صفحه 51 از 56 نخستنخست ... 41424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

سلام من 2 سال دیگه لیسانس شهر سازی ام رو میگیرم و فوق یا مستقیم دکترا میخوام برای کانادا و امریکا اقدام بکنم .میخواستم بدونم برای فوق و دکترا دقیقا چه رشته هایی رو میتونم اپلای بکنم؟ (به جز طراحی شهری و برنامه ریزی شهری)
    سایتی هست که بشه مقایسه کرد با لیسانس شهرسازی چی میشه خوند؟
    لیست دانشگاه هایی شهرسازی دارند رو چه سایتی داره ؟

Junior Member

سلام. من دکترای شهرسازی دانشگاه آزاد میخونم و دارم تموم میکنم تقریبا و آخراشه. میخوام برای هلند postdoc اقدام کنم و اکثرا SOP و Research Plan میخوام و برای نوشتن اینا کمک جدی میخوام. زبانم خوبه ولی آیلتس ندارم. مقاله هم دو تا علمی پژوهشی دارم و ISI ندارم. شانسی دارم؟ چی کار کنم که احتمال پذیرشم بره بالا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Snkmla نمایش پست ها
    سلام. من دکترای شهرسازی دانشگاه آزاد میخونم و دارم تموم میکنم تقریبا و آخراشه. میخوام برای هلند postdoc اقدام کنم و اکثرا SOP و Research Plan میخوام و برای نوشتن اینا کمک جدی میخوام. زبانم خوبه ولی آیلتس ندارم. مقاله هم دو تا علمی پژوهشی دارم و ISI ندارم. شانسی دارم؟ چی کار کنم که احتمال پذیرشم بره بالا؟
    I am sorry that I am replying in English; if is my office laptop with no Farsi fonts on it. I strongly recommend that you seek advertised positions for postdoc instead of sending a research proposal; otherwise you have to go through a long wait whether or not your proposal will be funded. On your second question, you will definitely need to enhance your CV with publications in internationally renowned peer-reviewed journals. To be brutally honest, no one truly cares about your locally published works, as no local journal carries enough weight

سلام بچه ها
    واسه دکترای طراحی شهری انگلستان ... هزینه تحصیل سالی چند در میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد مشهد - طراحی شهری

دانشگاه های انگلستان اغلب
    هزینه بسیار زیادی دارند دانشگاه ucl سرآمد هستش
    بعد از اون imperial college لندن
    مدرسه معماری منچستر تاپ ها هستند

Hi everyone,

We have two available positions in our research lab. Please send me your CV at mahyar@u.nus.edu. CV's must be in English, and so must the email.

1. Research Assistant to help with field-based measurement of cooling performance of urban trees towards development of mathematical models to estimate cooling ability based on functional traits of trees. The applicant should have at least bachelors in urban ecology, plant biology, environmental science, or other relevant fields, as well as statistical knowledge. The position will be for two years starting as soon as the suitable candidate is found. And will be hosted by
    National University of Singapore; NUS for those who may not know has been ranked 15th in the world, and top 10 worldwide in Architecture and Built Environment programs according to QS. The estimated salary for this position is $3200 depending the qualification.

2. Research associate to start in June 2019 until end of Dec 2020. The aim of this project is to analyze the national-scale supply-demand analysis of ecosystem services. The RA will help the research fellow in preparing the maps and analyzing the data. The applicant should have at least masters in relevant fields, with good practical knowledge of GIS, spatial and statistical analysis, remote sensing. This employment will be part of a large research team (comprised of 30 researchers) led by NUS, NTU and ETH in Zurich; all three universities are among the top 10 in the world. The salary for this position will be $4000 monthly.

Based on the policies of hiring universities, only graduates of Sarasari universities of Iran can apply for the positions.

سلام دوستان
    کسی لیست دانشگاه های آلمان داره ؟
    ممنون میشم در دسترس قرار بدید

Junior Member

سلام به همگی. من قصد دارم رشته برنامه ریزی شهری رو از مقطع کالج تو کانادا شروع کنم ولی کالجی پیدا نکردم اکثرا مستر بودن. کسی در رابطه با این موضوع اطلاعاتی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_74 نمایش پست ها
    سلام به همگی. من قصد دارم رشته برنامه ریزی شهری رو از مقطع کالج تو کانادا شروع کنم ولی کالجی پیدا نکردم اکثرا مستر بودن. کسی در رابطه با این موضوع اطلاعاتی داره؟
    سلام. مقطعی به نام "کالج" نداریم. اختمالا منظورتون مقطع کارشناسی هست که همه اون دانشگاه هایی که دوره مستر دارن دوره bachelor رو هم آفر می دن.
    موفق باشین

سلام دوستان بنده 1 سال دیگه لیسانس رو میگیرم معدلم تا الان 15 هست و قصد دارم برای کارشناسی به یکی از دانشگاهای اروپایی برم و ترجیحا دانشگاه رایگان یا با شهریه پایین آیا امیدی به پذیرش هست ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)