صفحه 45 از 56 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_shah نمایش پست ها
    سلام...بالاخره چکار کردی ؟ تصمیمتو گرفتی؟ منم دکترای شهرسازی ویمار قبول شدم، اما زیاد راضی نیستم.تصمیم دارم برم اما دوباره برای آمریکا اقدام می کنم.
    سلام چرا راضی نبودید

Junior Member

سلام میشه لیست دانشگاه های شهرسازی استرالیا رو برام بزارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninnt نمایش پست ها
    با سلام. من می خواهم برای دانشگاه های ایتالیا مخصوصاً پلی تکنیک( برای phd ) اقدام کنم. تا جایی که امکان داشته باشه طراحی می خواهم اما برنامه ریزی هم دوست دارم. شرایطم اینه لطفاً نظرتون را بدید:
    مهندسی شهرسازی با معدل کل 16.44 که معدل دو سال آخرم 17.40 هست از دانشگاه شیخ بهایی
    ارشد طراحی شهری از دانشگاه آزاد که البته تموم نشده هنوز و دارم رو پایان نامم کار می کنم و معدل کلم تا اینجا 19.33 ست.
    2 تا مقاله در همایشهای بین المللی
    1 مقاله در همایش ملی
    در حال گذروندن دوره IELTS هستم و می دونم که حداقل 6.5 رو می گیرم
    چه قدر شانس دارم برای پذیرش و چه قدر برای فاند دارم تو این دانشگاه ها؟
    تو این مدت که در حال پایان نامه نوشتن هستم شما توصیه می کنید برای تقویت رزومه چی کار کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام من GRE ندارم ولی بقیه مدارکم کامله مقاله هم دارم الان میتونم برای همین دانشگاه هایی که شما پذیرش گرفتین اقدام کنم و بعد مدرک GRE رو بهشون بدم؟ و اینکه شرایط اپلای برای این دانشگاه ها به چه صورت هست ایا هزینه دارند؟میشه لینک های این دانشگاه رو برام ارسال کنید؟چه قدر زمان دارم تا دد لاین این دانشگاه ها؟

درود بر همه دوستان عزیز،

متاسفانه امروز ریاست جمهوری جدید آمریکا، دونالد ترامپ، حکم حکومتی ای رو امضا خواهد کرد که بر مبنای اون شهروندان ایران به همراه چند کشور دیگه از هرگونه سفر به خاک آمریکا و تحت پوشش هر نوع ویزایی موقتا و تا اطلاع ثانوی منع می شن. لذا دوستان شاید بهتر باشه که به قول معروف همه تخم مرغاشون رو توی یک سبد نگذارن. فقط آمریکا اپلای نکنین و احبار مربوطه رو هم پیگیری کنین. در حال حاضر هر 2 گروه PAAIA و NAIC که توسط ایرانی-آمریکایی ها پایه گذاری شدن دارن سعی می کنن که لابی کنن که توی طرح اسم ایران آورده نشه ولی بعید به نظر می رسه موفق بشن با توجه به این که توی همه اخباری که تا به حال منتشر شده اسم ایران هم اومده در لیست کشورهای مسلمان خظرناک.

http://www.reuters.com/article/us-us...-idUSKBN1582XQ

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری

با سلام و خسته نباشید خدنت دوستان عزیز.بنده کارشناسی شهرسازی و ارشد طراحی شهری دارم.از دوستان کسانی که در مورد دوره دکتری رشته شهرسازی در آمریکا و کانادا و حتی اروپا اطلاعاتی دارند خواهشا راهنمایی فرمایید.کدام دانشگاه ها در این رشته و در مقطع دکتری بورسیه میدهند.و اینکه آمریکا،کانادا،یا اروپا؟کدومو برای شهرسازی مناسبتر میدانید؟سپاس

Junior Member

سلام..من دانشجوی کارشناسی مهندسی شهرسازی هستم و معدل کل ام ۱۷ و نیم هست.ترم اخرم و پایان نامه دارم...چند تا راهنمایی میخوام ممنون میشم کمکم کنید...من علاقه دارم به نیوزلند مهاجرت کنم..اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید لطف بزرگی بهم میکنید که بگید بهم..و اینکه چه موضوعاتی الان بهتر هست برای پایان نامه ام که به درد پذیرش گرفتن هم بخوره..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.کسی از دوستان راجع به دوره دکترای رشته شهرسازی یا طراحی شهری یا برنامه ریزی شهری در انگلستان اطلاعاتی داره؟و اینکه در کدوم دانشگاه ها و کدوم شهرها این رشته هارو دارند؟ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

سلام.من کارشناسی شهرسازی با معدل 18/30 از دانشگاه آزاد دارم. الان هم دانشجوی ارشد طراحی شهری آزاد علوم و تحقیقات هستم. چند مقاله داخلی دارم. به چند نرم افزار تسلط کامل دارم. برای آزمون IELTS دارم می خونم. ولی سابقه کار ندارم. برای اپلای شرایط مالی برام مهمه . می خواستم بپرسم کدام کشور ها برای گرفتن پذیرش با فاند و کمک هزینه مناسب تر هستند؟ در کل بهتره برای مستر مجدد اقدام کنم یا phd ؟

سلام
    با تشكر از سوالات و پاسخ هاي شما دوستان
    بنده ليسانس شهرسازي با معدل ١٧/٥٠ از دانشگاه ازاد دارم و الان هم دانشجوي ترم دوم ارشد برنامه ريزي شهري در دانشگاه ازاد پرديس هستم ، اول اينكه براي گرفتن پذيرش چه مدت زماني نياز دارم، دوم اينكه براي پذيرش ايا گرفتن مدرك از دانشگاه ازاد پرديس يا علوم تحقيقات يا مثلا تهران مركز يا ..... فرق ميكنه يا اينكه همه رو به چشم دانشگاه ازاد نگاه ميكنن،، سوم هم از نظر هزينه بين كانادا و كشورهاي اروپايي كدام به صرفه تر است؟
    ايا ميشه پذيرش گرفت و در همان كشور مقصد قبل از شروع تحصيل مدرك زبان گرفت؟
    براي اقامت همسر و فرزند چكار بايد كرد كه بتوانيم همراه خود ببريم؟
    خيلي سپاسگزارم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با درود.دوستان شهرسازی و معماری عزیز اگر اطلاع دارین لطفا یه ژورنال Q2 مجانی نو زمینه شهرسازی معرفی بکنید(ISI) که پروسه داوری اش هم طولانی نباشه دیگه ماکسیمم 3 ماه.
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)