صفحه 5 از 56 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط adel_ist نمایش پست ها
    من لیسانس شهرسازی از دانشگاه فردوسی ام و با معدل 15.5 و طراحی ضعیف از سه تا دانشگاه معتبر پذیرش گرفتم امسال. نتیجه اخلاقی اینکه : بعله، شانس دارید، فقط باید زمان بذارین.

مرسی تبریک می گم ، یه دلهره ای که دارم اینه که شاید نتونم دانشگا ه هایی رو که برای رشته طراحی معتبر هستن پیدا کنم ، این سایت هایی که برای رنکینگ دانشگاه هستن برای تمام رشته ها صادقند ؟ یا ابزار دیگه هم برای پیدا کردن دانشگاه وجود داره ؟

من لیسانس شهرسازی از دانشگاه فردوسی ام و با معدل 15.5 و طراحی ضعیف از سه تا دانشگاه معتبر پذیرش گرفتم امسال. نتیجه اخلاقی اینکه : بعله، شانس دارید، فقط باید زمان بذارین.
    مبارکه. از کدوم دانشگاه؟ با شهریه؟ فاند؟

Junior Member adel_ist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre khanom نمایش پست ها
    مرسی تبریک می گم ، یه دلهره ای که دارم اینه که شاید نتونم دانشگا ه هایی رو که برای رشته طراحی معتبر هستن پیدا کنم ، این سایت هایی که برای رنکینگ دانشگاه هستن برای تمام رشته ها صادقند ؟ یا ابزار دیگه هم برای پیدا کردن دانشگاه وجود داره ؟
    منظورتون از معتبر دقیقا چیه؟ از نظر وزارت علوم خودمون یا اعتبار جهانی؟ اگه منظورتون اعتبار جهانیه که می تونید از 2- 3 تا رنکینگ، رتبه دانشگاه رو چک کنید، یه کمی بالا پایین خواهد بود، ولی کلا می فهمین اون دانشگاه در چه حدیه. مثلا دانشگاه KTH ممکنه در سه رنکینگ مختلف 45، 72، 150 باشه. با این حساب می تونید مطمئن باشید که این دانشگاه جزو 200 دانشگاه برتر جهانه. با این همه من این نکته رو هم اضافه کنم که اونقدر که ما در قید و بند رنکینگ هستیم، غربی ها نیستند و این کار «شخصی» شماست که آیندتونو تضمین می کنه، نه دانشگاهی که توش درس خوندید یا حتی معدل فارغ التحصیلیتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط wise.architect نمایش پست ها
    مبارکه. از کدوم دانشگاه؟ با شهریه؟ فاند؟
    ممنون.
    Politecnico di Milano
    University of Helsinki
    Umea University

نه، فعلا که هیچ فاندی نگرفتم، البته این 2 تا دانشگاه آخر که فنلاند و سوئد هستن مجانین و کلا فاند هم نمیدن. فقط همون پلیتکنیک شهریه داره که اونم هنوز شانس گرفتن فاند دارم.

Junior Member

پذیرش که خب میدونم بالاخره آدم 5 تا دانشگاه اپلای کنه 2 تاش بهیش پذیرش میدن دیگه ،اما خب آیا این 3 تا پذیرش با فاند هستن؟ اگه آره فول فاند هستن با فاند بخور نمیر؟
    شرمنده یکم رک میپرسم قصد جسارت ندارم ،فقط اطلاعت تو این رشته اینقدر کمه که آدم نمیدونه اصلا ارزش داره وقت بگذاره یا اینکه نه بهتره وقتشو جای دیگه ای صرف کنه

Junior Member

ممنون.
    Politecnico di Milano
    University of Helsinki
    Umea University

نه، فعلا که هیچ فاندی نگرفتم، البته این 2 تا دانشگاه آخر که فنلاند و سوئد هستن مجانین و کلا فاند هم نمیدن. فقط همون پلیتکنیک شهریه داره که اونم هنوز شانس گرفتن فاند دارم.
    آخ ،الان دیدم پستت رو راجع به دانشگاها و فاند ،من هم لیسانس شهرسازی رو تو ایتالیا گرفتم و الان فوقم و ممکنه که برای فوق بیام همون پلی تکنیک ،راستی برای دانشگاهای آمریکا هیچ جایی اپلای نکردی؟

من کلا 7 تا دانشگاه فرستادم مدارکمو، سه تا کانادا، یه آمریکا و سه تا اروپا.
    آمریکا، دانشگاه Oregon فرستادم برای Master Program in Community Planning که ریجکت شدم. توی نامه ریجکت گفته ما سه تا سنجه داریم برای انتخاب دانشجو که تو 2 تاش خیلی خوب بودی ولی آخریش ضعیف بوده. اون دو تای اول Academic Record و Work Experience بود و آخریش Statement of purpose که متاسفانه خودم هم زیاد روش زمان نذاشته بودم.
    سه تای کانادا هم دو تاشو سرضرب ریجکت شدم، ولی یکیشو رزرو شدم که بعدا گفتن ریجکت شدی.

Junior Member

درود ،تافل و گره چند گرفته بودی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_app نمایش پست ها
    درود ،تافل و گره چند گرفته بودی؟
    تافل iBT 94 شدم. گره؟

Junior Member

سلام به همگی 1 سوال داشتم برای گرفتن فاند برای phd تو برنامه ریزی شهری برای امریکا بهتره از رده دانشگاههای بالا اقدام کرد یا پایین؟؟ کدومشون راحتر فاند می دن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)