي نتونستم ايده اي براي موضوع پايان نامه بگيرم ليست پايان نامه هارم ديدم درواقع ميخام يه موضوع جديد به روز كه بشه مقاله ازش دراورد كار كنم از سمتي نميدونم مقاله رو از پايان نامم در بيارم يا جدا بنويسم ميخام براي امريكا رزوممو قوي كنم براي دكتري فاند بگيرم از دوستان كسي اگه با توجه به شرايط من چيزي ميدونه ممنون ميشم راهنمايي كنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی

سلام دوستان
    من دانشجو شهرسازی دانشگاه سراسری اورمیه معدل 16 و خورده ای و ارشد طراحی شهری دانشگاه ازاد با معدل 18و خورده ای هستم. دو تا مقاله در کنفرانس بین المللی و یک مقاله داخلی دارم . زبانم خوبه و بنظرم میتونم تا 6 ماه اینده زبان رو 95 بگیرم.میخوام واسه دکتری اقدام کنم و هدف اصلی م زندگی کردن در کشور مقصد هست. با توجه به اینکه عنوان پایان نامه ام احیا حاشیه رودخانه با رویکرد برند فرهنگی بوده و مقاله هام به هویت توی محله شهری یا الگوی رفتاری در فضاهای شهری مربوط بوده .
    بنظرتون بین رشته های شهرسازی دکتری مثلا urban design یا environmental planning کدوم رو انتخاب کنم؟
    واینکه من فول فاند میخوام و میخوام زندگی کنم تو اون شهرکدوم دانشگاه بنظرتون واسه من بهتره؟
    برای ادمه تحصیل در دکتری رشته معماری واسه من مرتبط حساب میشه یا امکان قبول شدنش سختتره ؟

سلام
    بااین رزومه:
    کارشناسی:مهندسی شهرسازی دانشگاه تهران بامعدل 16/5
    کارشناسی ارشد:دانشجوی ترم 1 ارشدبرنامه ریزی شهری دانشکاه تهران
    خواستم بدونم چه کشورهاودانشگاه هایی راحت ترمیتونم پذیرش بگیرم ؟وآیامعمولا برای رشته ی شهرسازی فاندوجودداره یاخیر؟

Junior Member

سلاممن ترم 7 شهرسازی دانشگاه آزاد هستم با معدل 17 اسکیسم هم نسبتا قابل قبول هست، زبانم تقریبا بد نیس ولی خب آیلس و تافل ندارم البته یه مقاله هم (هرچند آی اس آی نیس) دارم. میخواستم ببینم آیا شانسی برای پذیرش دانشگاه معتبر دارم یانه؟! و سوال دیگم اینه که با توجه به اینکه کارم گرافیک دیزاین هست آیا رشته و مهارت های متفرقه میتونه کمکی در این زمینه و پرشدن رزومه داشته باشه یا نه؟ چقدر موثره؟ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان (نیما، مرتضی، میترا و پری)،

این سوالات قبلا در همین فروم پاسخ داده شده. مخصوصا چند تا از جواب ها تقریبا به طور جامعی سعی کردن که به شکل کلی یه سری ایده هایی رو بدن راجع به دانشگاه ها و کشورهای مناسب و رزومه های مورد نیاز و غیره. شاید اگر اونا رو بخونین ابتدا، بتونه دید بهتری بهتون بده و سوالات جدیدی رو ایجاد کنه که تا به حال پرسیده نشده.

موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    سلام دوستان (نیما، مرتضی، میترا و پری)،

این سوالات قبلا در همین فروم پاسخ داده شده. مخصوصا چند تا از جواب ها تقریبا به طور جامعی سعی کردن که به شکل کلی یه سری ایده هایی رو بدن راجع به دانشگاه ها و کشورهای مناسب و رزومه های مورد نیاز و غیره. شاید اگر اونا رو بخونین ابتدا، بتونه دید بهتری بهتون بده و سوالات جدیدی رو ایجاد کنه که تا به حال پرسیده نشده.

موفق باشین
    اگه براتون ممکنه و لینکشو بفرسین خیلی ممنون میشم چون من هرچی گشتم تو این 44 صفحه پیدا نکردم
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    واسه مستر رشته های شهرسازی (گرایش planning or development) توی اروپا کدوم دانشگاه ها دارن که انگلیسی ارائه بشه! (اولویت انگلیسی بعد فرانسوی بعد آلمانی)
    من که گشتم خیلی تعداد دانشگاه ها کمه واسه این رشته!!
    بیشتر دنبال دانشگاه هایی هستم شهریه اش رایگان یا کم باشه و اقامت بعد از تحصیل تقریبا راحت تر باشه!(نه مثل نروژ یا دانمارک که خیلی خیلی سخت هست اقامت بعد از اتمام تحصیل)

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra9121 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو شهرسازی دانشگاه سراسری اورمیه معدل 16 و خورده ای و ارشد طراحی شهری دانشگاه ازاد با معدل 18و خورده ای هستم. دو تا مقاله در کنفرانس بین المللی و یک مقاله داخلی دارم . زبانم خوبه و بنظرم میتونم تا 6 ماه اینده زبان رو 95 بگیرم.میخوام واسه دکتری اقدام کنم و هدف اصلی م زندگی کردن در کشور مقصد هست. با توجه به اینکه عنوان پایان نامه ام احیا حاشیه رودخانه با رویکرد برند فرهنگی بوده و مقاله هام به هویت توی محله شهری یا الگوی رفتاری در فضاهای شهری مربوط بوده .
    بنظرتون بین رشته های شهرسازی دکتری مثلا urban design یا environmental planning کدوم رو انتخاب کنم؟
    واینکه من فول فاند میخوام و میخوام زندگی کنم تو اون شهرکدوم دانشگاه بنظرتون واسه من بهتره؟
    برای ادمه تحصیل در دکتری رشته معماری واسه من مرتبط حساب میشه یا امکان قبول شدنش سختتره ؟
    شما با توجه به موضوع پایان نامه تون دانشگاه مانیتوبا کانادا رو بررسی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله (معماری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Eriol1365 نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصيل رشته شهرسازي هستم ولي در اين حوزه فعاليتم نداشتم اما الان قصد أقامت در كانادا و كار در اين رشته دارم . مي خواستم از دوستاني كه در اين حوزه فعال اند بپرسم يادگيري كدام نرم افزار ها در پيدا كردن شغل مناسب مفيد تر است ؟؟؟
    و اينكه مدرك ليسانس ايران رو قبول دارن ؟؟؟
    این خیلی ساده است تو سایت linkedin یه سرچی بکنی تو قسمت جاب همه چی رو متوجه میشی ولی بذار واضح تر بگم کانادا 21% .استرالیا 17%و امریکا و اروپا 8%تا سال 2020 پیشرفت خواهند داشت تو شهرسازی

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط e1d1 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد دارم و فوق شهرسازی آموزش محور از دولتی یزد و 10 تا مقاله در همایشهای بین المللی و یکی ای اس آی.البته زیاد کردن این مقاله ها بران اصلا کاری نداره.چند سالی سابقه تدری توی دانشگاه های مختلف را هم دارم و چند تا هم پروژه معماری و شهرسازی
    آیا میتونم برای دکتری برم جایی؟یا حتما باید 1 فوق دیگه اونجا بگیرم.چه کشوری بهتر هست برای ادامه تحصیل در رشته شهرسازی؟والبته تحصیل رایگان
    عزیزم معدل .سابقه کار و.... اینا رو هم بنویسی بهتر میشه نظر داد.ولی بطور کلی با توجه به مقالات زیاد شما به فرض معدل خوب استرالیا براتون عالیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)