صفحه 8 از 56 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra bahrani نمایش پست ها
    سلام به همه
    بچه ها می شه اونایی که تو رشته برنامه ریزی شهری اپلای کردن نتایج اپلایشون رو بذارن؟ البته به همراه نمرات امتحانا، معدل و اینکه آیا موفق شدن فاند بگیرن یا نه؟
    بخش نتایج پذیرش برای همین موضوع است دوست خوبم
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member

سلام دوستان
    من هم ارشد طراحی شهزی تهران مرکز میخونم البته 2 ترم دیگه درسم مونده ،راستش تصمیم دارم که برای ادامه تحصیل برم اما فقط اگه بتونم بورس بگیرم در غیر این صورت نمیشه
    چند تا سوال داشتم
    اول اینکه به نظرتون برای ارشد دوباره اقدام کنم یا دکترا؟ راستش چون واسه دکترا کلاس نمیگذارن یکم میترسم
    دوم اینکه من معدل AA داشت برای لیسانس توی فوق هم فعلن معدلم 18 هستش. معدل و مقاله داشتن (البته نه ISI) چه قدر توی بورس گرفتن گمگ میکنه؟
    من دقیقا نمیدونم GPA چی هستش؟ معدل دو دوسال آخر هستش یا نمرات تخصصی یا یه چیر دیگه کلن؟

Junior Member adel_ist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم ارشد طراحی شهزی تهران مرکز میخونم البته 2 ترم دیگه درسم مونده ،راستش تصمیم دارم که برای ادامه تحصیل برم اما فقط اگه بتونم بورس بگیرم در غیر این صورت نمیشه
    چند تا سوال داشتم
    اول اینکه به نظرتون برای ارشد دوباره اقدام کنم یا دکترا؟ راستش چون واسه دکترا کلاس نمیگذارن یکم میترسم
    دوم اینکه من معدل AA داشت برای لیسانس توی فوق هم فعلن معدلم 18 هستش. معدل و مقاله داشتن (البته نه ISI) چه قدر توی بورس گرفتن گمگ میکنه؟
    من دقیقا نمیدونم GPA چی هستش؟ معدل دو دوسال آخر هستش یا نمرات تخصصی یا یه چیر دیگه کلن؟
    برای طراحی شهری من ارشد رو توصیه می کنم نه دکترا. تا جایی که من می دونم دکترای طراحی 1. خیلی محدوده 2. بعد از فارغ التحصیلی فرصت های شغلیش خیلی خیلی کمه. (اگر می خواین در همون کشوری که تحصیل می کنین، مقیم بشین و کار کنین، ولی اگر قصدتون بازگشت به ایرانه که هیچ)
    قطعا هر دوش موثره مخصوصا اگر به فکر آمریکا یا کانادا هستین.
    GPA:General points Average هست که میشه معدل کل(که دروس عمومی رو هم شامل میشه). البته اکثر دانشگاه های آمریکایی و کانادایی علاوه بر معدل کل، معدل دو سال آخر هم براشون مهمه. در اینصورت شما باید جفتشو توی رزومه بنویسین.

Junior Member

دوست عزیز من ممنونم از بابت راهنمایی هات
    فقط من تو فکر رفتن به اروپام چون اونجا اکثر کشورها با داشتن ویزای تحصیلی بعد از 5 سال میشه اقامت گرفت اما آمریکا و کانادا تا اونجایی که من میدونم اینطوری نیست
    به نظرتون فکر کردن به اروپا اشتباهه؟

Junior Member adel_ist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    دوست عزیز من ممنونم از بابت راهنمایی هات
    فقط من تو فکر رفتن به اروپام چون اونجا اکثر کشورها با داشتن ویزای تحصیلی بعد از 5 سال میشه اقامت گرفت اما آمریکا و کانادا تا اونجایی که من میدونم اینطوری نیست
    به نظرتون فکر کردن به اروپا اشتباهه؟
    اتفاقا به نظر من فکر کردن به "اروپا" درسته. خودم الان ا روپا هستم و خیلی راضی ام، علاوه بر اینکه دوستانی که آمریکا هستن و من باهاشون در تماس هستم، برنامه بلند مدتشون اینه که بیان اروپا. در مجموع مردم، شرایط زندگی، آب و هوا و سیستم های تامین اجتماعی از آمریکا و کانادا بهتر هستش.
    ضمن اینکه از نظر شهرسازی هم نسبت به آمریکا خیلی بهتر خواهد بود چرا که اولا به راحتی میتونین به انواع پایتختهای اروپایی سفر کنین، و هم اینکه از نظر تاریخ و تجربه های موفق شهرسازی، پر از نمونه است!

Junior Member

سلام دوستان می شه اگر کسی در رشته برنامه ریزی شهری برای دانشگاههای امریکا اقدام کرده و تونسته فاند هم بگیره اطلاعاتشو در میون بزاره باهامون.

Junior Member

سلام من دانشجوی ترم آخر مهندسی شهرسازی دانشگاه دولتی هستم می خواستم بدونم می تونم از دانشگاهی بورس بگیرم؟

Junior Member

سلام بچه ها من پارسال 4 جا از دانشگاه های آمریکا برای برنامه ریز و طراحی شهری پذیرش گرفتم
    University of Texas at Austin,
    University of Cincinnati,
    University of Texas at Arlington,
    and New York State University at Buffalo

تافل 80 و GRE 1160 داشتم 2 تا مقاله داخلی البته با لیسانس و فوق لیسانس معماری
    درباره فاند باید بگم که اصلاً رو مستر رو فاند حساب نکنید من خودمو به درو دیوار زدم ولی همجا بهم گفتن بیا اینجا از ترم دوم به بعد می تونی اقدام کنی
    اگه سوال بیشتری داشته باشید خوشحال می شم کمکتون کنم

Junior Member

سلام aynaz جان ببین می تونی یه کم بیشتر از رزومه ات بگی مثلا معدلت چند بوده شما واسه مستر اقدام کردید؟ من می خوم واسه دکترا واسه austin اقدام کنم یک کم بیشتر اطلاعات می دی ؟ می تونی ایمیلتو بدی من بیشتر باهات آشنا بشم. مرسی

Junior Member

معدل لیسانسم 17.34
    فوق لیسانس 17.72
    برای مستر urban planning & urban design اقدام کردم
    Austin دانشگاه خیلی خوبیه ولی برای دکتری پذیرش گرفتن یکم سخته باید تافل بالای 100 و gre بالای 1200 ( verbal 500) داشته باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)