صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

سلام ببخشید من چون نمره زبان ندارم سوالم کمی کلی هست

لیسانس مهندسی شهرسازی غیرانتفاعی معدل ۱۵.۵۰

ارشد برنامه ریزی شهری غیر انتفاعی معدل ۱۸

یک مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله isi

برای دکترا برنامه ریزی شهری یا شهرسازی بخوام فول فاند بگیرم برای چه کشورهایی میتونم اقدام کنم؟شانسی برای فول فاند هست؟

سلام . من ارشد برنامه ریزی شهری پلی تکنیک تورین پذیرش گرفتم. ولی برای رشته های دیگه ای مثل کارافرینی و مدیریت هم اپلای کردم و فکر کنم اونا رو هم بتونم پذیرش بگیرم. دانشگاه تورین خیلی خوبه تنها شکم اینه که نتونم بعد از دانشگاه کار پیدا کنم چون فکر میکنم بازار کار خوبی نداره یعنی شنیده م .... کسی اطلاعاتی داره در مورد بازار کارش توی اروپا و اینکه چطور میتونم شانسم رو بیشتر کنم که کار پیدا کنم؟ و اینکه کلا از برنامه ریزی شهری و شهرسازی میشه یه بیزینس شخصی دراورد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansahib نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده 1 سال دیگه لیسانس رو میگیرم معدلم تا الان 15 هست و قصد دارم برای کارشناسی به یکی از دانشگاهای اروپایی برم و ترجیحا دانشگاه رایگان یا با شهریه پایین آیا امیدی به پذیرش هست ؟
    سلام
    ارشد اپلای میکنید یا کارشناسی!!!
    برای کارشناسی دانشگاه های المان ب نسبت رایگانه
    ولی اگه برای مستر اقدام کنید اکثر دانشگاه های اروپا بورسیه ها خیلی خوبی میدن که پایه قبول شدنش معدل بالا هس سعی کنید معدلتون رو بالا بیارید ( بورسیه هاش هم شهریه و هم هزینه زندگی رو شامل میشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieramin نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی شهرسازی از دانشگاه روزانه گیلان با معدل 16/50 و ارشد طراحی شهری از دانشگاه علم و صنعت با معدل 17/5 دارم.. آیا برای فاند دکترا در آلمان امیدی هست؟ پذیرش چطور؟ هنوز کار خاصی نکردم و اطلاعاتی ندارم.. میتونم تا اونموقع مقاله علمی پژوهشی و اینا بدم و مدرک 2 3 تا نرم افزار بگیرمو
    و اینکه خوندن این رشته ارزش داره در آلمان؟ و بازار کارش چظوره؟
    وضعیت فاند و کار در کشورهای دبگه ی اروپایی چطوره؟
    المان چون اکثر دانشگاه هاش رایگانه فاند ب سختی میدن
    رو کشور هایی مثل هلند فنلاند سوئد فکر کنید فاند هایی خیلی خوبی به بچه های دکترا میدن ولی وضعیت کار برای شهرساز بنظرم کانادا استرالیا و انگلیس خیلی بهتر از این کشورهایی ک گفتم هس.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_sc نمایش پست ها
    سلام
    من مهندسی شهرسازی با معدل 17.80 دارم از آزاد اصفهان و الانم دانشجوی ارشد طراحی شهری شیخ بهایی هستم چندین مقاله هم دارم البته در همایش های بین المللی داخل ایران سابقه ی کار پراکنده هم دارم زبان مدرک ندارم اما میتونم بگیرم زبانم صفر نیست خوبه میخواستم ببینم برای پذیرش باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم؟ نظرم روی اروپا هست ترجیحا آلمان اما خب هرجایی دیگه شرایط بهتری داشته باشه خوبه
    با این شرایط آیا واسه مقطع ارشد میشه پذیرش خوب گرفت؟ فاند چطوریه واسه ما؟ میشه گرفت یا نه؟ همچنین در خصوص پرتوفولیو کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    ممنون میشم جواب بدین
    با سلام
    بله میتونید پدیرش خوب بگیرید
    برای اروپا شرایط بورس شدن شرط معدل هس ولی برای کانادا جدا از معدل خوب بیشتر رو مقاله و رزومه نگاه میکنن و فاند میدن
    یه سایت بهتون معرفی میکنم میتونید برید نمونه کارای بچه ها رو ببنید البته با وی پی ان برید www.issuu.com در این سایت سرچ کنید urbanism portfolio

Junior Member

سلام
    من لیسانس شهرسازی و ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد با معدل به ترتیب 15 و 17 دارم. یک مقاله در ژورنال با ایمپکت بالا هم دارم. آیلتس 7 دارم و جی آر ای ندادم هنوز. میخواستم بدونم برای امرکیا کدوم دانشگاه ها رو با فند خوب پیشنهاد میکنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sare91 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس شهرسازی و ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد با معدل به ترتیب 15 و 17 دارم. یک مقاله در ژورنال با ایمپکت بالا هم دارم. آیلتس 7 دارم و جی آر ای ندادم هنوز. میخواستم بدونم برای امرکیا کدوم دانشگاه ها رو با فند خوب پیشنهاد میکنید. ممنون
    سلام.

با توجه به این که می خواین فاند بگیرین، حتما باید وقت بذارین و مکاتبه کنین با اساتید دانشگاه های مختلف. این امکان وحود داره که مثلا هیچ استادی از یه دانشگاهی که مثلا من یا دوستان معرفی می کنن در حال حاضر فاند نداشته باشه، د رحالی که استاد دیگه ای از یه دانشگاه دیگه که هیج کس معرفی نکرده قاند داشته باشه. رنکینگ QS رو برای Architecture and Built Environment کنین و به ترتیب از بالا ایمیل بزنین به اساتیدی که فکر می کنین کارشون به علاقتون می خوره.

موفق باشین

Junior Member

سلام وقتتون بخیر ، من میخوام برای ارشد برنامه ریزی اقدام کنم
    معدل 16.80
    آیلتس در حال خوندن هستم
    نمیدونم کدوم کشور و کدوم بورسیه میکند امکانش هست راهنمایی کنید؟

سلام دوستان عزیز
    من چند تا سوال دارم که امیدوارم به همشون جوابی از تجربه های دوستان داده شه
    1-آیا کسی دارالترجمه رسمی بسیار خوب در زمینه شهرسازی سراغ داره؟ لطفا در تهران معرفی کنید..من ساکن ساری در مازندران هستم که فکر نمیکنم دارالترجمه های اینجا چنگی به دل بزنن
    2-من فارغ التحصیل رشته شهرسازی دانشگاه شیخ بهایی با معدل:15.76 در سال 1385 و ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای دانشگاه آزاد قزوین با معدل:17.90 در سال 1389 هستم..مقاله هایی که چاپ کردم بیشتر در فصلنامه نظام مهندسی ساختمان مازندران و یکی هم همایش ملیه..اگر مدرک زبان رو بگیرم آیا با توجه به اینکه من مدت زیادی از فارغ التحصیلیم در مقطع ارشد گذشته و در این مدت حق التدریس دو دانشگاه در زمینه دروس شهرسازی در گروه معماری بودم باز هم امیدی به فاند گرفتن از دانشگاههای اروپایی میتونم داشته باشم؟لطفا کشورها رو برام قید کنید..با سپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_underlin نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من چند تا سوال دارم که امیدوارم به همشون جوابی از تجربه های دوستان داده شه
    1-آیا کسی دارالترجمه رسمی بسیار خوب در زمینه شهرسازی سراغ داره؟ لطفا در تهران معرفی کنید..من ساکن ساری در مازندران هستم که فکر نمیکنم دارالترجمه های اینجا چنگی به دل بزنن
    2-من فارغ التحصیل رشته شهرسازی دانشگاه شیخ بهایی با معدل:15.76 در سال 1385 و ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای دانشگاه آزاد قزوین با معدل:17.90 در سال 1389 هستم..مقاله هایی که چاپ کردم بیشتر در فصلنامه نظام مهندسی ساختمان مازندران و یکی هم همایش ملیه..اگر مدرک زبان رو بگیرم آیا با توجه به اینکه من مدت زیادی از فارغ التحصیلیم در مقطع ارشد گذشته و در این مدت حق التدریس دو دانشگاه در زمینه دروس شهرسازی در گروه معماری بودم باز هم امیدی به فاند گرفتن از دانشگاههای اروپایی میتونم داشته باشم؟لطفا کشورها رو برام قید کنید..با سپاس فراوان
    شانس شما بسیار کم می باشد.برای ترکیه و قبرس و مالزی اقذام بکن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)